Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Astir

Gdzie na majówkę?

Polecane posty

Gość Astir

Witam, czy macie jakieś sprawdzone miejsca, gdzie można miło spędzić weekend majowy. Interesuje mnie region woj. podkarpackiego lub lubelskiego. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minotaurus
To zależy co Ciebie interesuje. czy chcesz pojechać i pozwiedzać, czy może aktywnie wypocząć na łonie natury albo gdzieś w uzdrowisku. Do pozwiedzania to dobry może być Kazimierz Dolny, jeżeli chodzi o aktywny wypoczynek to oczywiście Bieszczady i malownicze miejscowości Polesia i Lubelszczyzny np. Droblin, gdzie znajduje piękny dwór Droblin i stadnina koni, na turystykę uzdrowiskową to polecam Nałęczów i Horyniec Zdrój. Poza tym mało oblegane turystycznie ale niezwykle ciekawe mogą być obiekty architektury drewnianej dawnych Kresów Wschodnich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astir
A podobno Lwów jest piekny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bioreks
Byłem we Lwowie też, ładne miasto, ma swój klimat, ale jednak czuć tam ząb czasu i brak inwestycji renowacyjnych, ogólnie wskazałbym tak jak minotaurus. Wschodnia Polska jest niezwykle malownica i urokliwa. Można się zakochać w krajobrazach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astir
Minotaurus ten Dwór o którym pisałeś jest bardzo ładny. Zadzwonię tam dzisiaj i sprawdzę czy mają jeszcze wolne miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reus
@mintaurus a czy byłeś może w tym dworze? Czy jest szansa, żeby się tam nie wynudzić przez kilka dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minotaurus
Nie, nie będziesz się tam nudził. Mają stadninę, quady i inne rozrywki. Najlepiej sprawdź ich stronę tam masz wszystko dokładnie opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minotaurus
Nie, nie będziesz się tam nudził. Mają stadninę, quady i inne rozrywki. Najlepiej sprawdź ich stronę tam masz wszystko dokładnie opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danielsa
Ja ogólnie polecam odwiedzić wschodnią Polskę, bo wiele zakątków jest jeszcze nie odkrytych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyzowa
Dla mnie fajnym miastem jest Budapeszt i nawet tanim wiec w tym roku z skt najproawdopodobniej wybierzemy sie tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmigła
polecam moje domki letniskowe w zach.pomorskim. piękne jezioro. łodki. ognisko, grill.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenonka
Ja na majówkę wybieram się do Paryża z bp margotravel. Cenanie jest wygórowana...a zawsze marzyłam zobaczyć to miasto! Mam tylko nadzieję ze nie zabiję się o tłumy ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nominajka
Fajna moze być majówka w Budapeszczie. Jak ktos jest studentem to moze jechac z SKT na 4 dni. W sumie polak i węgier dwa bratanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedz do Przemyśla
proponuje wypad do Przemysla, jedyne w Polsce muzeum fajek, piekna starówka, obok zamek w Krasiczynie, obok arboretum w Bolestraszycach, wiele fortów, stok, tor saneczkowy letni i oczywiscie lody w kawiarni Fiore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an gel
CAMPING nr 29 "Nad Lipnem" Bardzo przyjemne miejsce do plażowania i kąpieli znajduje się w Stęszewie nad małym Jeziorem Lipno. Wprawdzie jest ono oddalone o około 27 km od centrum Poznania, jednak dojazd tutaj mieszkańcom południowej części naszego miasta, może zająć mniej czasu, niż dotarcie nad Rusałkę czy Strzeszynek. Najlepiej wyjechać ulicą Głogowską w kierunku Wrocławia. Zaraz jak wjedzie się do miejscowości Stęszew należy skręcić w lewo. Po przejechaniu około 20 metrów ponownie jest skręt w lewo, w ślepą ulicę Bolesława Chrobrego. Na jej końcu znajduje się płatny parking (opłata 7 zł/dzień). Z parkingu na plażę jest zaledwie 100-150 metrów. Plaża jest bardzo duża, nawet w upalny dzień nie ma tu natłoku ludzi. Bezpośrednio w pobliżu wody ciężko jest znaleźć zacienione miejsce. Można jednak trochę się od niej odsunąć i skryć w cieniu sosnowego lasu otaczającego plażę. Dno jeziora ma łagodny spadek, dlatego dzieci mogą się tu bezpiecznie bawić. Samo kąpielisko pozostaje jednak niestrzeżone. W przypadku gdy dzieciom znudzi się pluskanie w wodzie, mogą pobawić się na placu zabaw. Przy plaży jest również bar z lodami, napojami i fast foodem. Istnieje też możliwość wypożyczenia roweru wodnego, kajaku czy łódki. W pobliżu kąpieliska funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu wodnego. Godzina pływania kosztuje tu 10 złotych. Wielkość akwenu nie jest może szczególnie zachęcająca do penetrowania rowerem czy kajakiem, jednak dla naszych najmłodszych i tak może to być ciekawa przygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Revivale
Witaj, Wiesz co, ja też szukałam w tamtym roku dobrego pomysłu na majówkę, i powiem Ci, że w Polsce nie masz czego szukać tak na prawdę. Góry? Beznadzieja. :) Jestem patriotą i mamy się czym pochwalić, ale na tle europy- niestety cienizna :) Byłem z żoną w Słowacji. Odpoczynek, 5 dni - wróciłem jak nowo narodzony. Tutaj masz więcej info: http://familytour.pl/slowacja-bojnice-majowka-termalne-zrodla-gorace-zabiegi-kompleksowy-wypoczynek-zdrowie.html ogólnie to polecam każdemu- zapłaciłem na prawdę mało jak za takie wakacje- i śmiało można powiedzieć, ze to jedno z najładniejszych miejsc na świecie :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemyśl zdecydowanie na tak. fajne maisto, z klimatem i nie za dużo ludzi. Jest kilka fajnych fortec do zwiedzenia i zamek;) Polecam nocleg w hotelu Marko, mieści się własnie w budynku po dawnej fortecy. Naprawde nieźle to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, co można robić w tym obskurnym Przemyślu? Jeśli południowo- wschodnia część kraju to tylko Roztocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z Warszawy i z moimi dziećmi wybieram się tu: http://zoosafari.com.pl/ Moje dzieci bardzo lubią takie miejsca, na pewno nie będą się nudziły, a może i ja znajdę coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lecę z mężem po raz pierwszy do grecji, wykupiliśmy sobie wycieczkę ze zwiedzaniem w http://www.zory.expertwakacje.pl/, nigdy nie byliśmy za granicą, mam nadzieję, że będzie super pogoda i odpoczniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ibiza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mężem wybieramy się do Białegostoku. Ma wiele ciekawych zabytków, ale chcemy też odpocząć, więc wybraliśmy ten hotel: www.hotelcristal.com.pl. Mają tam świetne masaże, zabiegi upiększające i naprawdę piękne pokoje. Byliśmy tam w tamtym roku i byliśmy bardzo zadowoleni z obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola_sz
My zawsze stawiamy na wyjazd w cieplejsze rejony Europy. W tym roku będziemy podziwiać przepiękne wyspy i wybrzeża Grecji z wypasionego jachtu http://integra-wyjazdy.pl/jachty/ na którym już raz byliśmy z Integrą i ten wyjazd pamiętamy do dziś. Mamy piękne fotki z naszą Integrową flotą, imprezowaliśmy z nimi przez 7 dni i nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiście polecam super dom do wynajęcia na Warmii i Mazurach. Rzeka, las, jezioro, cisza i spokój - wszystko pod ręką :) www.zwirokiejka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×