Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

jakie cechy facetów powodują u was

Polecane posty

Gość mój kuzyn Piotr rocznik 1969
nic mnie nie rusza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to zależy, zależy :classic_cool: a od kiedy kobieta musi wymuszać uśmiech na facecie? Może Wy się trochę postaracie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melissandre a nie uważasz , że kobieta powinna powodować ten uśmiech lekko , łatwo i bez problemu , a nie wymuszać go? :P n.p.widok mógłby to spowodować :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co? na mój widok faceci zaciskają zęby i modlą sie żebym nie raczyła sie znowu odzywać 🖐️ :D i jak im się ciśneinei podnosi ;) można i tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie o to mi chodziło. Nie ma mowy o żadnym wumuszaniu:P nie uwierzę, że każda kobitka powoduje u faceta szeroki uśmiech:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze poczekaj na
przegapilam taki łądny temacik :classic_cool: chodzi o co najwyzej ? czy najwyzej bo dla mnie to nie zrozumiałe jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze poczekaj na mnie nie możesz przegapić ....napisz niezrozumiale , jak rozumiesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze poczekaj na
o cholerka :classic_cool: pozwolisz ze sie oddale i sie skonsultuję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikiiiiii333
mnie wkurwia niesamowicie jak facet jest głupi i rozumiem tu jak udaje głupka ale jak jest wrodzonym głupkiem to nic tak nie wkurwia bo nie mozna tego zmienic i wiecznie bedzie cie nieswiadomie wkurwial!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze poczekaj na
nachalnie :classic_cool: lepij bys mnie upil ide sie konsultowac z fikusna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze poczekaj na jestem kulturalnym mężczyzną i nie upijam kobiet , które mogą i potrafią upić się same...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze poczekaj na
racja ale jak sie same upija to kto je ma wykorzystac ? toc to grzechem traca o i to mnie w facetach denerwuje:classic_cool: nie potrafia byc na tyle podli, by kobiete wykorzystac wpierw wprowadzajac w stan zamroczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze poczekaj na ależ to żaden problem by kobietę wykorzystać - problem w tym , by jej nie wykorzystać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli niezdolność do rozumienia prostych zdań czy też logicznego myślenia, ogólna bezrozumność, zadawanie idiotycznych pytań i wmawianie mi, że Anglia ma prezydenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×