Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szkotka2012

niegrzeczny trzylatek pluje dorosłym w twarz - co robić?

Polecane posty

Gość szkotka2012

Mam w rodzinie niegrzecznego trzyatka, którego matka wychowuje bezstresowo. Za każdym razem gdy się widzimy to ten na dzień dobry pluje mi w twarz. Gdy zwracam mu uwagę to zaraz wtrąca się jego matka, która się głupio tłumaczy, że on nie wiedział co robi, albo że go tak nauczono w przedszkolu. Oprócz tego młody wszystko robi na złość innym, bije inne dzieci i psoci. Sama mam dwójkę dzieci i niewyobrażam sobie takiego ich zachowania. A z tym pluciem to już sobie wypraszam i normalnie mam ochotę bachora wziąć za szmaty i wyrzucić z domu, albo porządnie sprać mu dupsko. Dodam, że nie jestem zwolennikiem przemocy wobec dzieci, ale tu żadne rozmowy wychowawcze nie wchodzą w grę. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petronela z pipidówy
spierz mu dupsko :D u ciebie więcej nie napluje, wystarczy, że palcem pogrozisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam podobne przezycie- i ja splunelam mu w odpowiedzi rowniez w twarz..najpierw skamienial, a potem zaczal wyc... mnie juz nigdy nie oplul..jak jest z innymi, nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcffgxfgx
jak mnie kiedys 4 latek oplul (jestem jego ciotką) to go tak odepchenlam ze na segment rabnal niezle , nie mam wyrzutow sumienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efqwefqew
Powiedziałabym wprost: twoje dziecko zachowuje się tak i tak, nie toleruję tego, wyjdźcie (tudzież "wychodzimy" zależnie od tego kto u kogo gości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika 28047
dokladnie , on ci na zlosc to ty jemu. pluj , gryz, szczyp - bezstrswo - super - tylko dla kogo bzstresowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dałabym mu z liścia
w mordę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dałabym mu z liścia
ale najpierw jego matce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e33w
mnie kiedys ciotkli corka klockiem zlosliwe rabnela w czolo, to ją wziela bolesnie za wlosy i przeciagnelam na drugi koniec pkoju, ale wyła smarkata, a wiem ze ją to rowniez zabolalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e33w
Potwor, wiem o tym bardzo dobrze, dlatego zareagowalam agresją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co że rodzi agresję
no i chooy że rodzi agresję ale na niektóre upośledzone umysłowo egzemplarze, ze stępioną, zwierzęcą mentalnością, nic lepiej nie działa jak stara zasada ogień zwalczaj ogniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e33w
nigdy nie slyszalam o tej zasadzie "ogien zwalczac ogniem" chyba ze to sam wymysliles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wymyslil tego sam
istnieje taka metoda, zreszta bardzo dobra. Wiele razy widzialam na filmie. Na filmie, bo nigdy na zywo nie bralam udzialu w gaszeniu pozaru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty nie powinnas nic robic ale se z matka niezle podyskutowac i ja zawstydzic troche bo to jej tylko wina i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×