Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezapominajka1985

O co mu chodzi?

Polecane posty

Gość niezapominajka1985

Spotkałam się 5 razy z pewnym facetem (kilka lat starszym). Wszystko było fajnie, mięliśmy o czym gadać, wizualnie wiem, że mu się podobam. Do niczego na tych spotkaniach nie doszło, póki co relacja się nawiązywała. I nagle zamilkł. Wysłałam mu 1 wiadomość z pytaniem czy coś się stało - ale nie odpowiedział. Więc i ja dałam sobie spokój. Po dwóch miesiącach ni z gruszki ni z pietruszki wysłał mi życzenia na Święta i jak gdyby nigdy nic zapytał co słychać itp... WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xynthia inc.
To znaczy, że działa na kilka frontów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. anna karenina ;
nie jest Tobą zainteresowany. odpuść sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1985
Odpuścilam już dawno i gdyby nawet coś... to ja już jestem w zupełnie innej, dojrzalszej relacji. Zastanawiam się tylko, co taki facet ma na myśli - bo z podobnym przypadkiem się jeszcze nie spotkałam... Napisałam, że wszystko świetnie i, że tez mu życzę wesołych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też ciekawe
Ataki mają miejsce także podczas zwykłego prania. - Człowiek włącza tą piekielną maszynę i chce program na bawełnę, a tam się włacza na sztuczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskinknka
to znaczy, ze ma / mial inna. jak ktos napisal - dziala na kilku frontach. a takie "przypomnienia" co jakis czas sa po to, by miec kolo zapasowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1985
To jest 39 letni kawaler - widać nie spieszy mu się do stabilizacji :) Niech spada na drzewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskinknka
to ze kawaler nie zmienia faktu, ze moze dzialac na kilka frontow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem i ja......
facet najpierw Cię olał bo pewnie inna była na tapecie a teraz pewnie nie układa mu się z tamtą i chce mieć Cię jakby w zapasie ...jak napisze raz jeszcze zignoruj go kompletnie i nie odpisuj...ja bym nawet nie odpisała na tego smsa z życzeniami świątecznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1985
... też miałam taki plan, żeby nie odpisać - ale pokazałabym mu tym, ze bardzo ubodło mnie jego zachowanie. A chciałam dać mu do zrozumienia, że mam się świetnie i bez niego... Dziękuję za obiektywne rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskinknka
mysle, ze jak piszesz, dobrze, ze mu grzecznie odpisalas i wyslalas zyczenia. inaczej myslalby, ze cierpisz i masz mu za złe, ze sie nie odzywal:) bardzo dobrze, niech wie, ze nie robi na tobie żadnego wrazenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×