Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaniedbany przez żone

żona ma małe potrzeby, musze trzepac sam.

Polecane posty

Malutka - moze on cie zdradza? co do tej ręki to mam tak samo - porozmawiajmy , przytul , to ja juz nie mam słów do niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka.27
Malutka, mój tak samo. Próbuję go zachęcić, ale on woli się "poprzytulać". Ciągle wieczorami zmęczony, rano nie mamy czasu na seks. Jedynie w weekendy przychodzi mu ochota, ale nasz seks i tak nie jest za ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucjan K.
Biedna nasza Malutka nacierpisz się przez niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka i załamka - no teraz to jestem w szoku "zabiera moja reke ze spodni mowiac przytul mnie"??????? No sorki za słowo, ale to musi być dowód , że czasem facet ma mózg kobiety w głowie! Przecież to typowo kobiece zachowanie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucjan K.
hoho to was jest więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniedbany przez żone
chyba postawie kawe na lawe: nie ma sexu to ja sobie strzepe, a ty popatrz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucjan K.
Stary trzep aż miło i olej ją troche może podziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka.27
johnzotwocka: no niestety tak właśnie jest :( On to tłumaczy tym, że nigdy nie miał tak temperamentnej kobiety jak ja i nie jest przyzwyczajony. Jego eks to podobno w ogóle była oziębła i wystarczało jej raz w miesiącu, albo rzadziej. Był z nią trzy lata i jak mówi - przyzwyczaił się do rzadkiego seksu. Poza tym mam wrażenie, że on ma kompleks, czy nie wiem jak to nazwać, na punkcie swojego penisa. Tzn. nie wielkości, bo tutaj jest ok. Chodzi o to, że wstydzi się mi pokazać penisa, gdy mu nie stoi. Dlatego bardzo często gdy się do niego próbuję dobierać, to cofa mi rękę i mówi "za chwilę". Dopiero gdy się trochę podnieci, to pozwala mi się tam dotykać. Dziwny przypadek, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie patrzec jak facet sobie trzepie :P pozatym , czego ja nie lubie :D faceci to bardzo dzine urządzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze że nie zdradza ... a może ma jakies problemy o których nie wiesz (sessualne )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fifka - a moja jak już raz na dwa miesiące z łaski powie, że mogę spuścić jej się na stópki to leży z zamkniętymi oczami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniedbany przez żone
Niesamowite! Ja tu muszę trzepac konia, a na forum pelno kobiet ktore maja wiekszy temperament ode mnie. Czy wy robicie to same, jak wasz facet nie chce? Czy po prostu dajecie sobie spokoj? Na mnie to nie działa. nie moge powiedziec sobie później, jutro, za kilka dni. Jak mam ochote po 3 dniach, to muszę i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucjan K.
zalamka to masz już odpowiedź. Teraz jak postąpić, zastanówmy się jak postępować. Na pewno nie upominaj go tylko nagradzaj za dobre zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne czaswm te baby sa , ale jak facet juz nie ma ochoty to juz trzeba sie doszukiwać czegos wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja słyszę i czytam wiele o kobietach, które nie potrzebują seksu bądź potrzebują go rzadko, albo nie chcą urozmaicać... ale sam jestem facetem i jak słyszę o takich facetach to mnie nosi - TO NIE SĄ NORMALNI LUDZIE!!!! DO PSYCHIATRY TRZEBA ALBO MAJĄ JAKIŚ PROBLEM!!!! Przeceiż facetowi przed 30tką non stop staje... na byle pretekst, byle myśl, nie mówiąc o czynach... mam 37 i może już nie staje z byle powodu ale ciągle często!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie
autorze , no zadawalam sie na razie sama , ale nie wiem jak długo , ostatni raz seks miałam z mężem 4 miesiace temu , stwierdził , że jest w takim wieku ( 36 lat) , ze jego seks juz nie interesuje , a ja po raz kolejny nie am zamiaru prosic sie o seks..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh.. watpie ze ma problemy... czasem zadawalam sie sama obok niego co go nie rusza. a czasem klade sie na 2 bok i placze ze mnie odtraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniedbany przez żone
Znalem jedna kobiete ktora narzekala ze ja mąż zaniedbuje ale myślałem, ze cos sobie wymyśla. Ona jest po trzydziestce. Gdyby nie fakt, ze nasze rodziny się znają, to chyba bym ja bzyknąl. Ona pewnie tez by nie odmówiła. Co za ironia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucjan K.
To proste, jak się już bzyknie z tobą to go pochwal za to powiedz mu co zrobił świetnie a co mógłby lepiej, mów o swoich odczuciach kiedy ci np. lizał tzipkę itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniedbany przez żone
ja mam 40 lat i staje mi bez problemow. Libido tez na poziomie. Oczywiście, że jak miałem 25 lat to chciało mi sie częściej. Wtedy mógłbym kochać się z 5, 6 razy w tygodniu. Dziś wystarczyłoby mi 3 może 4 razy. Jeśli facet ma 36 lat i nie jest zainteresowany seksem to z całym szacunkiem, ale jest z nim coś nie bardzo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucajn - chyba wiem jak postępowac z moim facetem żeby go rozpalic, fakt czasem skoczy na mnie jak ogier a czasem "smutny korniszonek " co i mnie z niechęca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie
ja mam 33 lata , co ty na to?;-)Johnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×