Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madziiiik.

Łańcuch srebrny typu pancerka dla faceta

Polecane posty

Gość Madziiiik.

Chcę kupić swojemu facetowi łańcuch srebrny typu pancerka o grubości 8mm. Nie wiem tylko jaką długość wybrać? Jak powinno się nosić łańcuchy, tak aby były przy samej szyi czy takie dłuższe sięgające klaty? Proszę, doradzicie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem dla faceta krotki, ale pancerka na szyi kojarzy mi sie albo z nawalonym dresem albo z alfonsem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziiiik.
Co powiecie o takim łańcuchu o długości 60cm??? Czy to nie za dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffgfg
jesli juz musisz taki kupic to krótki, długi kojarzy mi się z krowiakiem w ogole pierwsze moje skojarzenie z łancuchem u faceta = dres , koksiarz, alfons, lowelas z koziej wólki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziiiik.
To mojemu chyba będzie właśnie pasował łańcuch. Wzrost: 190cm Waga:92kg Spodnie: dżinsowe (kolor czarny) Koszulka T short (kolor czarny) Marynarka (skóra, kolor czarny) Okulary p. słoneczne (kolor czarny) Włosy: obcięte na 2mm. ( koloru ciemnego) Buty: Nike ( całe czarne) Lewa ręka: zegarek Rolex, srebro Prawa ręka: Bransoleta pancerka, (srebro, dosyć gruba) Tak wygląda mój facet, moim zdaniem brakuje mu właśnie jeszcze tego łańcucha. Co wy na to dziewczyny? No mam problem, bo nie wiem czy go odziać w taki krótki łańcuch sięgający gdzieś , tego dołka pod jabłkiem Adama, czy taki bardziej długi zachodzący na klatę. A może już starczy tych dodatków i bez łańcucha lub może łańcuch z takim dużym srebrnym krzyżem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elllka
Łańcuszki z krzyżm przynosza ponoc pecha, ile w tym prawdy nie mam pojęcia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam dziwne wrazenie......
ze ten temat załozyla wielbicielka niejakiego Bogusia :O opis podobny :O Nie zapomnij wrzucic jego fotki potem na WIOCHA.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UIOLUGTLOUTOLTUL
CZEMU WIOCHA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam dziwne wrazenie......
Jesli jestes facetem kup sobie taki zrob sweet fotke zaloz konto np na fotka.pl lub sympatia.pl i popatrz jakie kobiety beda do ciebie pisac, oczka puszczac wiocha przyciaga wioche przykro mi ,niby nie mozna generalizowac i szufladkowac ludzi ale stereotypy jednak skads sie wziely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mopim
Moim zdaniem taki łańcuch typu pancerka psuje to facetów. Podbija ich męskość i wzbudza respekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astraaaafka
Też tak myślę, tylko z tym wyjątkiem, że bardziej podobają mi się takie do 6mm grubości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można ale co z tego
jak jest tanim dresem to kup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goshhantka
Od razu dres bo ma łańcuch???? Śmieszni jesteście....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strerotypyyy
Każdy ma się prawo ubierać jak mu się podoba drodzy ludzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie znacie się....
Ja mam na szyi kiete co ma 10mm grubości, oczywiście srebro 925. Hehe, gadacie, że dziewczyny nie lecą na to??? Mylicie się ja na swoją kiete wyrwałem nie jedną studentkę :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za góraaami za laaasami
Nie znacie się.... Ja mam na szyi kiete co ma 10mm grubości, oczywiście srebro 925. Hehe, gadacie, że dziewczyny nie lecą na to??? Mylicie się ja na swoją kiete wyrwałem nie jedną studentkę Pozdro ciekawe gdzie ty dziołchy wyrywasz wieśniaku :P chyba krowy na pastwisku hahaaahaa kiepska prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BONIAAA@
ŁAŃCUCH SREBRNY TO FAJNY DODATEK DLA PRAWDZIWEGO MĘŻCZYZNY ALE NIE KAŻDEGO NA TO STAĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowie łańcuchy noszą
wieśniaki i srebrne i złote :P nie pitol ,że srebro jest drogie to,że ktoś nie gustuje w takich łańcuchach nie oznacza od razu ,że go nie stać mi się osobiscie nie podobaja krowie łańcuchy u facetów :P dla mnie to dresiarstwo lub wiejska gangsterka ;) juz lepiej jak facet nosi elegancki zegarek ;) ale to takie koszty ,że ła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio coraz mniej czytam
prowokacja jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aladiin
Prowokacja?? Bo są osoby co gustują w takich łańcuchach?? No zastanów się?? To co znaczy, że wszyscy facecie na ulicach z srebrnymi łańcuchami są też "prowokacją" ??? Nie rozumiem waszego myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aladiin
*faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maksymmmmm
Ja sam nie noszę łańcuchów ani bransolet ale nie widzę nic w tym nie fajnego, może po prostu jesteście uprzedzenie do tego typu biżuterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 566565655555
Mi też się podobają łańcuszki srebrne, tylko nie pancerki a te figaro, bardzo ładne są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wez idz stad!!!
wez spierdalaj ty wyzej . Widac ze temat to prowo, do tego tylu facetow w jednym wątku, na kobiecym forum w dziale moda haha juz sam teks 'lecą na mnie' kojarzy mi sie z wieśniakami ktorzy chcą szpanowac zlotem. Srebro? Jest taniutkie, byle robola na to stać. Jak dla mnie mozesz nosic obroże albo krowi łancuch i tak nie spojrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolk_a_
Napisze i ja coś. Mój facet ma taki łańcuch i jakoś nie jest "dressem" Nie ma nic gorszego niż stereotypy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxs
Jolka, szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolk_a_
Czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamijjaa
No domyśl się kobieto Polska!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r321rr234
szkoda gadać moi drodzy, szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onriii
Ja tam nosze i będę łańcuch srebrny i bransoletę bo studentki na dyskotekach na to lecą, można wyrwać dobre towary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×