Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość RomantycznyPan

dlaczego kobiety są tak potwoenie okrutne?

Polecane posty

Romantyczny widocznie w takich typach osobowościowych gustujesz. Jesteś jak rozjechana panienka, która najpierw podnieca się tępymi burakami w szelestach z Everlastem i kanciastym bmw siejącym postrach po wsi, a potem płacząca, że przelaciał jakąś pinde na solarce. Po pierwsze nie wszystkie kobiety marzą o cwaniakach, tylko te, które ty postrzegasz jako kobiety. Te normalne jak widać mijasz jak papierek na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romantycznu!! Z całym szacuniekm dla ciebie ale trafiłeś na nieodpowiednią kobietę. To nie jest tak że wszystkie kobiety są złe i okrutne. Chociaż jest ich sporo. Jak widać zakochaleś się bez wzajemności i ta kobieta to wyczuła i wykorzystała. Podobnie jest z nami Facetami też czasem bawimy się ich uczuciami. W twoim przypadku tak właśnie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahajsashdjk
Romantyczny Ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
wyrownanie rachunkow za lata patriarchatu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uogólniaj i nie wrzucaj wszystkich kobiet do 1 worka! Ja osobiście chciałabym poznać odpowiedzialnego,czułego ,wyrozumiałego faceta,ale trafiam na takich,dla ktorych nie liczy sie MIŁOŚĆ tylko zabawa,imprezy,zycie bez zobowiazań. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RomantycznyPan
lkjhgfdrtyuiol.problem w tym ze wybierałem spokojne miłe romantyczne kobiety a pomimo to okazywały sie zwykłymi sukami jak wszystkie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khjkhjkj
widocznie stwarzaly tylko pozory milych albo po prostu nie znasz sie na ludziach i nie umiesz wylowic kogos naprawde romantycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RomantycznyPan
khjkhjkj a może dlatego ze po prostu nie ma juz romantycznych i spokojnych kobiet i tylko sie podają za spokojne? ten scenariusz jest bardzo prawdopodobny bo jak mówi stare przysłowie "nigdy nie ufaj kobiecie" no ale jak facet chce sobie założyć rodzine a nie moze bo kobiety są nienormalne to co zabić sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RomantycznyPan
nie rozumie dlaczego kobiety tak nienawidzą facetów no ale teraz kobiety NAOGLĄDAŁY SIE FEMINISTYCZNYCH PROGRAMÓW PYTANIE NA ŚNIADANIE DZIEŃ DOBRY(Pieńkowska jedzie po facetach) TVN TVN STYLE i teraz jest taka nienawiść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faczdasfff
Nie poddawaj sie. Znajdziesz jeszcze kobiete, ktora bedzie chciala byc u Twego boku, stworzyc z Toba cos tak wspanialego jak rodzina. Nie przekreslaj wszystkich kobiet, nie obwiniaj nas wszystkich za kobiety, z ktorymi byles. Tyle samo jest takich kobiet co takich mezczyzn, nie ma co wkladac wszystkich do jednego worka, bo bysmy powariowali. Widzisz ja chcialabym spotkac kogos kto moglby byc mezem, ojcem moich dzieci, ale niestety to trudne. I mimo Twojego wyobrazenia nie obracam sie w kregu osob typu dres czy cwaniak. Ja szukam powaznie myslacej o zyciu osoby, a nie kogos kto nie wie co to odpowiedzialnosc. Nie znalazlam jeszcze faceta, ktory potrafilby sie o mnie zatroszczyc. Mam o tym troche na swoim blogu, chcesz to zajrzyj na niego. antycypacja.blogspot.com, zobaczysz, ze sa kobiety, ktore maja w glowie cos wiecej niz tylko zdrady, kasa i imprezki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RomantycznyPan
dzięki za słowa pocieszenia ale naprawde człowiek juz od wielu lat marzy o rodzinie i chce normalnie żyć ale moge sobie tylko o tym pomarzyć to jest bardzo smutne i przykre ze życie mam zmarnowane i niewykorzystany potencjał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faczdasfff
Jezeli zaczniesz myslec tak jak napisales przed chwila to rzeczywiscie tak bedzie. Sa wartosciowe kobiety, ale nie szukasz tam gdzie trzeba. Przy pierwszych spotkaniach pytaj o plany na zycie, o rodzine. Pytaj ile ma rodzenstwa itp w ten sposob latwiej okreslic osobe. Ja jak rozmawiam z kims kto cechuje sie wartosciami typowymi dla imprezowiczow, czy ludzi myslacych tylko o sobie to nie spotykam sie z ta osoba. Szukaj wartosciowych kobiet i przestan oceniac po wygladzie. Znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RomantycznyPan
no ale problem właśnie w tym ze wybierałem takie kobiety które marzyły o rodzinie były spokojne a mimo to mnie zraniły .Przestaje juz wierzyć w uczciwe i spokojne kobiety.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emesde
kobiety to myslą tak, kariera, kasa, intrygi, kosmetyki cekiny, konsumpcja, tylko zzygac sie nie mogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erivvvvv
według mnie każda kobieta to dziwka, chce uchodzić za nagrode, a skad sie wzielo takie pojecie jak facet? kobiety niechcialy mezczyzn tylko facetow co umieją dogodzic kobietom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghrrrhhrr
I bardzo dobrze, faceci nie są warci dobrych kobiet. Dlatego dalej tak trzymać dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RomantycznyPan
nie wiem dlaczego kobiety pastwią sie nad facetami przecież faceci kochają kobiety ponad życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RomantycznyPan
teraz nie ma juz prawdziwych kobiet takie czasy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×