Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Strzyga17

Praca bez wykształcenia Średniego

Polecane posty

Witam. Mam 17 lat i za rok, kiedy tylko skończę 2 technikum chcę sie wyprowadzic. Bede miała skończony kurs na pracownika biurowego i dostane certyfikat... oprócz tego dobrze znam angielski , bede miała prawo jazdy kat. B i ędę znała urządzenia typu fax, ksero i pakiet office. Jednak Bede musiala przerwa technikum i pójdę do zaocznego liceum profilowanego. Jaka jest szanasa że przyjma mnie jako pracownika biurowego ? Nie jestem brzydka... prezetuję się dobrze i skromnie, mam odpowiedni ton głosu i jestem opanowana... Tylko sie boje o to wykształcenie, ze jak bede miała tylko gimnazjalne na ta chwile to mnie nigdzie nie przyjma i bede musiała sie zatrudnic jako sprzątaczka ale z tym też bedzie problem... pracy w tym kraju brakuje... musze sie wyprowadzi z domu, bo sytułacja u mnie nie jest za wesoła. Wynajme sobie gdzieś pokój, pójde sama do pracy i zaocznie do liceum o profilu administracyjnym, ale jaka jest szansa że znadję prace ? potrzeba mi miesiecznie minimum 1000- 1100 zł. Tym bardzeij że chcuiałabym jeszcze is sie dokształcac w języku angielskim , ale i tak mi idzie w tym nieźle. Szkolenie na pracownika biurowego bede miała darmowe w ramach akcji w szkole, po nim otrzymam certyfikat. Jest szansa że zatrudnią mnie chociaz jako asystentkę czy cos ? Tylko sie nie śmiejcie ze mnie... zdjae sobie sprawe że moje pytanie jest absurdalne ale moze jest jakaś szansa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie złożysz cv do firm, to się nie dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×