Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaniedbany przez żone

żona ma małe potrzeby, musze trzepac sam.

Polecane posty

ha ha , mój były potrfił do 12 razy przez noc... :D ale ... jakos z nim mi sie nie ułozyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie
jeśli facet ma 36 lat i nie jest zainteresowany seksem to z całym szacunkiem, ale jest z nim coś nie bardzo ok. pewnie tak czasem żałuje bo mialam kolegę, dobrego znajomego , wyskoczył z propozycją seksu .. nie skorzystałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie
Johnie , jestes zainteresowany .. znajomością?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan darecki
A mnie moja kobieta przestała już po prostu kręcić tak jak kiedyś. Kiedyś mogłem codzinnie, teraz też wystarcza mi raz na tydzień. Kobieta mi się roztyła, przestała o siebie dbać, odkąd mieszkamy razem to też wkradła się rutyna. I co z tego, że ona temperamentna jak nie ma już tej 'iskry' co kiedyś między nami. Ja nie mam generalnie problemów żeby się podniecić, przy innych kobietach po prostu bardziej mi się chce (oczywiście nie zdradzam swojej, ale czuję, że z inną mógłbym znowu odżyć). Poza tym mam ciągle ostry zapierdziel i stres w pracy. Jak wracam do domu to mam ochotę tylko zjeść i pójść spać. Ciągle kocham moją kobietę, ale nie wiem jak to będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan darecki
Co sugerujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoooomatko a Wy tu jeszcze siedzicie? No to mnie też proszę streścić co było, jak mnie nie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żony nie daja facetom , oni sa rozczarowani, maja 40 na karku i szukaja sposobu swoje kobiety badź kobiet które im pomoga przyniesc ulgę ich wackom :D i co się potem okazuje jest duz kobiet co chca a nie dostaja zadowolenia od swoich facetów i faceci niezadowoleni ze swoich kobiet sa rozczarowani ich postawą :D tak w skrócie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz jeden z rozczarowanych facetów trafił na niezaspokojona kobitkę i sie pewnie umówia na seksa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa tabletki na to , jest duzo róznych produktów spozywczych co podnoszą libido (afrodyzjaków) , wpisz w googl to ci wyskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm Komentarz mój taki odwieczny problem ów jest by się dobrać pod względem seksualnym niestety , może Panowie trzeba by coś więcej sie postarać, wykrzesać ognia a nie czekać na gromy z nieba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katerina- tylko kobiety też faktycznie z czasem "gnuśnieją", dziecko, dom, gotowanie. Nie w głowie amory... I z tym wskrzeszeniem żaru też nie do końca- poczytaj wcześniej do jakich metod się uciekali panowie- nie wyłączając gróźb i błagań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem to tylko rada jest. ?Co do kobiet to ja jako kobieta nie rozumiem akle ja mam za duże libido i to tez może byc problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skaczesz po tych tematach i szukasz zaspokojenia :P , a co do tematu, to facetom się czasm wydaje że kobiety sa jak parasol- jak ci potrzeba to rozłożysz jak nie to j88ebniesz do szafy i niech się nie przewraca jak nie potrzebny, czasem na to by kobieta złapala "klimat" trzeba troszke popracować . Z drugiej strony rozumiem kobiety takie jak Katerina bo czasami tez mam za duzo włochatych mysli w głowie a inwencja twórcza mojego jest taka że ręce opadaja wieć daje sobie spokój :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniedbany przez żone
A ja mam jż tego dosyć! Bzykać mi się chce!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuhhhhhhhhoooooooooooooo
FiFkA007 P: usuń IP: 46.112.xxx.xxx Nick: usuń posty ha ha , mój były potrfił do 12 razy przez noc... ale ... jakos z nim mi sie nie ułozyło Bo co za dużo to niezdrowo, a jak facet tylko o tym myśli, to nie skupia się na pozostałych sprawach. Wcale się nie dziwię, bo to stanowczo za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kobieta piesci moje jajka a ja sobie trzepie a jak dochodze to szybko wklamam jej do cipki i sie spuszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×