Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grubaskaniesamowitaa

jesteeeem GRUBA! :(:(

Polecane posty

Gość grubaskaniesamowitaa

kurczę całkowicie się zaniedbałam :( tyłek to już mam prawie jak kardashianka :( jestem załamana. bo cały czas jem. nie mogę się powstrzymać, nie mogę się wziąć w garść od czterech miesięcy :( nie mam absolutnie żadnej motywacji.. Jak się zmotywować do czegokolwiek:(??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze mozna
weź sobie wymyśl motywację po prostu. Jak podziała, znaczy to, że to jest motywacja, jak nie, to nie. ;) Poczytaj topiki o odchudzaniu, ćwiczeniu, zobaczysz ile frajdy i radości przynosi dziewczynom zrzucenie paru kilogramów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie mas zproblemu kupić fajnych ciuchów? Żle się czujesz latem na plaży? Koleżanki z pracy są szczuplejesze? Jakaś motywacja zawsze się znajdzie, jak nie w otoczeniu, to dla samej siebie - lepiej wyglądasz, lepiej się czujesz i jesteś zdrowsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szprotka w oleju
Wrzuc fotke sylwetki to my ci tu motywacje znajdziemy szybciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na forum nikt ci motywacji nie wyśle w poście... Zamiast tracić czas na to forum, to wyjdź z domu i po prostu biegnij przed siebie, tyle ile dasz radę. Za dwa dni idź znowu i tak dalej, i tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ??????d??????????
Spójrz w lustro. Jeżeli twoja własne gruba dvpa cię nie motywuje do działania, to paś się dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dośc dokładnie określiłaś czas, kiedy zaczęłaś się obżerać. pomyśl czym to obżarstwo jest spowodowane. jesli nie masz chorej tarczycy i nie bierzesz jakichs leków, które wzmagają apetyt to pewnie zajdasz problemy? przed czym/ kim chcesz się schowac za górą własnego sadła?;) ( przerysowanie zamierzone - może masz tylko 3 kg nadwagi ) . otyłość rodzi się w głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cwicze 6W, plus racjonalne odzywianie 5 posiłów dziennie, bez białego pieczywa, ziemniaków, makaronów. tu link jakie efekty 5a 36dzien 6W. [url=http://pokazywarka.pl/awx0yp/]6 Weidera ! schudłam 6kg, w pasie ubyło mnie 4cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to kiepsko szukałaś
zrób sobie fotkę w bikini i powieś na lodówce powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joliedemoiselle
Dziewczyny ! Najlepszym sposobem na zgubienie kilogramów, jest nie skupianie się na tym i wyrzucenie tej myśli, i oczywiście racjonalne odżywianie i ruch :) Ale uważam, że mordercze ćwiczenia nic nie dadzą jeśli nie będą nas cieszyć, dlatego ja postawiłam na taniec. Kocham tańczyć, więc każda godzina na sali poza spalonymi kg to 60 minut zabawy i radości :) Także, polecam, poleca, polecam ! Ja chodzę w Krakowie do Ananday na ul. Bożego ciała 10 na Afro Dance i Dancehall, ale czasem też na inne zajęcia jak np. Zumba, żeby sobie urozmaicić hehe :D zerknijcie sobie na stronkę i na pewno któryś kurs wam spasuje http://www.ananday.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Musisz sobie przetłumaczyć, że na pewno dasz radę i po prostu zacząć. Przecierpieć ten początkowy czas, kiedy będziesz pewnie obserwować, że waga nie spada tak szybko jakby się tego chciało i ambitnie , regularnie dalej ćwiczyć. Zobaczysz, że po jakimś czasie efekty będą wielkie:) Zacznij od biegania. Biegaj po 3-4 razy w tygodniu po godzinie. Po intensywnym treningu nie będzie Ci si tak bardzo chciało jeść:) Uda się, zobaczysz. Uważaj tylko na stawy - podczas biegania są obciążone i może się pojawić ból - ale kup sobie w aptece sól leczniczą Salco i kąp się w niej codziennie przez 3 tygodnie, wtedy fajnie pomaga. Poza tym nie kupuj produktów, które tuczą - w początkowej fazie odchudzania nie ma nic gorszego niż widok jakichś pyszności. Pocierpisz ze 2 tygodnie i później już zmniejszy się ochota na takie rzeczy:) Powodzenia! Wierzę, że dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Friq
Ja przed rozpoczęciem zmagań ze zbędnymi kilogramami wybrałam sobie ciuch, którego rozmiar był moim celem. Nie założyłam sobie głodówek, ale stosowałam odpowiednio zbilansowaną dietę i codzienny ruch. Wspomagałam się również suplementem slim & beauty - i udało się! W ciuszek mieszczę się bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×