Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość antoinea

JESTEM LENIEM? czy nie radzę sobie w tym systemie, Polsce?

Polecane posty

Gość antoinea

a może to depresja? wiele próbowałam realizować swoje cele i plany-chodziło o karierę, rozwoj , zarabianie, własny biznes, własny dom. o fajnego faceta,potem męża ,dziecko. może to nie taka dla mnie bajka jest przewidziana, ale żeby nie wyszło mi nic. bardzo o to walczyłam, czy to jest wypalenie, a może te polskie warunki są tak nienormalne że jest mało moxliwości i reguły takie , w których nie mogę się odnależć? czuję że nie ma energii. mam świadomość, że żyję w absurdzie i i że to nie moja wina. ale ja już nie widzę nadziei i przez to nic nie robię, tzn. po raz kolejny nie wysyłam kolejnego cv, po raz kolejny nie wydzwaniam do "ustawionych "znajomych-czy czegoś nie wiedzą, po raz kolejny nie robię akwizycji pod zlecenia na moją firmę... nie wiem czy jako leń -jak mam się zapatrywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spytaj facetow z kafe durna
szmato :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoinea
pipa juz nie zarobie bom za stara :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoinea
mam 45 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak energii to nie depresja. Może poczytaj o coachingu, coś (jeśli znasz anglielski) z Harvard Business review o karierze. Jeśli chodzi o pracę - czy wiesz jakie masz swoje mocne strony (strenghts) i atuty? Może akwizycja to nie Twoja bajka (jak np. nie moja). Czy aby nie robisz coś wbrew swojej naturze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoinea
kulturalnej rozmowy oczekuję, mam 35 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaroslawe-84
do wyruchania i marsz do garów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoinea
tak właśnie myślę Jacku, tyle lat walczyłam, uczyłam się pewnych umiejętności, z boku wyglądało to na sukcesy, ale czy czułam się w tym silnie- tak jak na swoim miejscu,z silną pozycją, teraz ta branża jest bardzo ograniczona co spowodowalo moje nicnierobienie . ale może złą drogę obrałam dla moich celów? nie posłuchalam-nie znałam siebie i walczyłam o coś co nie było dla mnie/moje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egoist_53
A chuj ci w dupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy uważasz, że branża jest ważna? Czy wiesz, że ludzie w USA średnio kilka razy (nie wiem czy 2,3,4 czy 5) w życiu zmieniają ZAWÓD. To znaczy na kompletnie inny. Stolarz na sprzedawcę aut. Barman na muzyka ... Proponuję Ci urlop (co najmniej 2 tyg) spokój, plaża, książka i relaks. Wtedy jak odpoczniesz - zadaj sobie pytanie "Jak byłam dzieckiem, to zawsze chciałam zostać ...." i zrealizuj jakieś swoje marzenie z dzieciństwa lub coś podobnego. Możesz też ćwiczyć wizualizację, relaks, cisza, wygodbna pozycja, zamknąć oczy i "Moja idealna praca ..." i niech same pojawią się obrazy. Nie chodzi o konkretna firmę, stanowisko - tylko czynności, miejsce i charakter. Moim zdaniem - nie spotkałaś się ze swoimi predyspozycjami. Znasz angielski - mogę coś podesłać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Egoist_53 Widzę że lubisz być biernym uczestnikiem seksu analnego ... ekstra. Jednak to nie to forum. Napisz w "Życie erotyczne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marion in blue
Jacku, ja mam podobny problem i chętnie poczytam. Podrzuciłbyś na marioninblue@o2.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JacekJ.
Biore w pape :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egoist_53
Zatrudnie Was w agencji towarzyskiej. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoinea
super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marion in blue
Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoinea
dzieki Jacku za powazne potraktowanie tematu. Faktycznie do teej pory koncentrowalam sie na braanzach-w moim przypadku dwoch, a zaczelosie od zdobycia kwalifikacji, i konkretnych umiejetnosci- ktore to z kolei przypisane sa tylko tym branzom. pierwsza z nich jest moja pasja, a druga powstala na skutek wejscia w pewne srodowisko i tam uczylam sie fachu od podstaw od zawodowcow i z czasem zaczelam sobie radzic. problem w tym ze ciezko teraz o zlecenia. ale -skracajac,moze to nie chodzi tylko o marna polska gospodarke i mentalnosc, ale wlasnie o moja niewlasciwa droge-metody, moze nie to miejsce faktem jest ze blokuje mnie strach przed porazka- i to objawia sie w lenistwie, czyli braku wiary w podjecia kolejnej proby -nawet zmiany zawodowej napisales o usa i czestej zmianie zawodu- tak, ale w pl to wyglada troche inaczej. jest to pewien rodzaj wymuszonej elastycznej reakcji, ale koszty tego w pl sa duze- np. jako bezrobotny z marnym zasilkiem szybko musisz cos brac- i wtedy harowac za grosze po 12 godz zeby przezyc, po drugie-zauwazylam i to wiele razy na moicg rozmowach kwalif. ze czesta zmiana pracy jest bardzo niekorzystnie postrzegana- wiem szukaja jelenia co wiernie bedzie za grosze harowala, a tu taka wolna jednostka poszukujaca siebie im sie trafila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoinea
a moze to chodzi o to - u mnie- ze podswiadomie nie zgadzam sie na taki system -ze musisz cos robic-czesto pod dyktando, presja, wbrew sobie- zeby dostac pieniadze -zeby przezyc jestem zwolenniczka innego systemu- usluga za usluge, harmonia spoleczna, budowanie a nie wyzysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezyk

Zobacz, co znalazłem - darmowy test Strengths Finder: https://high5test.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×