Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Inwestorek.

Dlaczego Polacy nienawidzą Niemców?

Polecane posty

Gość gość
nie nic gorszego niz totalitaryzm w wersji niemieckiej . To jest narod-maszyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gorzej !! ten syf zalewa nasza Polske a mloda polska to lyka i staje sie takim dnem jak oni trzeba sie od tego trzymac z daleka !!! nasze dzieci sa w zagrozeniu ludzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no coz, wymordowali jakies 6 milionow ludzi, zrobili mord masowy i nawet niektorzy niemcy do tej pory sie do tego nie przyznaja! jeszcze zyja niemcy - hitlerowcy z obrazem Hitlera na scianie, a polki przyjezdzaja do takich rodzin aby podmyc im tylek i co slysza?" polnische schweine", Trudno miec do takich ludzi szacunek.. Nie nienawidzie niemcow, bo jestem z mlodego pokolenia, ale rozumiem starszych ludzi, ktorzy ich nienawidza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty Niemcy
Nie lubię Niemiec na pewno nie za wojnę, bo nie żyję przeszłością, ale za ich obecne działania antypolskie i dążące do zbudowania imperium. Aktualnie na nikogo nie najeżdżają, ale podbijają inne państwa pod płaszczykiem UE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite143
według mnie Niemcy to chory psychicznie naród .... Nie mozna ich winic za rozpętanie 2 wojny swiatowej , bo w historii było mnostwo wojen w Europie .. Ale należy ich winic za eksperymenty naukowe na cywilach i smierc kilku milionów żydów w tym i Polaków w Auchwitz Oni mają w genach coś nie tak z mózgiem .. Zresztą Taki czlowiek jak gunther von hagen mógł urodzic sie tylko w Niemczech .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite143
tacy ludzie jak gunther von hagen nie rodzą się w Anglii czy Szwecji .. Tylko w Niemczech .. Niemcy to jedyny naród w Europie , którego sposobu myslenia nie rozumiem http://www.ksta.de/image/view/2008/8/30/13050922,10866680,dmData,Gunther+von+Hagens+%25281219315318597%2529.jpg Według mnie żyje tam dużo psycholi .. Więcej niz w innych krajach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite143
Mi sie wydaje , ze obecni Niemcy tak samo jak ich ojcowie mają ukryte psychozy .. tak samo jak ich ojcowie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawy wątek...myślę, że trudno nie patrzeć w przeszłość, gdy kraj uslany obkzami koncwntracyjnymi, miejscami kaźni. Ze względu na skalę zbrodni, plan unicestwienia 80% narodu polskiego, trudno nie patrzeć w przyszłość bez przeszłości. Niestety podczas podróży i kontaktów z Niemcami dają oni czasem odczuć ze jesteś nieco gorszy, podejrzany bo ze wschodu...podobne podejście mają do Czechów, Ukraińców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra67
Kicia jutro tez jedzie z braćmi ? Miau te wydarzenia robią sie coraz dramatyczne tak jak pokazują ? Jadę z wami mam stracha a atmosfera robi sie napięta przez tym co jutro przyjedzie do polski z papierzem ! Jadę z braćmi niemcami od teraz bede szprechowac dla bezpieczeństwa swojego i swojej rodziny ? Bo syryjczyk polke podrywal ? Was mach cdu gerade ,wi jaka du ,nejms adolf ,i tak dalej szprechowac zeby byc bezpieczna i nie podrywana ? Jutro kończę na rozdziale 8 .syryjczyki lepiej uważajcie na niemcow ? Bo to wściekli panowie nie chciałabyn byc waszej skórze muzułmanie ? Są zawxieci i bronią kobiety i nie jednemu by przywalilu ostro za brak kultury i wychowania ? To niemieccy silni panowie ,kicia do tych panów nic nie ma ? Bo,by mogli i mi przywalic ostro z potężna siłą ! Wiem jacysa solidarni ? Wobec narodu i społeczeństwa dla bezpieczeństwa swojego i swoich rodzin ! Kicia alfwiderzin ide sleep .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię Niemców, bo zamiast pracować na dobro swego kraju w oparciu o swoje doświadczenia z historii (silna dyscyplina, skuteczność itd) wpuszczają masy cwaniackich imigrantów słowiańskich i afrykańskich. Niebawem zjedzie się tam cała była żelazna kurtyna i bliski wschód. Jeszcze trochę, a dojdzie tam do kolejnej wojny domowej. 

W odróżnieniu od niektórych Polaków nie mam kompleksu niższości, by do nich jechać i pracować. 

Kolejny powód to kultura niskiego kontekstu, czyli mówienie wprost, co odbieram za brak manier i dobrego wychowania. 

Zamiłowanie do piwa, skarpet w sandałach itd. Ten naród nie ma poczucia stylu i nie potrafi stworzyć nic pięknego. Nawet ich muzyka jest taka ciężkawa do słuchania, chociaż znajdą się perełki (np. Oonagh). Zabytki też takie depresyjne. 

Wojny, piłka nożna, samochody, tłuste jedzenie, mało elastyczny język, wydajność, silne autorytety w historii, takie trochę prostactwo - to wszystko składa się na taki męski wizerunek tego kraju, i to mnie od Niemiec najbardziej odpycha, ale podobnie mam z Polakami. Jakoś nie rozumiem mentalności naszego regionu. ( ͡° ʖ̯ ͡°) 

 

Edytowano przez BlueMoon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×