Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powtórny test

dlaczego nie można ponownie użyć tego samego testu ciążowego?

Polecane posty

Gość powtórny test

jeśli się zrobiło test i wyszedł negatywnie a ciąża jednak by była to gdyby nasiusiać na ten sam test za 3-4 dni to powinna się na nim po prostu pojawić druga kreska przecież?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeee serio sie pytasz czy na jaja? hmmm to tak jakbys sie zapytała dlaczego nie mozna dziecku założyc tego samego pampersa jak nie był zasrany tylko zasikany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powtórny test
pytam się poważnie, czy jeśli stężenie w moczu było zbyt niskie by wykazać ciąże a ciąża faktycznie istnieje to czy wykonanie go ponownie (tego samego) po kilku dniach sprawiłoby, że pojawiłaby się po prostu druga kreska? dlaczego na takim teście nawet jeśli byłoby się w ciąży nie pojawiłaby się ta druga kreska???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahhhhaaahhha
przeciez na wiekszosci testow pisze, ze wynik trzeba odczytac do 10 minut, potem juz wynik moze byc sfalszowany!!!!!! jak Cie nie stac na nowy test, to sie zastanow, czy stac Cie na utrzymanie dziecka????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleko od krowy jest dobre dla
spróbuj co ci szkodzi :p :D może wyjdą trzy kreski :p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powtórny test
napisałam, że mnie nie stać na test? a nie, przepraszam, to po prostu forum i tutaj ludzie dają sobie pozwolenie na wymyślanie tego co myślą, czują, robią nieznani im ludzie, dają sobie pozwolenie na to by twierdzić, że wiedzą i znają sytuację osób piszących i samych piszących niż sami piszący :D to po prostu pytanie, trudno to zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahhhhaaahhha
pomysłowość ludzka nie zna granic. Nawet, gdybym 100 lat myślała co tu wymyślić, to na coś takiego bym nie wpadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powtórny test
no cóż skoro jesteś mało pomysłowa to przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111112222223333
Z tego samego powodu dlaczego nie można zjeść dwa razy banana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można dlatego, że w teście są odczynniki wykrywające ciążę, które po kilku godzinach od odpakowania tracą swoje właściwości :) dlatego nie powinno sie też otwierać testu np kilka godzin/dni przed użyciem żeby sobie np obejrzeć jak wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powtórny test
o dzięki, to jest właśnie logiczna wypowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grgtrg
A ja robilam wiele testow, czytalam instrukcje a na wyjasnienie dopiero teraz trafilam, ze strony Lisbet. Pytanie bylo zasadne i problem ciekawy teoretycznie i niestety, madrale, ale tylko Lisbet odpowiedziala na temat, reszta narobila halasu, z ktorego nic nie wyniklo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całą sytuacje skomentuje tak: nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi a tu się potwierdza ta reguła... A i jeszcze jedno , nie odpowiada się pytaniem na pytanie to taka jedna z wielu zasad kultury osobistej to da tych którzy jej w ogóle nie maja a kilka się tu takich wypowiedziało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś to sprawdzałam. Na teście wyszła mi blada kreska jak drugi raz sikałam na test nic się nie działo. Wyglądał dalej tak samo. Byłam w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze powiem, że mimo, iż mam 28 lat również się nad tym zastanawiałam, ba nawet postanowiłam to sprawdzić. W 3 tyg ciąży wyszła mi jedna kreska, a po kilku dniach na ponownie użytym teście pojawiła się ledwo widoczna druga. Chwilę później zrobiłam nowy test i wyszły dwie intensywne. Jednak obstawiam, że mój przypadek był czystym zbiegiem okoliczności. Kto pyta ten nie błądzi. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mojego testu ciążowego użyłam 4 razy cztery dni pod rząd i dzisiaj po wprowadzeniu próbki moczu pojawiła się druga blada kreska.... jutro zrobię drugi nowy test i napiszę wam czy się potwierdziło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez właśnie eksperymentuje. Codziennie od jakichś trzy dni sikam na ten sam test , jeżeli pojawi się jakaś zmiana tzn będzie pokazywać się druga kreska to chętnie o tym poinformuje bo zaciekawił mnie ten problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezerwatywę też użyj powtórnie. Obróć ją po prostu na lewą (NIE UŻYWANĄ) stronę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ma zużyta prezerwatywa, pampers, tampon do testu ciążowego... raczej nie wyglądają i nie służą do tego samego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś jest ciekawy i robi eksperyment .. bardzo sama jestem ciekawa.. jak to działa..czy nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
próbowałam i ie działa. Mocz nie chce przechodzic przez pasek. robią się palmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zainspirowana waszym tematem zrobiłam taki tescik :-D aktualnie jestem w ciąży a miałam jeszcze test negatywny. Oto wynik: Test nowy z apteki pozytywny natomiast stary jak był tak jest negatywny. Nie ma co wymyślać kobiety! A jak któraś pisze, że jej wyszedł to czysty przypadek, bo w teście zaszły już reakcje chemiczne i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również robiłam taki tescik z czystej ciekawości..bo co szkodzi..spróbować można. Na początku jedna kreska..po 3 dniach dobrze widoczne dwie kreski.. wydaje mi się, ze jeżeli na ponownie zużytym teście (taka jak w moim wypadku) hcg było minimalnie podwyższone i kreski drugiej nie było widać, natomiast gdy hcg wzrosło po 3 dniach była ona bardziej widoczna. Jeżeli nie ma w moczu hcg to nie ma prawa pojawić się druga kreska...A jeżeli jest to wraz ze wzrostem kredka staje się bardziej dla nas widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne to ale znam przypadek gdy dziewczynie wyszła blada kreseczka ,stwierdziła ,że nasika raz jeszcze to kreska zciemnieje i ....druga kreska ulotnila się jak kantora ...co Wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onna

Ja zrobilam test kolo 11 i za malo nasiusialam 1h pizniej nasiusialam jeszcze raz intenstwniej i wtszedl pozytywny co wy na to? Oczywiscie do lekarza ide i powtorze ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×