Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość konradeek765

rozmowa kwalifikacyjna pełna sprzeczności

Polecane posty

Gość konradeek765

Witam, byłem dziś na rozmowie i jestem po kierunku chemia na uczelni rolniczej, a rekruterzy mi mówią że szukają osoby na stanowisko ale po politechnice...to po jaką cholerę oni mnie zaprosili na rozmowę????rozumie to ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
Nie przeczytali twojego cv. Zwrócili uwagę tylko na dane kontaktowe. Żałosne ale niestety coraz częściej spotykane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no no67890
żałosnee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy da się...
a czym sie rozni chemik po uczelni rolniczej a chemik po polibudzie? moim zdaniem niczym. znam goscia po polibudzie co pisac nie potrafi bez bykow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech...........................
nie obrazaj ludzi PO UJ CI ORTOGRAFIA ?? Człowieku życie cie nauczy. Po polibudzie znajdzie prace a ty będziesz siedział na kasie i znał ortografię... Nigdy nie zrozumie takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie mają różne kryteria... ale z dupy wzięte... nie wiem gdzie skończyłeś studia, ale ja kończę biologię na sggw i jak słyszę opinie tego samego kierunku z UW o naszej uczelni to ręce opadają... Co ludzie uczący się o PCR z książki mogą powiedzieć o biologii w życiu jej osobiście nie przeprowadzając?! osobiście uważam, że przyrodnicze kierunki zdecydowanie lepiej kształcą swoich studentów, bo są ukierunkowani na te przedmioty finansowo również, więc przekazują wiedzę praktyczną, bo mają dobrze wyposażone laboratoria. A tacy z UW mają jakieś ubogie laby, na których nic nie potrafią zrobić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up up56789
na tym i na tym kierunku trzeba sie uczyc a to fakt niektórzy mają kryteria z dupy wzięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up up56789
a po zatym znam osoby co oni tylko inżyniera zrobili i spoczęli na laurach bo im sie juz niechce! a osoby po tym samym kierunku a nie polibuda a mają magistra i m gr to zawsze wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogi kondradku
trzeba było z gębą to tego typa co Cię przepytywał, trzeba uczyć chamów i cywilizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt mi nie wmówi, że biotechnologia na Polibudzie Warszawskiej jest lepsza od biotechnilogii na SGGW. SGGW to najbogatsza uczelnia publiczna w całej Polsce i laboratoria ma mega wypasione- więc jest się na czym uczyć... Polibuda i Uniwerki są przereklamowane jeżeli chodzi o niektóre kierunki to już na pewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fibii87
trzeba chamów cywilizować tylko zawsze masz nadzieje że cie przyjmą i jesteś kulturalny co nie? bo jakbym wiedziała na 100 proc że mnie nie przyjma powiedziałabym stosownie kilka dosadnych słów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy da się...
owszem znalazl prace za granicą na "zmywaku" :D koles po polibudzie, ktory nie potrafi nawet pisac po polsku, byki sadzi w najprostszych wyrazach. ale ma mgr przed nazwiskiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuiuiu989
no właśnie...co to ma za znaczenie jaka szkoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×