Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość knflnlQWK

Białystok-gdzie szukac pracy???

Polecane posty

Gość knflnlQWK

szukam prawie cale studia, juz stracilam nadzieje zupelnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodzia babcia
chcesz powiedziec, ze cale studia ktos cie sponsorowal? a ty sama nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam w takiej sytuacji pomoc tarocistki . Ja systematycznie korzystam w sprawach pracy, uczuciowych a nawet intymnych. Napisala mi o tym gdzie powinnam szukac pracy i znalazlam w tym miejscu o ktorym napisala.Odpowiada konkretnie na pytania i nie musze dlugo czekac na odpowiedzi. Maksymalnie do 24godzin. Jestem megazadowolona tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli ktoś studiuje dziennie, ma zajęcia dodatkowe i musi się uczyć? Jeśli się pracuje wieczorami i w weekendy to nie widzę możliwości zajęcia się nauką przez dłuższy czas, więc w sumie wychodzi na to, że albo skupiasz się na studiach, albo na zarabianiu a naukę jakoś tam ciągniesz, tylko co potem zostaje z niej w głowie...? Ja akurat kończę właśnie studia (została już tylko obrona...) i szukam pracy od dłuższego czasu, ale ciężko jest, więc chyba pozostanie zrezygnować z wymagania - praca zgodna z wykształceniem i po prostu gdzieś po znajomościach coś załatwić. Mowa o Białymstoku również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma od kilku miesięcy pracuje w firmie Tide Software (branża telekomunikacyjna). Pracuje na pełny etat, z tego co mówiła, zarabia ponadprzeciętnie, chwali sobie swoją pracę. A ostatnio wróciła z malowniczej Toskanii, gdzie była 2 tygodnie - wyjazd sponsorowany przez firmę. www.tidesoftware.pl/o-nas/oferty-pracy to adres strony z ofertami pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat pracuję w Piasecznie, ale wiem, że aktualnie jest rekrutacja w Białymstoku. www.tidesoftware.pl/o-nas/oferty-pracy tu macie link z ofertą. Cóż mogę powiedzieć - jak w każdej pracy są plusy i minusy ... jednak w tej, więcej jest plusów jednym z nich są wyjazdy integracyjne do SPA i za granicę (w tym roku do Toskanii) Jeśli się wahasz - daj sobie spokój, zaś jeśli szukasz ciekawej pracy - ta jest dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×