Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość infekcja__rany

Infekcja rany co robic

Polecane posty

Gość infekcja__rany

zaczne od tego ze biore antybiotyk doustnie i na rane... ale rana nadal smierdzi i wycgodzi cos zotlego z niej ropa pewnie... wyglada okropnie ma na sobie taka skorke zielono brazowo ... trudno to opisac ... mieszkam w irlandii i nie wiem co mam robic... antybiotyk mi nie pomaga.. czy powinnam wyczyscic ta rane bardziej- tzn starac sie zetrzec ta brazowo zielona skore .. ratujcie bo to sie nie goi .. a lekarze tu sa beznadziejni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infekcja__rany
hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość httttttttttttt
idz do lekarza bo to moze byc zastrzal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy w Irlandii dostaniesz TRIBIOTIC, pewnie nie. A spróbuj siemię lniane, w necie znajdziesz 'przepis'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikjhgb
daj fote -pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza byłaby jodyna
tym każde świństwo wyleczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza byłaby jodyna
tym każde świństwo wyleczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza byłaby jodyna
tym każde świństwo wyleczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikjhgb
powaznie chce pomoc. od czego rana? jaki antybiotyk? gdzie ta rana? napisz wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infekcja__rany
spoko juz robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infekcja__rany
powiem ci ajks ie to zaczelo... 15 marca mialam cesarke oczywiscie dostalam antybiotyk w szpitalu bo rana sie nie zrastala i bylam przeziebiona .. wrocilam do domu po 5 dniach .. i mojego meza siostra doradzila mi zebym przylozyla na brzuch termofor.. wiec ona przygotowala termofor a ja dalam na brzuch szczypalo mnie dziwnie ale patrzylam sie i nic sie nie pojawialo ... na drugi dzien mialam babla wielkiego.. i jakos sie zdrapal. i tak sie zaczelo .. czesto na wizyty zeby mi rane sprawdzic przychodzila pielegniarka i pytalam sie jej czy wszystko wporzadku a ona ze tak. nawet bylam u lekarza ktory tylko dal mi opatrunek na to dopiero po 2 dniach wkurzylam sie i poszlam do innego i dostalam antybiotyk w ten poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infekcja__rany
hmm wyslalam zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markewka9595
iśc do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infekcja__rany
ide jutro ale tu lekarze sa specialni!!!!!!!!!!....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infekcja__rany
sprobuje slyszalam o tym ale jakos nawet do glowy mi nie przyszlo.. wlasnie daje azulan na to ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj, nic nie tracisz. Najpierw wysikaj trochę moczu, potem zbierz ten "środkowy" strumień, zamocz wacik/gazik, przyłoż na ranę i potrzymaj dopóki wacik nie wyschnie. Możesz powtórzyć to parę razy."Wietrz" ranę kiedy możesz. I ogranicz spozycie cukru i mleka, ponieważ to wzmaga procesy gnilne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infekcja__rany
a powinnam ta brazowo zielona skore sciagnac ??? bo ja ja moge wacikiem.. i tak nic nie czuje bo po cesarce jestem/.. a ta skora jest taka gumowa wiec nawet zeszlaby ... kurcze lekarz powinniem mi to wyczyscic a oni to maja w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infekcja__rany
co uwazacie... kurcze nie ma tu zadnych pielegniarek ??? hmm albo lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikjhgb
sluchaj. rana wygląda zle ale to juz wiesz....... skandaliczne jest zachowanie lekarzy!!!!!! to trzeba oczyscic do zera!nie wiem czy sama dasz rade:( porzebujesz strzykawki,soli fizjologicznej. w sterylnych warunkach oczysc z rany co sie da.potem strzykawka pod cisnieniem wymywaj resztki.rob to czesto. wietrz rane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infekcja rany 33
Dzieki zrobie to ... dzis bylam u lekarki i mi powiedzieli ze ta rana sama sie zamieni w strupka ktory odpadnie ... wyczyscili mi ale oczywiscie nie tak jak mnie sie wydaje powinni .. nadal mam ta brazowa skore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikjhb
Nu gel, Intra Side, Granugel, Sterigel -poszukaj odpowiednika w aptekach gdzie mieszkasz. nie polewaj rany woda utleniona ani spirytusem tylko przemywaj sola fizjologiczna. spirytus i woda utleniona niszcza ziarnine a wlasnie w ten sposob zagoi sie twoja rana(poczytaj o ziarninowaniu) zamelduj jak postepy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opoplopl
jak twoja rana?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nu-Gel-znacie?
Używałyście preparatu co się nazywa Nu-Gel? Bo szukałam informacji na temat leku Nu-Gel i chciałam Was zapytać. Możecie coś opowiedzieć mi o tym prepearacie? Opłaca się go używać, słyszeliście o zamiennikach? Tu jest trochę recencji o Nu-Gel: http://www.listalekow.pl/nu-gel/ - uważacie, że to rzetelne informacje? Wolałabym się nie naciąć i zmarnować bezsensownie pieniążki, dlatego liczę na Wasze sugestie. Dziękuje z góry za ewentualną pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×