Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mola....

Mam mdłości po słodyczach, czy będzie syn?

Polecane posty

Gość Mola....

Czy stare pradawne ludowe przesądy sprawdziły się i udało się określić płeć dzidziusia? Jestem w połowie ciąży, a z usg za bardzo nie wiadomo co będzie. Jak to było u was? Może miałyście jakieś przeczucia, sygnały... :) Bo ja ta bardzo bym chciała wiedzieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przez cala ciaze
jadlam niesamowite ilości słodyczy,strasznie mi smakowały, urodziłam syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam wstręt do słodyczy. wszystko samo kwaśne i fast foody. rezultat taki, że faktycznie urodził się synuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee tam no nie zartujcie
ja mialam najprzerozniejsze smaki i zachcianki i z corka i z synem, wiec nie wierze w tego typu brednie, to samo ze zgaga na dlugie wlosy u dziecka i traceniem urody na corke - zgagi w obu ciazach mialam cholernie okropne, a zadne z dzieci nie mialo bujnej czupryny...jesli chodzi o urode, to corka wcale mi jej nie zabrala, za to w drugiej ciazy syn tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciąży potrafiłam słodkie ciastko popić barszczem czerwonym instant i mi mega smakowało :P a teraz bleee ogórasy kiszone też wcinałam zagryzając makowcem, ooo fujj :P więc u mnie się to nie sprawdza. Miałam zachcianki, ale nie na specyficzne smaki, tylko abstrakcyjnie połączone hehe mam synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 3 miesiaca kwasne ,typu bigos na sniadanie :P Od 2 trymestru garasciami moglabym jesc slodkie,z obiema corkami tak nie bylo ,ma byc chlopczek teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam syna
A przez całą ciążę na słodkie patrzeć nie mogłam.Zresztą nic nie mogłam hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle,ze zachcianki i objawy nie maja tutaj nic do rzeczy,kazda ciaza inna jest i ja np mam dwie corki a slodkie jem tylko teraz a ma byc syn ,wiec nie ma co sie sugerowac zabobonami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efwwefwef
Uwielbiam słodycze a w czasie ciąży od początku odrzucało mnie od nich. Urodziłam córkę. Może pora przestać powtarzać przesądy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bedziee corka
Ja na poczatku nie moglam patrzec na slodycze (a zawsze je uwielbialam), jadlam tylko kwasne i ostre rzeczy, czyli powinien byc syn, a tu bedzie corka. Przesady sa nic niewarte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×