Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

coffee late

Hula hop z masażem które lepsze ?

Polecane posty

Gość Palomaaaaa
To żaden masaż tylko tortura. Strasznie boli, nie wyobrażam sobie używać tego na codzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw są siniaki dlatego cwiczy się w grubej bluzie , a potem takie efekty to daje ze człowiek nie do poznania w zaledwie miesiąc ;) wiem bo widziałam na własnie oczy;) dlatego pytam kogos kto ma o tym jakieś pojęcie które z tych kółek jest najlepsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .. schudłem 5 kg ..
Ja kupiłem sobie Hula Hop z masażem węglowym za ok. 100 zł z Allegro. Pierwssze dni są ciężkie ale z czasem jest ok. Hula Hop jest ciężkie ale jest świetne !!! Jeśli chcesz wyrzeźbić mięśnie brzucha to pamiętaj też o diecie !!! Ale jeżeli włączysz dietę do ćwiczeń to broń Boże nie przerywaj ćwiczeń aby nie chudnąć przez tracenie glikogenu :D Jesz 5 posiłków dziennie w małych porcjach. Do każdego posiłku włączasz jakiś owoc lub warzywo. Nie jesz słodyczy i ograniczasz mięso. Mój przykładowy dzień wygląda tak : 6:00 : piję sok z cytryny i szklankę wody a po 15 minutach jem jakiś kefir z płatkami lub ziarnami dyni lub słonecznika. No i zagryzę pomarańczem 9:00 : piję sok z biedronki. Jem rybkę z puszki, 2 kromki ciemnego chleba, 2-3 rzodkiewki i zjem garść mieszanki studenckiej 12:00 : piję wodę mineralną a po 15 min jem kaszę gryczaną z warzywami, zjem jeszcze banana 15:00 : piję herbatę zieloną a po 15 min jem jakiś jogurt i sałatkę warzywną 18:00 : piję mleko a po 15 min jem sałatkę z tuńczyka i jabłko. Narazie 5 kg w 3 tyg ;) Zrzucam jeszcze drugie 5 kg i wymiatam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diety nie stosuje bo nie chce chudnąc. Jestem szczupła i zalezy mi jedynie na tym żeby wyrzeźbić brzuch;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×