Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Silwera

Jak zaprzyjaznić się z macochą ?

Polecane posty

Gość Silwera

Witam wszystkich forumowiczów! Otóż chodzi o to, że chciałabym się zaprzyjaznić z moją macochą, ponieważ nie bardzo się dogadujemy. Nie mówie jej o swoich problemach gdyż nie wiem jak w danym momencie zareaguje, a zazwyczaj nie pomaga mi tylko obarcza mnie winą i niebardzo mogę jej zaufać. Do tego jest choleryczką myślącą że wszyscy jej chcą dokuczyć, i zazwyczaj jeśli raz czegoś nie zrobię to już jestem wredna i zła i robie coś specjalnie - wg. niej. A przecież każdego dnia robię wszystko żeby była zadowolona, a ona i tak mi za to nie dziękuje. Ostatnio zdarzyło mi się nie umyć odkurzacza (a przecież to można zrobić zawsze) i już darła ryja, ja oczywiście go umyłam a macocha dalej niezadowolona i dalej zadawała pytania dlaczego nie umyłam odkurzacza...( O co jej kaman !? ) Tak się też zastanawiam - czy ona mnie wogule kocha? Bo szacunku to raczej do mnie nie ma, Rozmawia ze mną jakby ona była wielką panią, a ja pomywaczką- tak to wygląda dosłownie. Staram się sprostać jej wymaganiom ale niech ona też zrozumie że mam 21 lat i też chciałabym czasem mieć własne zdanie. Mam równe prawa! Ale też niechce się z nią w nieskończoność kłucić. Proszę o pomoc, bardzo mi zależy żebyśmy znalazły jakiś wspólny język. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×