Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość RomantycznyPan

dlaczego kobiety są tak potwoenie okrutne?

Polecane posty

Gość RomantycznyPan

Faceci są cudowni ,kochający ,wierni,romantyczni, wrażliwi, czuli ,z poczuciem humoru chcą mieć rodzine normalne życie ale nie.....faceci mogą sobie tylko pomarzyć o normalnym życiu bo teraz żadna kobieta nie chce mieć rodziny tylko zdrady im w głowie i kasa i nienawiść do mężczyzn i tylko kobiety teraz wykorzystują facetów dlaczego wy kobiety jesteście tak potwornie okrutne dla facetów jak żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz wiele kobiet mogłoby to samo napisać o facetach.Takie zachowania nie zależą od płci, a od konkretnej osoby. Każdy jest inny, weź to pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaaaaaaaaaaaa
i kobiety i faceci potrafia byc okrutni to akurat zależy od człowieka. nie jestem feministka jakas zeby nie było ,ale fakt jest taki ,ze wiekszosc wojen była przez facetow nie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RomantycznyPan
LaRosaNegra no nie powiedziałbym teraz faceci naprawde są rodzinni i by chcieli mieć żone dzieci....ale mogą sobie tylko pomarzyć bo kobiety teraz są bez serca ......zdajesz sobie sprawe ilu juz facetów popełniło samobójstwo przez kobiety ?faceci chcą mieć po prostu normalne życie .....dlaczego wy kobiety nie macie litości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oubgo0ibi
hehe my chyba zyjemy w roznych swiatach bo wiekszosc mezczyzn to wlasnie potwory \jak widac kobiety sie dostosowaly do jasnie panow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dingdongdang
RomantycznyPan Faceci są cudowni ,kochający ,wierni,romantyczni, wrażliwi, czuli ,z poczuciem humoru ' nie ma problemu, poderwij sobie faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość machumen
i znowu dramat wenezuelski :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba rzadko coś trafiam na tych cudownych, romantycznych i opiekuńczych facetów...chyba z mojego miasta wszyscy poznikali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oubgo0ibi
u mnie tez takich brak gdzie oni sa?? ci piekni dobrzy romantyczni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RomantycznyPan
oubgo0ibi bo wy kobiety tylko na dresów i cwaniaków patrzycie a później mówicie ze niby faceci są źli zamiast zainteresować sie normalnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu znowu jest "WY" ... mnie akurat ani dresy ani cwaniaki nie interesują, omijam takich z daleka. Nie wrzucaj wszystkich kobiet do jednego worka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oubgo0ibi
a gdzie ci normalni no powoedz? pokaz choc jednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość machumen
kobiety narzekają że ni ma facetów, faceci że kobiet, nikt nikogo nie widzi choć sami samotni pokrzywdzeni - pokolenie fejsa i nk normalnie, no i wyimaginowanych wymagań rodem z bollywood :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RomantycznyPan
LaRosaNegra z wielkiej polski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RomantycznyPan
i nie jestem z żadnego pokolenia naszej klasy czy fejsa czyli jakimś zakompleksionym nastolatkiem tylko widze co sie dzieje jest tylu samotnych facetów ze to sie w głowie nie mieści wiele lat poszukiwań a normalnej kobiety znaleść nikt nie potrafi bo teraz nie ma prawdziwych kobiet taki los facetów......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RomantycznyPan
większość facetów straciło juz nadzieje na założenie rodziny i ja tez....faceci nie mają tak łatwo w życiu jak kobiety......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taa miałam takiego
Dobrowolnie opuścił dom rodzine dzieci i żone dla jakiejś zdziry:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RomantycznyPan
to widocznie podawał sie tylko za dobrego człowieka ale napewno nim nie był ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze,ale czemu uważasz,że nie masz już szansy na normalną rodzinę? pewnie jeszcze wiele przed tobą. Nie masz 50 lat ,żeby tak mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itti7o7oo7
te co wykorzystują facetów to widocznie dlatego,że już wcześniej zostały przez jakiegoś skrzywdzone. Nienawisc do mezczyzn nie bierze sie znikąd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i napewno też
Bzdury totalne piszesz.. Faceci sa wogole mniej sklonni do tego by sie wiazac ,okazywac kobiecie uczucia a jest jeszcze tak,ze jak juz zdobeda kobiete ,ktora gonia jak kroliczka to nastepuje nagly odwrot ,bo sa nagle przerazeni ze osiagneli swoj cel i teraz boja sie tego,ze kobieta oczekuje juz zobowiazan ,zareczyn,slubu .dzieci.. Niejednokrotnie tego doswiadczylam ja i wiekszosc moich kolezanek:O I potem zostawia cie taki jeden z drugim ze zlamanym sercem,rozczarowana z niespelnionymi marzeniami,a przeciez on tego tak bardzo chcial:O I dalej szuka nastepnej ofiary i historia sie powtarza,ze o zdradach juz nie wspomne :O Moze wy nie potraficie sobie tak naprawde wyobrazic bycia z jedna kobieta i jak juz was przestaje krecic bo sie w was zakocha ,to nastepuje u was przesilenie i zaczynacie pogon za nastepnym kroliczkiem:D Wiec pieprzysz bzdury kolego i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RomantycznyPan
prosze nie podkradać mojego nicku !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oubgo0ibi
biedni meszczyzni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RomantycznyPan
i napewno też to moze akurat trafiłaś na takiego ale nie wszyscy są tacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhgfdrtyuiol.
dlaczego mezczyzni sa tak potwornie okrutni?? Jes;i chodzi o nas kobiety to wy nas tego nauczyliscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhgfdrtyuiol.
przez cale swe dlugie zycie nie natrafilam an zadnego autorze takiego o korym piszesz abylo ich wieluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i napewno też
RomantycznyPan i nie tylko ja tak trafialam i poniewaz tak trafialam to moge powiedziec ,ze ja uwazam ze jest dokladnie odwrotnie ,a tacy mezczyzni o jakich piszesz sa tylko wyjatkami :O a nie wiekszoscia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RomantycznyPan
lkjhgfdrtyuiol. bo jak pewnie dresów i cwaniaków wybierałaś a normalnym dawałaś kosza to sie nie dziw ze nie trafiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhgfdrtyuiol.
to samo o tpbie autorze moge powiedziec..wybierales zwykle psuzczalskei kurfy i tyle w temacie a porzadne omiajsz szerokim lukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×