Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magda.28

Czy jutro wypada robić porządki przedświąteczne?

Polecane posty

Gość magda.28

Jutro już mam wolne w pracy i trochę czasu żeby w końcu porządnie zająć się mieszkaniem. Czy wypada to robić w wielki piątek? Co prawda nie jestem jakąś mega katoliczką, ale nie chcę żeby sąsiedzi dziwnie na mnie patrzyli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczka 206
matko święta co, o zgodę pytasz? rób co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swieto jest dopiero w niedziele, ale tu gdzie mieszkam prawie wszyscy prawoslawni i swieta maja dopiero za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zwariuje z niewyspania
oj kochana jak musisz to sprzataj i nie patrz na inych :) ja tam mam gdzies- swiatek, piatek, czy niedziela ja trzeba to sprzatam, odkurzam i takie tam :D co komu do tego ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda.28
Dobra, w takim razie jutro biorę się za ostre porządkowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiadz
Pewnie ze wypada. Tak wypada jak moja sztuczna szczeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam lubie pracowac w niedziele a niedziele robie sobie w poniedzialek i nikt mi nie bedzie mowil co mam robic. raz malowalem dach garazu w niedziele palmowa i slyszalem jakies tam docinki od t.zw. swietojebliwych, ale mam to gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiadz
A jecie mieso w piatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrem i zadne posty mnie nie ruszaja.posty mialem za komuny, jak miecho bylo na kartki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Wielki Piątek nie wypada chyba. nawet kolejkę piłkarską tak rozłożono , że w piątek meczów nie ma. zresztą Bog nas kocha i i tak rozumie intencje. a opinie innych uroczyscie piertol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba wierzyc w takiego Boga co pozwala na wszystko, zreszta postu nie nakazuje Bog tylko kosciol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiadz
Bo ja jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksieza wymyslili posty w dawnych czasach, zeby prostacy nic nie jedli i zostalo wiecej dla klechow.moj kot zre miecho i ja sie na nim wzoruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banda lewacka tez wymyslila dzien bezmiesny by wiecej miec dla siebie i na eksport do CCCP. swoja droga to na zdrowie wychodzi tłusciochy zapasione , post sie Wam nisko kłania i to nie tylko przy okazji Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta juz sie zaczeły
święta sie zaczęły spóźniłaś się wielka czwartek ,wielki piątek ,wielka sobota i razem z niedziela to już święta np niemcy już nie pracują maja wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta juz sie zaczeły
nie kk ale żydzi wymyślili post jak wierz Jezus był żydem nawet w egzorcyzmach posci sie by wypędzić demona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chrystmanek
pranie i sprzątanie tylko w soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ciekawe kiedy mają sprzatac
normalni ludzie, ktrzy pracuja. zarcia nie zrobi sie wiecej jak 3 dni w przód, bo sie zepsuje. sprzatac mozna tydzien wczesniej, ale za tydzien znowu trzeba wiec jedyne co to mozna zakupy wczesniej zrobic, a reszte koniecznie trzeba w piatek i sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według religii nie wolno. Dlatego tez są nazwane te dni wiekim czwartkiem, piatkiem i sobota. Ludzie zwezili to do niedzieli tym czasem to koniec a nie początek. Według mnie skoro ktos zapiernicza by miec co do garczka włożyć a chce miec tez czysto w domku to dopiero niedziele uznaje za święto i nic w tym złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×