Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Inwestorek.

Dlaczego Polacy nienawidzą Niemców?

Polecane posty

Gość w Wielkiej Rzeszy za to
to było coś w rodzaju reparacji wojennych,bardzo niewielkich w stosunku do zbrodni i zniszczeń,wynikły te wypędzenia z wojny rozpętanej przez Niemców,więc akurat Niemcy raczej nie powinni się odzywać na ten temat,kto tu więc porusza przeszłość,jak nie różne Steinbachy i Pawelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Wielkiej Rzeszy za to
Gdyby rząd Niemiec zapłacił za każdego rozstrzelanego średnie zadośćuczynienie zasądzane przez Sądy,to nie wypłaciłby się przez następne 100 lat,na samym Pomorzu miejsc zbrodni o skali Katynia jest ponad kilkanaście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienczoch76
Przeciętny Niemiec wojny nie rozpętał, to byli naziści, podobnie jak komuniści w Polsce których nikt nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Wielkiej Rzeszy za to
I tam nie ginęły głupki tylko elita tego kraju,każdy kto miał maturę był wpisany na listę do rozstrzelania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Wielkiej Rzeszy za to
Przeciętny Niemiec wybrał Hitlera i gorliwie w tzw.Selbsschutzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacys mityczni nazisci walczyl
tylko?? :D Tak samo wybrali Hitlera i jego partie w wyborach?? :D Dobre :D Niedługo taki Nienczoch76 powie ze był naród hitlerowski :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienczoch76
No nie zaprzeczam, i bardzo was za czyny moich ziomków przepraszam. Moi rodzice nienawidzili nazistów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Wielkiej Rzeszy za to
A NSDAP wygrała mniej więcej taką większością jak Platforma Obywatelska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stttefek
do "w Wielkiej Rzeszy za to" To własnie przez takich głupoli jak ty jestesmy 100 lat za niemcami. Zamiast rozdrapywać rany historii oni podobnie jak inne narody myśla o przyszłości i dobrze na tym wychodzą. Każde państwo ma swoja mniej lub bardziej krwawa historię. trzeba o niej pamietać, ale nie wcielac w obecne czasy, bo to niczego dobrego nie prowadzi. W dzisiejszych czasach potęga nie staje się dzięki szabelce, ale dyplomacji przez duże "d"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stttefek a may pozwalac zeby
niemcy tworzyli nowa historie i sie wybielali?? :D jak tak dalej pojdzie to sie okaze to to my mordolwalismy biednych niemców i moze jeszzce ich napadlismy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Wielkiej Rzeszy za to
ale to właśnie Niemcy rozdrapują historię,i dlaczego mamy im na to pozwalać,komu się u nas chciało o II wojnie rozmawiać,dopóki nie pojawiła się Erika Steinbach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Wielkiej Rzeszy za to
kto tu zaczyna takie tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienczoch76
Przedwojenny rząd w Polsce miał już przygotowane mapy geograficzne żeby zająć teren na zachód od Łaby. Hamburg miał się nazywać Kamion, a Braunschweig Brunszwik itp. Widziałem taką mapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Wielkiej Rzeszy za to
Gdyby to była jakaś osoba prywatna,jakaś krzykaczka to niech sobie gada co chce,ona ma jednak poparcie rządu Niemiec,i to jest wkurwiające i sprawia,że nie można o historii zapominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Wielkiej Rzeszy za to
ciekawe w jaki sposób,jak nawet na wojnę prewencyjną po dojściu Hitlera do władzy był za słaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja widziałem polskie mapy
podboju Marsa. Oczywiscie pod naszym posiadaniem :classic_cool: A te mapy to nie były przypadkiem w jakiejs gebelsowskiej gazetce?? :classic_cool: A drugie pytanie.. Naprawde jestes takim cięzkim przypadkiem czy ten temat to marna prowokacja??:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienczoch76
Zalecam patrzeć w przyszłość. Podajmy sobie ręce, jesteśmy chrześcijanami. Nowe generacje mają inny stosunek do sąsiadów i myślę, że w przyszłości będziemy dobrymi sąsadami. Zegnam was i zapewniam. że Niemcy są życzliwi do Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienczoch76
No przestajmy polemizować, i zastanówmi się jak poprawić stosunki między obu narodami. Byłbym szczęśliwy gdy były normalne tak jak z Francją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy tak francuzi
kochaja niemców. kilka lat temu był program dokumentalny produkcji francuskiej w ktorym pokazali jak nie lubia Niemców, głownie w terenach przygranicznych. Jak wykupuja we Francji rezydencje , grodzac sie od miejscowych :D Przyjazn niemiecko francuska to jest oczywiscie na pokaz, na szczeblu rządowym. To juz nie przesadzajmy ze jest taka wzajemna miłosc pomiedzy narodami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienczoch76
Piszesz bzdury! Jestem często w Alzacji i Lotaryngii i niczego nie doznałem. To tylko Twoja fantazja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeddco
"Niemcy są życzliwi do Polaków." buahahahahaha :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemcy umozyli polakom 17 miliardow? co z tego jak teraz razem z donaldem rozkradaja cala polske i jeszcze na tym zarobia. to sa najgorsze s*******ny na swiecie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inwestorek. Polacy to niewdzięczny naród. Niemcy umorzyli Polsce po 1990 roku 17 miliardów długu, czy o tym zapomnieliście? - Polska Niemcom nie jest nic winna idioto. To Niemcy za wojnę są Polsce winni wiele miliardów odszkodowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amica13
Również uważam, że Niemiec dla Polaka nigdy bratem nie będzie. Nie oceniam dzisiejszych niemców ale także nie darzę ich sympatią. Było jak było nikt tego nie zmieni, chcięli zrównać nas z ziemią, wytłukli większość naszych dziadków, dzieci nawet walczyły w obronie Ojczyzny. Może i umożyli dług ale co z kosztami np odbudowy Warszawy? Niemcy nic nie robią bezinteresownie i w geście przyjaźni. Jestem patriotką i myślę, że wydażenia sprzed 70 lat sprawiły, że tak bardzoich nienawidzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu z polski
O ile dobrze pamiętam to Niemcy nas rozebrali w XVIII wieku i zabrali nasze ziemie Śląsk który był nasz dużo wcześniej od Niemiec po drugiej Wojnie Światowej odzyskaliśmy tylko to co było nasze już wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rownie dobrze mozna sie zapytac dlaczego Niemcy nienawidza Polakow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ich nie nienawidzę, ale taka juz jestem, może za to za sami dla siebie sa dobrzy czego Polakach nie można powiedzieć. Tam się dba o każdego obywatela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We wschodnich Niemczech jet tak jak w Polsce albo gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo są pod każdym względem od nich gorsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×