Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tinawalentinaa

Biżuteria-sciagacie do mycia, kąpieli?

Polecane posty

Gość tinawalentinaa

sciagacie pierscionki, kolczyki czy łańcuszki na szyji, jak sie kąpiecie?czy kapiecie sie w łancuszkach aby sie domyły bo woadomo ze szyja sie poci szczególnie latem i wtedy na łancuszku tez jest pot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy co mam
jeśli cos, co założyłam tylko na wyjście - to ściągam od razu po przyjściu do domu. Na co dzień noszę cieniutki łańcuszek z krzyżykiem - i tego nie ściągam w ogóle. Pierścionki i bransoletki - ściągam, ale też bardzo rzadko noszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my wiec odpowiemy:
bez bizuterii sie kapie, ale czasem te kilka naszyjnikow co mam to po prostu myje/piore pod kranem, woda z mydlem. niektore naszyjnieki mam takie, ze sa troche ze sznurka, wiec pranie wskazane. poza tym perfumy i lakier do wlosow osiadaja na nich i potem sa nieswieze. piersciony sciagam, kolczyki tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my wiec odpowiemy:
bez bizuterii sie kapie, ale czasem te kilka naszyjnikow co mam to po prostu myje/piore pod kranem, woda z mydlem. niektore naszyjnieki mam takie, ze sa troche ze sznurka, wiec pranie wskazane. poza tym perfumy i lakier do wlosow osiadaja na nich i potem sa nieswieze. piersciony sciagam, kolczyki tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajawole
ajak myjecie łancuszki , wisiorki z szyji, ? kąpiąc sie w nich, czy myjecie je pod kranem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Louisjenna
Ja mam kolczyki w uszach w sporej ilości i się normalnie z nimi kąpię, nie ściągam w ogóle o ile nie chcę zmienić na inny "zestaw na stałe". Mam też "na stałe i do kąpieli" na szyi metalowy łańcuszek, lutowany na końcu więc nie ma go nawet jak rozpiąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Louisjenna
A, na rękach mam rzemyki - farbują 2-3 pierwsze kąpiele a optem, jeżeli dobra skóra, to już nie. Od roku mam ten sam zestaw, chociaż jużprzetarte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opt
kiedys też nosiłam rzemyki:) ale jak byłam troche młodsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×