Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podszywacz6

Sex, ona powyzej 50, on ponizej 20 lat

Polecane posty

Gość alleluja...
mam 40 lat...według was "stara baba"...lubię seks...mam założyć kiecę do kostek, zrobić trwałą i siedzieć w kościele?!! Poczekajcie na te lata... zobaczycie...jakie życie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkakalinka
alleluja... tak,jestes starą babą w porównaniu z 20 latkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takisobiewr
Kobieta 40+ to najlepszy material do seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jshdkjsahdjsa
ja 34 ona 45..w zyciu nie miałem tak dobrej kochanki..nie chce zadnych 20 czy 18 stek bo mnie zaspokoja tak jak moja Pani :) Pozdrawiam i polecam kobietki po 40 bo pierdolą się wyśmienicie i potrzebują naprawdę dobrego wypierdolenie w przeciwnym razie bój się młodzieńcze Jak je dobrze wypierdolisz uchylą ci nieba a i pozycje zapodadzą ci takie o których nie śniłbyś z 20 małolatą która jak ma ci zrobić loda kręci nosem przez 20 minut, bo czym i tak cie nie zapokoji, a taka 40 jak sie przyssie do chuja to właściwie ciągnie do końca z połykiem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjklłoi
Chłopie, ale brzydko się wyrażasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadu
Prawidlowo - to jest najlepszy seks ! Pilnujcie tylko BHP w seksie, nawilżenia jej pochwy i plaster antykoncepcyjny na jej pupie ! To duża radocha a dopasowanie fizjologiczne prawidłowe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam 21 lat, inteligentny, niesmialy z poczuciem humoru, prawiczek , Jeśli chcesz być moją pierwszą kobietą, o której będę wspominał do końca swojego życia....która mnie wprowadzi w świat seksu ... nie chodzi mi tylko o seks liczę również na miłą i ciekawą rozmowę, po prostu na przyjemne spędzanie czasu ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juras
ja mam 26 ona pod 60 -taka kobieta wie czego chce - najcudowniejszy sex - wie jak się nim zająć oby było więcej takich chętnych kobiet mmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona_51
Ja miałam 2-letni romans z 20-latkiem i nie żałuję, myślałam że to będzie jednorazowa przygoda, która zakończy się fiaskiem, ale po raz pierwszy w życiu czułam się jak pełnowartościowa kobieta, żaden facet nigdy nie pieścił mnie tak jak on i pieszczoty były dla niego ważniejsze niż sam seks, nigdy bym się tego nie spodziewała po tak młodym mężczyźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa tu panie ktore mlodszych szukaja ja kiedys tez bylem z dojrzala i bardzo chcialbym zaprzyjaznic sie ponownie z taka pania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej mam wielki problem. mam 25 lat. odkand dowiedzialem sie do czego sluzy moja fujarka jak bylem mlody i poczulem co to sex zaczalem marzyc o sexie z duzo starsza. czas mijal i nadzszedl ten moment i nie wiem co robic. poznalem na necie 50 latke. nie znam jej wogole ale ona chcek uprawiac ze mna sex (bez zadnej kasy ) tylko dla przyjemnosci... moje marzenie sie spelnilo.umowilismy sie na termin i nie wiem czy nie zrezygnowac bo tu cholernie chcialbym ja zerznac a tu sie cykam...doradzcie cos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorzy
40 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 55 i od zawsze kręciły mnie może niekoniecznie wielkie penisy ale bardzo duże wytryski. Wielkie strzały to coś dla mnie. Dlatego moi partnerzy wiedzieli, że powinni wyjąć przed i daleko strzelić - może być gdzieś na moje ciało ale nie na twarz. Niestety rówieśnicy w moim wieku to słabi strzelcy - spermy maja mniej i nie strzela tak mocno dlatego lubię nastolatków - oczywiście umawiam się tylko z tymi powyżej 18 lat. Jak się znajdzie taki, co ma wyjątkowe strzały to może liczyć na bonusy. Jeden z ostatnich moich młodych kochanków aż tak mocno strzelał, że potem musiał gasić moje zbyt duże podniecenie siusiając ze swojej sikawki wprost na moja mysię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec wyborowy
a jak wyglądasz? szczupła czy masz duże dupsko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 48 lat, uważam że młodzi chłopcy powinni ćwiczyć się na starych p*****h, ja sam wielu chłopaków nauczyłam seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:33 Provo, pisał meźczyzna, sprawdzę na policji kto się podszywa, nie radzę pisać więcej głupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Kragla 40latka z wawy pozna mlodego na seks analny. Chetbie dwoch panow naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×