Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jakto jakto

wykonczenie domu-ile potrzeba jeszcze kasy...?

Polecane posty

Gość grośććć
To racja, ja tam często zaglądam, są tam różne przydatne informacje dotyczące promocji, nowych inwestycji itp. Fajna właśnie powstaje w Gdyni, wymarzone miejsce....To racja, ja tam często zaglądam, są tam różne przydatne informacje dotyczące promocji, nowych inwestycji itp. Fajna właśnie powstaje w Gdyni, wymarzone miejsce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten developer za wykończenie pod klucz bierze 370 zł/m2, wydaje mi się, że to dobra cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba zartujesz.... na kartony to moze jej 20 tys starczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaes
A nie wiecie czy JWC ma w swojej ofercie wyposażenie kuchni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co się orientuję to JWC oferował wykończenie mieszkania i wyposażenie kuchni gratis, ale teraz to musiałabyś do biura sprzedaży się przejść i popytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszeliście, że teraz JWC wyprzedaje na osiedlu Lewandów Park 20 mieszkań 2 pokojowych za 220 tys. każde? Oj z takiej promocji warto skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak ktoś szuka teraz mieszkania to może skorzystać , takiej oferty szkoda by było przegapić, bo mieszkania w Warszawie są drogie, a tu taka okazja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
conajmniej potrzebujesz 150-200 tys. o mniej nawet nie mysl. te niskie kwoty, ktore tu padaja to jakas totalna sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JWC w ten weekend ma wyprzedaje mieszkania pod klucz. Warto się zorientować, bo promocja brzmi fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U tego developera można trafić na fajne promocje i wyprzedaże, trzeba zaglądać na ich stronkę bo tam wszystkie potrzebne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszelik009
Zależy można zawsze zastanowić się nad domkiem drewnianym. Ostatnio coraz bardziej popularne stają się tzw. Domy z Bali, już na prawdę za nie wielkie pieniądze można coś dobrego kupić. Zobacz sobie tutaj http://www.miedzinski.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluchnaa
Niektórzy deweloperzy mają w swojej ofercie wykończenie mieszkań pod klucz. Dobrze jest tez przejść się na Dni Otwarte tam dowiemy się najwięcej. Poza tym na osiedlu ZIelona Dolina w ten weekend można zobaczyć mieszkania z Bitwy o Dom, na tym osiedlu tez jest wyprzedaż mieszkań za najniższą cenę w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój. Robiłam projekt kuchni i wyszło 30 tys bez AGD :/. I bez marmurow i innych drogich materiałów. chyba muszę poszukać gdzieś indziej. Ale wyszło super. Oczywiście kuchnia nowoczesna, z wyspą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz w ten weekend na osiedlu Zielona Dolina Dni Otwarte ma JWC, warto się przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkania sprzedają od 4600 zł/m2, to bardzo dobra cena. Bardzo ładne osiedle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja co prawda nie mam 120m, tylko prawie 300,więc na końcu podzielę kwoty na pół (kwoty podaję lekko zaniżone) - tynki w środku - maszynowo - 28 zł/ metr (z materiałem) - ok. 45 tys. - posadzki - 5 tys + materiał (??) - hydraulik, rozprowadzenie wody i ogrzewania - 15 tys. (z materiałem) - piec gazowy - ok. 10 tys. - kaloryfery - jeszcze nie kupione, ale np. licząc 500 zł za sztukę - ok. 20 sztuk = 10 tys. - parapety w środku - 1,1 tys.zł (w kuchni będzie blat pod okna, i mam sporo balkonowych) - parapety na zewnątrz - 2 tys. zł - ocieplenie + tynki zewnętrzne - 35 zł/ metr kw. (plus materiał - styropian) - gładź plus malowanie ścian (x 2) - 18 zł / metr kw. - położenie podłóg - panele 12 zł/ metr kw., parkiet 38 zł/metr kw. - terakota/glazura - 40 zł/ metr kw. (stawki za metr kw. mam podane od firmy, która będzie to robić, są w miarę niskie, ponieważ dom jest duży i dlatego tak policzyli) x licząc połowę kosztów wychodzi ponad 40 tys. za same tynki, posadzki, hydraulika, piec, kaloryfery A DO TEGO gładź, malowanie (plus koszty farby), podłogi (plus koszty paneli lub parkietu, terakoty w korytarzu), łazienka (plus koszty glazury, terakoty, materiałów), kuchnia (koszty mebli) plus ocieplenie budynku i tynki zenętrzne Nie wiem, czy w 100 tys. się zamkniesz - o ile chcesz zrobić dobrze. I to bez "złoconych klamek i marmurów" . Podaję ceny "na teraz", bo teraz też kończymy dom w środku. A ogrodzenie domu masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cholera mnie bierze, gdy na proste pytanie i zagajenie normalnej rozmowy zgłasza się jakaś menda i ryczy o jednej firmie robiąc, już nawet nie krypto- lecz bezczelną nachalną reklamę! - Za ostatni wpis z kolei serdecznie dziękuje, bo właśnie buduje dom i jestem lekko zdezorientowana co do cen. Mam nadzieje zmieścić się w 80 tys w wykończeniu. Pomaluje ściany sama z córką, panele też sobie położę sama, bo kładłam już takie na klej, to na zatrzask wydaje mi się prościzną :) Meble mam, jak mi zabraknie stołu, to paletę pięknie pomaluję a ze szkła lub płyty zrobię blat. Jak mi lamp zabraknie, to planuję na razie zrobić je sama tak: zmoczonym w wikolu sznurkiem obwiązać duże balony, później przebić balony i powiesić takie klosze na sznurze z żarówką :) Mam mnóstwo różnych pomysłów i nadzieję, że uda mi się zamieszkać w moim własnym domu już za rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciężko powiedzieć ile potrzeba, skontaktuj się z konkretnymi firmami wykonującymi dane zlecenia i poproś o wycenę. Wtedy będziesz wiedziała ile wychodzi. Tylko te kwoty to też wartości mniej więcej bo zawsze dodatkowe koszty mogą się pojawić. Jeśli chodzi o mnie to moge polecić firmę celmar do wykonania schodów, są solidni i bardzo korzystni cenowo w porównaniu z konkurencją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na wykończenie domu, wraz meblami, sprzętem agd, systemem klucza generalnego http://www.jeden-klucz.pl/ oraz TV wydałem 90 tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W bardzo ubogiej wersji wystarczy ci 50 tysiaków> Mebli nie będzie za to kuchnia, łazienka, panele na podłogach, pomalowanie, lampy i drzwi, ogrzewanie powinno się zamknąć w tej kwocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o wykończenia wnętrz to w zasadzie podstawą są tynki. Jeżeli tynk jest dobrze wykonany, farba ładnie kryje, w ogóle ściany prezentują się elegancko. U mnie tynki gipsowe robiła firma tynk - http://firma-tynk.com/ - cena za metr adekwatna do jakości, praca została wykonana zupełnie prawidłowo. Generalnie takie prace, aby się wprowadzić idą w dziesiątki tysięcy złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madrala6
To jest bardzo trudne pytanie, może to być i 50 tys, 100 tys czy nawet 200 tys wszystko zależy od tego jakich materiałów użyjeszcz. Czy zrobisz parapet z plastiku, czy np. z kamienia naturalnego, który swoja drogą jest bardzo trwały i stylowy: http://www.mgprojekt.com.pl/blog/kamien-naturalny#axzz3CqFzcfxl , możesz kupić drogie dywany i tanie w ikei, drzwi za kilkanaście tysięcy i za kilkaset złotych, naprawdę jest tutaj duża swoboda i dowolność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ekonomicznym i trwałym rozwiązaniem jest wykorzystanie sklejki podbitkowej do dachu. Mogę śmiało polecić tą od Sklejka-Eko. Na ich stronie można zamówić bezpłatny próbnik - http://www.sklejkaeko.pl/pl/formularz.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia10
Koszty zależą zawsze od potrzeb a na te podstawowe powinno do 50 tysiów wystarczyć :) mialam z mezem podobna sytuacje z niewykończonym domem i tyle wystarczylo. Nie zapomniej o dobrych wykończeniach zwłaszcza zewnetrfznych i balkonu (skorzystaliśmy z www.obrobkiblacharskie.com ) bo inaczej szybko czeka cie remont

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boczek952
Trudno powiedzieć ponieważ jest to jak by sie nie patrzeć spory koszt lecz możesz te koszty troszkę zniwelować wybierając dobrą firmę w której zaopatrzysz się w materiały budowlane oraz wykończeniowe . Mogę polecić Ci http://www.bk.biz.pl . Mają bardzo dobre i konkurencyjne ceny .Znajdziesz tutaj dosłownie wszystko czego szukasz .. :D Mam nadzieje że pomogłem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam wasze wypowiedzi to naprawde docniam,zę my sie z męzem zdecydowalismy na kupno juz wykończonego domu na osiedlu Brzozowy Gaj http://www.bbnieruchomosci.pl/osiedle-brzozowy-gaj.php . Moglismy tylko sie spakować, przewiezc rzeczy i wszystko mielismy gotowe. Znaczna wygoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No samo ogrzewanie i hydraulika to już sporo pieniędzy a fakt, że wykańczanie najwięcej kasy pochłania - ale spokojnie ze wszystkim w 100 tys się zmieścicie. Może rozejrzyjcie się za pompą ciepła ?? chyba, że wolicie pozostać przy standardowym kotle CO i grzejnikach. Druga sprawa, że hydraulik i jego usługi to też sporo kasy więc warto mieć coś więcej przyszykowane. Ja jak robiłam kapitalny remont to wiele omawiałam z Panami z kieleckiego oddziału firmy Instal Therm - tu adres do nich http://www.dobryhydraulik.eu/strona-glowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że trzeba też wziąć pod uwagę wykończenie podwórka. Doliczyć koszty na przykład ułożenia kostki brukowej (http://www.kostka.info.pl/) na podjeździe, ułożenie chodnika, albo zrobienie ogrodzenia. Wydaje mi się, że jest to równie ważne jak zagospodarowanie ogrodu czy zakup bramy garażowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×