Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kokania

zakupy w internecie

Polecane posty

Gość gość
Ja z kolei mam bardzo duże zaufanie do sklepów internetowych,a w szczególności do mojego ulubionego Shan.com.pl gdzie często zamawiam papier,mają szeroki wybór wielu ciekawych wersji i kolorów,warto zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamaris
oo uwielbiam szperać w internecie żeby szukać jakichś perełek. Dużo na avans.pl kupuję,lubię sklepy które nie ociągają się z wysyłką i które mają sporo rzeczy do wyboru, żeby w jednym miejscu kupić wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania46
To trochę tak jak z odzieżą ciążową, którą łatwiej kupić w sieci np. na takich stronach jak http://www.mamadama.pl/ Po prostu w sieci jest większy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sklepach internetowych zamawiam przede wszystkim odzież oraz artykuły sportowe,najczęściej na odziez-sportowa.com.pl miła obsługa i szeroki asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pracy nie mam już ani siły, ani czasu by chodzić po sklepach i wybierać, przymierzać brania. Sklepy internetowe stały się więc moją podstawową formą zaopatrzenia szafy. Trafiłam na bardzo fajny sklep z koszulkami http://allprints.pl/. Niedrogie i bardzo uniwersalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie taką drogerie jak Ronco.pl ? Bo tak się składa,że ja często robię tam zakupy i jestem zadowolona,nigdy nie było problemu i do tego zawsze wysoka jakość kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz w sklepie www.aisinom.pl jest mega promocja na sukienki, w ogóle tam często maja promocje. Znalazłam sklep przez konkurs na fejsbuku - jak rzadko gdzie, można w konkursie wygrać wybrana rzecz, a nie narzuconą :) Sama jeszcze tam nie dokonałam zakupów, bo jestem spłukana ale podrzucam, może komuś się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep.www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie na sferis.pl zamawiać bo moge odebrać za darmo w salonie który mam pod nosem, a w sumie często zamawiam elektronike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez internet zamawiam suplementy,niezbędne witaminy do swojej diety ze strony TopWitaminy.pl i jestem zadowolona,zawsze niższe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedawno parę naprawdę fajnych ciuchów kupiłam w sklepie internetowym pepe y flor. Zaopatrzyłam nie tylko siebie, ale i swoją córkę, bo mają tam takie same ubrania dla mam i córek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo często robię zakupy w internecie. Mogę tam znaleźć ubrania w niższych cenach, niż w sklepach stacjonarnych. Kupując w Internecie sprawdźcie pierwsze jakie opinie krążą o tej marce/ sklepie, by później nie zrazić się do zakupów online. Jeśli mogę Wam polecić jakąś stronę z ubraniami, to jest to http://allprints.pl/ . Jeszcze się na nich nie zawiodłam. Szybka realizacja zamówień to jest to! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamawiałam kilka sukienek z Mohito. I tylko jedną odsyłałam, bo na mnie nie pasowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio zaopatrywałam się w herbatki i guaranę bo mi się zapasy skończyły. Zawsze takie zakupy robię tutaj: http://enaturalnie.pl/ Ogólnie dobry sklep, nawet rabat dostałam 10% za to, że wracam do nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zakupy robię tak samo często w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych. Niestety ceny często są dość wysokie... więc zaczęłam śledzić różne informatory promocyjne i znalazłam http://promokot.pl/?utm_source=szeptany&utm_medium=marketing%20szeptany&utm_term=szeptane%20fora%20&utm_campaign=marketing%20szeptany. Są tu najświeższe promocje, opisy sklepów i jest się cały czas na bieżąco. Dzięki temu upolowałam kilka naprawdę fajnych ubranek dla dziecka w dpam.pl po mega obniżkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam pepe y flor - kupuję ich ubrania przez internet, ale też mi się zdarza wpaść do showroomu w Warszawie po pracy - jeszcze się nie zdarzyło, żebym wyszła od nich z niczym ;) A ich ciuchy zawsze robią furorę wśród moich koleżanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupoholiczka2016
Jeśli robicie zakupy w sieci to powiem wam, że ja korzystam z porównywarki cen - www.cozacena.pl. Najlepiej jak ma się upatrzony jakiś produkt, to wtedy tutaj można porównać ceny w kilku sklepach i wybrać te najkorzystniejsze - dostawa jest zawsze bezproblemowa i nie trzeba ruszać się z domu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez internet zamawiam suplementu oraz minerały do swojej diety, najczęściej ze strony Topwitaminy.pl i mogę polecić, zawsze szybka przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli któraś z Was piecze dużo ciast - tak jak i ja to polecam zamawiać w sklepie Savpol. Mają ogromny wybór produktów lepszej jakości niż marketów. Nie tylko są to np. polewy czy masy ale i urządzenia, formy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazelllla
Ja kupuje przede wszystkim ubrania, ostatnio zauważyłam, że kupując ubrania markowe przez Internet jest o wiele wiekszy wybór i czesto korzystniejsza cena. Moje osatnie buty kupiłam: http://adidas-oldschool.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×