Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kokania

zakupy w internecie

Polecane posty

Gość gość
Ja nie znoszę chodzić po sklepach, przerażają mnie te tłumy. Często kupuję w sieci, na allegro. Ostatnio znalazłam fajny sklep z ciuchami kumpela.com.pl tam są ubrania dosłownie za grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa
Jestem uzależniona od zakupów w sieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość rzeczy kupuję przez neta bo jest zdecydowanie taniej.Oszczędzam nawet na wysyłce ponieważ zawsze się dogaduję ze sprzedającymi na odbiór w sklepie żabka, który umożliwia mi Bliska Paczka. Taniej i wygodniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj zdecydowanie polecam www.FabrykaBizuteri.com gdzie często robię zakupy, wspaniała jakość wykonania i mila obsługa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karima 528
Oj teraz to wszędzie są rózne promocje. Przyznam, że ja kupuję już wszystko w sieci, a to mój dzisiejszy zakup https://www.meblowy.guru/wersalka-Azalia-przyscienna . Miałam kupić do pokoju kanapę ale wszystkie, które mi sie spodobały rozkładane były do przodu, a ja mam zbyt mało miejsca, a ta wersalka ma w dodatku jeszcze ten system przyścienny, więc nawet nie trzeba jej przesuwać aby ją rozłożyć no i ta kolorystyka - ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta L
Faktycznie ładna i nawet nie wygląda jak z prl-u. Ja szukam ładnych i ciekawych puf do pokoju córki. Znalazłam fajne w jagodowymkocie, a ta http://www.jagodowykot.pl/shop/do-pokoju-dzieciecego/pufy-dla-dzieci-kolorowe-drzewa/ najbardziej mi sie podoba i odpowiada kolorystyką do wystroju. Z tego co się doczytalam to ten pokrowiec można zdjąć i normalnie uprać, a to spory plus. Jak sądziciewarto ją kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne noworoczne promocje są także na www.Lagenko.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór kosmetyków z naturalnym kolagenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba wszyscy teraz robią zakupy przez Internet, choćby raz na jakiś czas. Ja najczęściej kupuję na www.u-stock.pl i mogę polecić - wszystko działa super sprawnie. Są aukcje, więc często można kupić coś za bezcen. Mamy też kup teraz, ale nawet tutaj ceny są niskie. :) Do wyboru mamy też przedpłatę na konto lub wysyłkę za pobraniem. Warto się zapoznać, bo kategorii jest mnóstwo - ubrania, kosmetyki, elektronika i wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma się czemu dziwić,w końcu zakupy online są bardzo wygodne, poza tym to również znakomity sposób na to aby zaoszczędzić, do grona moich ulubionych sklepów należy www.Stonki.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steffia
Ja przedwczoraj robiłam zakupy w Teletorium, bo potrzebuję nowej ładowarki. I do tego dokupiłam sobie jeszcze nowe etui :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupy w internecie to bardzo fajna opcja dzięki której oszczędzam, do grona dobrych adresów warto dodać www.Bravis.pl gdzie znajdziecie wszystko dla swojego domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwa
kocham zakupy online :) ostatnie duże zakupy zrobiłam dla siebie i męża na https://www.sferis.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupy w sklepach online to fajna opcja, polecam w szczególności kosmetyki oraz suplementy ze strony https://www.magnavita.pl/ zawsze szybka przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZIsklep
ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA www.izi.sklep.pl :) Profesjonalne środki czystości - tanio, natychmiastowa wysyłka, świetna jakość, obsługa klienta na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja jestem sceptyczna odnośnie zakupów w sieci ale napotkałam przez przypadek na pewien sklep z odzywkami i suplementami i zmieniłam zdanie na temat zakupów w sieci https://www.grinday.com/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety ale często choruję i spędzam czas w domu. Ale z drugiej strony nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, bo szykuje się u mnie sporo wesel w tym roku i zaczęłam się rozglądać w sieci za jakimiś fajnymi sukienkami. Praktycznie od razu jak zobaczyłam ten nowy model od Marie Zelie to się zakochałam. No idealnie wyglądała. Podesłałam kilku moim koleżankom co sądzą o tym modelu i w ogóle się nie spodziewałam takiego obrotu sprawy. Wiem, że teraz większość firm wzoruje się na innych, ale żeby aż tak? W Aeterie model mojej sukienki wygląda praktycznie identycznie jak w tej w której sobie ją wypatrzyłam. A w tej mojej niby to nowość. Szkoda, ale chociaż wiem, ze teraz jest mało uczciwych producentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobramama31
jesli chodzi o zakupy w internecie to najczęściej kupuje ubrania dla siebie i swoich córek, najczęściej na takiej stronce jak born2be, kupuję tam również dla nich buciki, bo mają kolejce dziecięcą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić www.HIrexShop.pl gdzie często zamawiam odzież dla siebie i męża., zawsze miła obsługa i szeroki asortyment. Do tego jest oczywiście taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzia90
Ja w sumie często robię zakupy w internecie, ostatnio kupowałam w teletorium prezent dla brata w postaci słuchawek gamingowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupy w internecie to duża oszczędność czasu jak i pieniędzy, np środki czystości zamawiam na www.DoSprzatania.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymoteusz1
Naprawdę są jeszcze ludzie, którzy nie korzystają z zakupów online? Przecież to aż dziwne. Ale cóż, jesli ktoś lubi przepłacać, to ma do tego prawo. Ja do wyszukiwania kuriera korzystam z https://furgonetka.pl/ups dzięki czemu za każdym razem jestem w stanie uzyskać najtańszą przesyłkę. To się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×