Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaGdA1991

Dla wszystkich tracących nadzeje

Polecane posty

Moja bratowa zaszla w wieku 21 lat, miala stala,naprawde fajna prace (ktora nadal ma), kupili mieszkanie na kredyt,samochod juz dawno byl.zycie ulozone,wiec nie bylo na co czekac,a ona chciala byc mama.wiec gdzie problem? o dziwo starali sie 1,5 roku,juz mieli przejsc na jakies hormony,ale byla podroz poslubna i wrocila z niej juz w ciazy:D ja za to bede pozna mama,pewnie gdzies w wieku 30 lat (chociaz w wawie to normalny wiek na macierzynstwo) i stwierdzam juz teraz,ze bawiac sie z siostrzenica nie mam tyle pary co jej mam.nawet glupie skakanie na trampolinie-jestem wypompowana,a bratowa dawaj dalej! fajnie jest byc mlodym rodzac dzieci,mi sie zycie inaczej potoczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnomczyk
a ja myślę autorko topiku, że chciałaś dobrze ale wyszło słabo bo wiele ze starających się mogłaś urazić zamiast wspomóc. jesteś bardzo młodziutka i starałaś się naprawdę krótko. jakbyś miała koło czterdziestki i leczenie za sobą to trochę inaczej patrzyłabyś na odstresowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie na wstepie chcialam przeprosic tych co uraziłam moim tematem nie chcialam zle!!! dla mnie 6 miesiecy to duzo poniewaz bardzo sie balam ze nie bede miala nigdy dzieci a tak bardzo pragnelam bylam zablokowana psychicznie i inne zajecie pomoglo mi sie odblokowac.Pytalyscie o moja sytuacje materialna mój przyszly mąż pracuje w kopalni zarabia srednio 3900zł ja jestem po szkole fryzjerskiej obecnie jestem na zwolnieniu l4 ale dorabiam w domu... 28.kwietnia biore slub czyli juz zaniedlugo a pozatym zaczynamy budowe naszego domu rodzice kupili nam pustaki na caly dom ,z weselnych pieniedzy zrobimy dach wiec domek w tym roku stanie w surowym stanie reszte bedziemy robic powoli w domu mam zagospodarowane miejsce na salon fryzjerski wiec bede pracowac w domu i opiekowac sie dzieckiem mysle ze to bardzo dobry pomysl mam kochany rodziców i tesciow wiec wszsytko powoli sie spełni a wracajac do wakacji odkladalismy na nie caly rok pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×