Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Astir

Gdzie na majówkę?

Polecane posty

Gość gość
My na majówkę jedziemy do Jeleniej Góry do Hotelu http://caspar.pl/kontakt/. Byliśmy tam w zeszłym roku i chcę to przeżyć jeszcze raz. Piękna okolica z wieloma miejscami do zwiedzania a sam hotel to perełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrek55
Ja zastanawiam sie nad tym aby w tym roku majówkę spędzić trochę inaczej. Mianowicie wpadła mi w oko taka oferta www.yacht-tesia.com/czarter-wynajem-jachtu-tesia wynajmu jachtu i chciałabym z niej skorzystać razem ze znajomymi. Co wy sądzicie o takim sposobie spędzenia majówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak majówka zagranicą w pięknych okolicznościach przyrody. Lecę za kilka dni na Wyspy Kanaryjskie z https://www.itaka.pl/last-minute/. To będzie bajka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borewicz997
W tym roku byliśmy z przyjaciółmi na Mazurach w miejscowości Pasym - apartamenty Sun&Snow. Pojechaliśmy z polecenie i to był bardzo dobry wybór! Świetne miejsce, czysto, dobrze wyposażone pokoje, spokój i cisza :) Apartamenty bardzo dobrze położone dzięki temu wszędzie gdzie chcieliśmy mieliśmy blisko. Polecam. https://www.sunandsnow.pl/apartamenty-namazurach-pasym-1278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Wiednia można sobie dosć tanio na weekend wyjechać z biurem Gryf, na http://gryftravel.pl/wieden mają taką ofertę na kilka nocy. MI się w każdym razie podobało. Do tej pory dużo jeździłem własnym samochodem po Europie ale to jest jednak mega męczące, o wiele lepiej było mi jechac z biurem gdzie wszystko miałem podstawione pod nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę dać zielone światło na Western Camp, jak na razie trzymają wysoki poziom, mam nadzieję, że z czasem te ich domki czy namioty nie będą niszczały bo na razie wszystko nowe, czyste, ładnie wystrojone, można poczuć się naprawdę wygodnei jak w domu. Blisko jest energylandia, także z dotarciem do parku nie ma stąd problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z córką byliśmy ostatnio w rancho Colorado w Trzcielu, ja odpoczęłam z mężem, a córka miała frajdę, bo uwielbia konie, a tam właśnie mogła się z nimi prawie nie rozstawać, bardzo ładne miejsce również ze względu na przyrodę, lasy, jeziora. Bardzo ładne pokoje w hotelu, basen. Bardzo odpoczęliśmy, przynajmniej spędziliśmy trochę czasu nawet siedząc przy takim ognisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczka

zamiast pytać na forum zobacz sobie w Gufik, masz tu sprawdzone , polecane hotele, pensjonaty, ośrodki przyjazne rodzicom z dziećmi. To pewniak. a ile juz promocji na majówkę czy święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula

na majówke to z Party Camp! maja fajne kierunki wyjazdów, mozna poznac ciekawych ludzi no i cenowo tez całkiem spoko 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My mamy dom przy plaży w Sarbinowie. Najbardziej lubię tam jeździć przed sezonem, kiedy wiosna budzi wszystko do życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizka444

Przeglądam oferty na sun&snow i nie mogę się zdecydować czy góry czy morze 🙂 chyba jednak góry, spodobał mi się jeden apartament w Karpaczu, piękne widoki i myslę że bedzie gdzie pospacerować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacpi

@luizka444 a o którym apartamencie w Karpaczu myślisz? jeżeli chodzi o Sun&Snow to osobiście byłem w apartamencie Moniuszki. Bardzo dobra lokalizacja, blisko do szlaków, dobrze wyposażone i przede wszystkim nowocześnie. Byliśmy we trójkę z 4 letnią córką. Zdecydowanie na plus!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizka444

O to dzięki za polecenie, widziałam to na Moniuszki i nawet się nad nim zastanawiałam, córci się podobało? Zależy mi na zieleni i trasach spacerowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikitta

widzę polecasz Gufika, spoko ten serwis , nowy serwis a teraz widzę i stronka w nowej odsłonie. Super pomysł z tym serwisem- hotele, restauracje, atrakcje dla rodzin z dziećmi rekomendowane prze innych rodziców. Podoba mi się to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arriska

No ale zanim będzie majówka to jeszcze Wielkanoc po drodze? Może ktoś wyjeżdża? My w tym roku planujemy pierwszy raz wyjechać. Wielkanoc jest dość późno w tym roku, więc większe szanse, że będzie już ciepło. Może nad morze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiakala
11 godzin temu, Gość arriska napisał:

No ale zanim będzie majówka to jeszcze Wielkanoc po drodze? Może ktoś wyjeżdża? My w tym roku planujemy pierwszy raz wyjechać. Wielkanoc jest dość późno w tym roku, więc większe szanse, że będzie już ciepło. Może nad morze?

W sun&snow masz promocję na Wielkanoc -10% nad Trójmiasto, kocham Gdańsk i lubię do niego wracać, a myślę że w tym terminie nie ma jeszcze dużo turystów i można na spokojnie pozwiedzać, nacieszyć si tym klimatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burek

Najpiekniejsze lokalizacje na majówkę są też nad polskim morzem - dom przy plazy w Sabrinowie to absolutny hit hitów 🙂 Polecam przejrzeć zdjęcia - zakochacie sie na miejscu i będziecie wizualizowac siebie na tarasie, tak jak ja 😉  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Namówiłam w końcu narzeczonego byśmy pojechali na zagraniczny urlop.. Polskie morze już mi się znudziło. będziemy się w majówkę wylegiwać w Turcji. Kupiliśmy całą wycieczkę w biurze, enterem będziemy lecieć, jeszcze tylko musimy wizę wyrobić i ahoj przygodo 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GDZIE NA MAJÓWKĘ

Wroclaw szukam grupy na wspólną wyprawę na majówkę   okolice Sobótki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denida

A wybiera się ktoś z Was na skałki na Jurę? Nie mogę się już doczekać, świetne tereny, niedaleko mojego Krakowa, więc świetne miejsce wypadowe. Musze uzupełnić sprzęt w RatWork i pozostaje czekać na wyjazd 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W zeszłym roku byłam w Bukowinie Tatrzańskiej i mogę polecić wam tę miejscowość. Polskie góry są piękne o każdej porze roku. Polecam wam zatrzymać się w hotelu www.hotelzbojnicowka.pl Tam na pewno spędzicie miły urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek25

USA!!! Marzenia się spełniają!! Wykupiłam wycieczkę od Konsorcjum, w której programie jest zwiedzanie wschodniego wybrzeża USA i Kanady więc zobaczę na własnie oczy Nowy Jork, Waszyngton, Toronto, Niagara Falls itd - can't wait!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kania

Majówka nad Bajkałem

https://www.youtube.com/watch?v=6nNSbF2J82s

Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita

Kto jeszcze planów nie ma to zerknijcie na www.sunandsnow.pl, mają -50% i to sie naprawdę opłaca, bo wiele apartamentów można wyjanąc za tak naprawdę niewielkie pieniądze. A majówka w tym roku jest wyjątkowo długa i zapowiada się przepiękna pogoda. My wybieramy się w góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka

A rozważałaś coś z biur podróży? Zależy czego oczekujesz, jeśli luźnej atmosfery to wyjazd z Party Camp to fajny pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×