Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dlaczego tak marnie

Dlaczego ludzie ze srednim wyksztalceniem wybrzydzaja?

Polecane posty

Gość dlaczego tak marnie

Wybrzydzaja z praca, nie chca isc np. do pracy na produkcji bo twierdza ze jest za ciezko. Czasami po znajomosc dostaja sie do biura co dla mnie jest nieuczciwie, czasami nie maja wyksztalcenia sredniego bo nie maja matury a mowia ze maja srednie. To jest dla mnie nienormalne co w tym kraju sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfghfghgj
hm podobno srednie bez matury to tez srednie... smieszne i tez w to nie wierzylam, ale niestety to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfcnnnm
ja mam średnie i chętnie pójdę na produkcję , tylko daj mi przerwę co 2 godz po 15 min na jedzenie i umycie zębów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponieważ są świadomi tego że mają konkretne umiejętności i intelekt. Do magazynów nadają się studenci kulturoznawstwa czy socjologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość42541
Zdobądź wykształcenie i zawód za DARMO! Nie możesz poradzić sobie z rachunkowością? Zapisz się do DELTA EDUKACJA na kierunek TECHNIK RACHUNKOWOŚCI! DELTA EDUKACJA zaprasza! Warto zdobyć zawód za darmo DELTA EDUKACJA Zapraszam do Szkoły Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych! Na zajęciach praktycznych można nauczyć się wielu zabiegów i wykonywać je w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jfc przerwa to 15 minut na 8 godzin i to tylko dla wybrańców co mają umowę o pracę bo na zlecenie to przerwa nie zawsze jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×