Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość citric.acid..

Czym usunąć kamień nazębny ?

Polecane posty

Gość gośćBENET
Kiedyś 20 lat temu sam sobie usunełem kamień z zębów,zajeło mi to 4 godziny,igła do szycia z maszyny jest twarda i tak powoli powoli podważałem i sam odpryskiwał,ale to ja tylko tak zrobiłem na własne ryzyko i nic mi się nie dzieje z zębami do dzisiaj,nie róbcie tego,lepiej iść do stomatologa,mają taki sprzęt że nic to nie boli,w tedy były inne czasy,jak w piosence dentysta sadysta,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy bym się nie zdecydowała na taki sposób, to naprawdę niebezpieczne i można uszkodzić szkliwo! Ja polecam wybrać się do stomatologa, zdejmowanie kamienia to nie jest duży koszt, a efekt naprawdę robi wrażenie. Sama wykonywałam ten zabieg w klinice Dent SM, http://dentsm.pl, gdzie chodzę na przegląd i w razie potrzeby leczę zęby. Nie pamiętam już teraz, ile to kosztowało, ale naprawdę niedroga sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem usuwanie kamienia nazębnego na własną rękę nie ma sensu. Ja robię to u stomatologa w http://www.medidens.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nic poza wizytą u dentysty tak naprawdę nie pomoże. Ze swojej strony mogę polecić gabinet http://stomatolog-ostroda-ilawa.pl/ - nie był to zabieg inwazyjny czy bolesny a efekt jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smieszne sa te komentarze, ktore widac, ze byly pisane przez dentystow dla reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie
Dnia 2.05.2012 o 22:42, Gość dmcbfrhbfchrje jwhr napisał:

woda utleniona i ssanie oleju dobrze usuwa kamien nazebnny.

Woda utleniona oslabia szkliwo na zebach, a nawet moze je calkiem zniszczyc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazajcie

Nie wiem, czy wszedzie tak jest, ale u mnie po usunieciu kamienia zawsze daja fluor. Zrobilo mi sie od niego przebarwienie, ktore - ha ha ha... - samo wyglada jak osad kamienny i od tamtej pory nie zgadzam sie na fluoryzacje. Badzcie madre przed szkoda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mogę polecić usuwanie kamienia nazębnego w placówce Enel Medu w Warszawie. Od lat leczę się u Pani Grażyny Bartosz i z czystym sumieniem mogę polecić tego dentystę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kupić sobie skaler do usuwania kamienia nazębnego i robić to samodzielnie w domu - wyjdzie sporo taniej niż chodząc do dentysty co pół roku albo i częściej i zostawiając tam te 250-300zł za skaling. Ja kupiłem z rok temu w Climedic.pl takie skaler i od tamtej pory odwiedzam dentystę już tylko na wizyty kontrolne bo kamienia na zębach już nie mam - regularnie czyszczę go sobie co ok 3-4 tygodnie i mam spokój 🙂 Jakby co, wpiszcie sobie w google "skaler climedic" i wam wyskoczy ten skaler, albo po prostu wejdźcie na stronę producenta climedic.pl 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić firmę Denta-Med. Korzystałam z ich usług i powiem, że to prawdziwi specjaliści w dziedzinie stomatologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamień nazębny to usuniesz tylko u dentysty. Ja regularnie chodzę do Centrodent w Koninie na skaling i piaskowanie, aby pozbyć się kamienia i osadu. Według mnie to taki podstawowy zabieg, który powinno się wykonywać regularnie aby mieć ładny i zdrowy uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×