Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość motherTiger

PYTANIE: Gdzie kupujecie ciuchy w UK?

Polecane posty

Gość motherTiger

Hej! Gdzie kupujecie ubrania w UK? Opiszcie styl sklepów o w ogole jak cenowo? Jestem nowa w UK i znajoma poleciła mi new look i tam kupuję....a jakiś inne sklepy? Aha...i chciałabym w miarę tanio wyposażyć dom, gdzie można dostać fajne talerze, akcesoria do kuchni i pokoju? Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaaaaaaaaaaaaa
H&m, zara ,river island , mango, primark, top shop, new look;) Moje ulubione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
next, river island, gap, new look, miss selfridge, primark :) a do domu to roznie - w kazdym supermarkecie jest dzial z domowymi akcesoriami, ostatnio kupilam bardzo tanio ciekawy zestaw z tesco, czarno biale talerze i kubki. za bezcen wrecz. lubie tez tk maxx i ich akcesoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala niezalogowana
a moje ulubione (i bardzo dobra jakosc przy tym) to: oasis, next, warehouse, fcuk, dorothy perkins, czasem new look - ale tylko perelki, bo generalnie jakosc srednia, czasem marks and spencer, rzadko zara i rzadko h&m (wg mnie maja glownie szmaty, zwlaszcza jakosc w zarze b. sie pogorszyla ostatnio) czasem i zdarzy sie jakas koszulka czy bielizna z f&f tesco przy okazji spozywczych zakupow;) warto tez zagladac do debenhams, torebki lubie te z guess (na promocjach), buty to glownie clarks i oasis. sportowe rzeczy - np na fitness czy bluza do dzinsow, niedrogie i dobre, lubie lee coopera. nie cierpie topshopu, wg mnie to jakis chinski badziew dla 13-latkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika dzika
Ja kupuję w Forever 21, rzeczy dla młodych dziewczyn, z reszta nazwa sama mówi. Czasem new look. Aha i Risky ma fajne rzeczy. W sumie nie mam pojęcia co to za sklep ale u mnie w okolicy jest w każdym centrum handlowym. Mają tam identyczne ciuchy jak w new look, h&m i top shop, tylko tańsze. Myślę że to jakieś odrzuty z błędami....tylko ich wcale nie widać. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika dzika
Aha i pewnie zostanę wysmiana ale w Primark kupuję np rajstopy, spinki do wlosow, akcesoria takie które szybko się używa a szkoda kasy wydawać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaaaaaaaaaaaaa
Next i mark spencer to raczej takie powazniejsze ciuchy maja wiec zalezy jaki masz gust i w jakim wieku jestes. Ja tam rzadko cos znajduje dla siebie. Topshop raczej dla mlodych osob ale nie nazwala bym tego sklepu chinszczyzna raczej dla osob interesujacych sie moda niz np kobiet ktore nosz dzinsy+ bezowa koszula czy sukienki albo spodnie w kant. Napisz w jakim wieku jestes i jak sie ubierasz bedzie latwiej doradzic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motherTiger
Ja mam 23 lata. I lubie ubierac się dziewczeco :) kolorowe rzeczy, nie lubie nudnych poważnych ubrań jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaaaaaaaaaaaaa
To napewno spodobaja Ci sie ubrania w new look, river island, f21, h&m, tkmax to sklep w ktorym kazdy znajdzie cos dla siebie ale trzeba sie naszukac. Ja w TKmaxie czesto kupuje buty i torebki bo maja duzo ladnych markowaych za bardzo niskie ceny. Napwno waro poszperac w primarku bo jest tani a czasem ma kilka perelek z jakoscia roznie ale jesli kupuje sie cos z mysla na jeden sezon nop w modnym w danym momencie kolorze to mysle ze warto. Buty swietne maja tez w office ale dosc drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 10 minut 14sta
ja to primark, peacocks, ale przede wszytskim charity shops! szkoda mi wydac 60 f za spodnie czy bluzke w tych calych zarach i h&m jak w lokalnym charity mam nieraz takie z metka jeszcze za piataka, poza tym jest tam pelno niestandardowych oryginalnych ciuchow :) a jesli chodzi o wyposazenie do domu to lubie argosa, wilkinsona, bhs, tkmaxxx, jesli mieszkasz w londynie na romford jest swietny sklep z rzeczami do domu, ogromniasty taki ale nie pamietam nazwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupilam raz rajstopy
w primarku i zaluje ze nie kupilam wiecej par bo byly naprawde fajne -wygodne i fajowy wzorek ,ale wiecie jak tam jest- co 2 tyg. cos nopwego przywaoza a mi sie nie chce stac w kolejkach. ja kupuje czesto w tkmxx ale tam to trzeba miec troche szczesciaprzewaznie jak mam zamair kupic bluzke to wychodze z nowa sukienka,jak mam zmaair kupic spodnie to wychdoze z butami, jak chce kupic plaszcz to wychodze z nowa bluzka, jak chce kupic bluze sportowa na silownie to wychodze z marynarka do pracy..... no ale kupuje ;-) poza tym ,jezdze tez do bicester village . a w risky tez cos kupuje- naprawde bardzo sie oplaca. next jest tez ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z calym sercem moge polecic brytyjski ebay. nowe markowe ciuchy za ktore w sklepie placisz 50 funtow wzwyz na ebayu mozna wyrwac za 5-10 funtow. wybor przeogromny. srednio raz na miesiac kupuje sobie z ebaya nowa sukienke albo buty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaaaaaaaaaaaaa
risky nigdy nie qwidzialam u siebie w miescie Charity shopy tez sa super ale niestety nie mam blisko w okolicy zadnych i czasem nie chce mi sie jezdzic do nich ale jesli bym miala pod reka napewno byla bym czesciej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala niezalogowana
next za powazny? co wy gadacie:D ja lubie styl smart casual, ale tez zupelnie casual, i tam jest wlasnie taki wybor przeogromny... maja tez fajny wybor ubran petite, dla szczuplych, filigranowych osob, z czego chetnie korzystam:) spodni w kant nigdy w zyciu nie nosze. a marks and spencer ma dobra bawelne, koszulki takie zwykle, ostatnio kupilam fajna, sportowa spodnice do kolan, olowkowa w slicznym kolorze. ale to fakt, ze m&s ma glownie ubrania dla starszych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
next ma bardzo dobra jakosc, podobaja mi sie ubrania z river island ale szczerze nie polecam. bardzo slaba jakosc z ktorej river island zdaje sobie sprawe, jedynie buty i torebki maja calkiem w miare, ale ciuchy oprocz dzinsow sa masakryczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risky mają we wschodnim londynie to wiem na pewno. Nie raz kupiłam tam fajny ciuch a potem w new look widziałam dokładnie to samo ale 3 razy droższe. Dziwny sklep :D chyba rzeczywiście chodzi o błędy w produkcji...ale ja ich nie widze. Ja polecam jeszcze dorothy perkins. Dobra jakość, często przeceny, fajna biżuterię można wyrwać przeceniona z 10 na 2 funty czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala niezalogowana
tk maxx mnie jakos odrzuca:( przypomina mi second hand, ktorych nie lubie po prostu... chociaz ciuchy niby nowe, ale wszystkie jakies takie wymietolone, niepoukladane. chetniej tam kupuje rzeczy do domu. generalnie ja bez wzgledu na sklep, zawsze patrze na sklad, rodzaj dzianiny na metce. i jesli jest wiekszosc bawelny, albo wiskozy, albo akrylu w przypadku swetra, czy welny, to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W next też mają dziewczece ciuchy, ja tam zawsze buszuje na przecenach :) rajstopy głównie w new look i primark takie na codzień. Aha i ostatnio polubilam forever 21, w sam raz dla dziewczyn w twoim wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaaaaaaaaaaaaa
Ja nie z Lodnynu dlatego moze nie znam tego sklepu. Co do bizuterii w dorothy perkins zgadzam sie duzo promocji i piekna jest! Z ta jakoscia to mysle ze to roznie jest w roznych miejscach zgadzam sie ze czasem sa smzaty ale np marynarki moim zdaniem najlepsze i najladniej uszyte ma wlasnie zara i river island.Modne fasony i kolory. Next ma spoko rzeczy ale nigdy nie zrobilam wow chocdzac tam poprosto mozna cos wybrac ale nie wyrywa z butow:p ( moje odczucie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tkmaxxx kupuję....książki :) aha i do domu też mają bardzo oryginalne rzeczy, Ja lubię do kuchni coś czasem kupić Ale jak chcesz tanio to np w pound strecher

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala niezalogowana
zadna z Was nie lubi Oasis? ja jestem absolutna fanka tego sklepu:) szkoda, ze dosc drogi...:( ale poluje na promocjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaaaaaaaaaaaaa
Ja oasis czasem wstapie :) Jane norman totalnie nie w moim guscie takie dosc bazarowe ciuchy ma wydaje mi sie duzo sukienek "weselnych". Ale ile osob tyle gustow mysle w w UK jest duzy wybor dla kazdego chociaz kilka skelpow mi brak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaaaaaaaaaaaaa
Ladna ta sukienka z oasis:) Nie na moja figure ale bardzo mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala niezalogowana
oj ja tez, jane norman kojarzy mi sie z doborem ciuchow z placu gdzie sprzedaja wietnamczycy w moim miescie:D wies tanczy i spiewa, ale co kto lubi. kolory straszne, no i ten poliester wszedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za ta sukienke z oasis
w zyciu nie dalabym wiecej niz 20f. poza tym jest na figure typu ''kwadrat'' a ja i wieksozsc kobiet takiej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala niezalogowana
chodzi o material, druk, styl, jakosc. trzeba dotknac i porownac np z sukienkami u jane norman:) klasa po prostu. to akurat taki przyklad na lato, nie mierzylam jeszcze, mozliwe, ze nie bedzie pasowac do figury. ale generalnie ciuchy sa dobrej jakosci i ciekawe wzornictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mala mi czy cos tam
takie sukienki (nie identyczne ale ten sam styl) sa tez w primarku ala ta cala z oasis, fakt oasis ma fajne ciuchy ale strasznie drogie, z jakoscia tez czasami mozna sie nabrac, raz sie pokusilam na sliczna sukienke i po jednym praniu sie zeszmacila, pralam wedle wskazan na metce i suszylam tez...material sie zmechacil nieladnie i takie sie jakby kreski sprane pojawily...moze mialam pecha, ale jak palce 80 f za sukienke to jzu wymagam wysokiej jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie zakupy ale czasami
Wlasciwie nie mam swoich ulubionych sklepow zagladam do wielu. Gdy jezdze na zakupy to Asdy, Tesco, oprocz zywnosci rozgladam sie za rzeczami do domu, ciuchami. Czesto mozna wyhaczyc fajne i czasami tanie rzeczy Zagladam do New Look, Dorothy Perkins, H&M, Bank, River Island, Primark, Top Shop, Next, Debenhams, Peacocks, Nie lubie TkMaxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×