Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

smear test a grzybica, prosze o pomoc

Polecane posty

witam ostatnia cytologie mialam robiona 4lata temu chcialabym zrobic badanie ale od jakiegos czasu meczy mnie grzybica sama w sumie nie wiem czy to jest na pewno to, nie szlam jeszcze do lekarza bo nie dysponuje czasem, bede szla w poniedzialek ale wczesniej sie leczylam na grzybice, i chyba ona znowu powrocila, bo mam te same objawy. wiem ze najpierw musze wyleczyc grzybice zeby zrobic smear test ale czy moge poprosic pielegniarke zeby zrobila smear test zeby wiedziala co tam dokladnie jest? kiedys bedac w uk tez mialam podobne objawy, dostawalam lekarstwa na zapalenie, przechodzilo na tydzien a pozniej znowu wracalo polecialam do polski i okazalo sie ze to jest grzybica mam nadzieje ze nie namotalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdk;lhsdfghjkl;.hfd
idz do GP-dostaniesz 2 tabletki do wziecia w odstepie 2 dni i spokoj-ja mialam problem z nawracajaca grzybica -po tych tabletkach wreszcie ja reka odjal. Na smear tescie jesli masz grzybice wyjdzie ci borderline changes wiec najpierw wylecz swinstwo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli grzybica powraca, to znaczy ,ze ma podloze nie tylko w strefach intymnych , ale byc moze masz jakies problemy inne. Czy to sa drozdze czy grzybek Candida ? Powinnas zrobic badania , a nie brac byle czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w polsce lekarz mi powiedzial ze jest grzybica, przepisal mi orungal, 4 tabletki w dzien okresu, 2 rano i 2 wieczorem, przez pol roku do tego 20dni w miesiacu rowniez provag, tez pol roku leczenia i przeszlo a teraz po poltora roku znowu mi wrocilo, te same objawy, to samo dokladnie lekarz mi mowil ze moge miec cukrzyce, i cukrzyca moze byc powodem grzybicy, moze ona sie pojawiac rowniez przez zla diete, ale jem wszystko co zdrowe, staram sie jesc malo slodyczy, produktow macznych nie jem nie powiedzial mi dokladnie co to jest ja po prostu chce cokolwiek miec zeby mi to swinstwo chociaz zniwelowalo, zebym nie czula takiego bolu, swedzenia itp bo t jest najgorsze, swedzenie pomaga podczas swedzenia, a pozniej 10 razy gorzej boli do lekarza dopiero w poniedzialek a w weekend oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest byle co tylko to co wlasnie lekarz przepisuje, niektore dziewczyny maja po prostu sklonnosc (o ile to nie jest objaw cukrzycy). to jest wlasnie clotrimazolum tylko ze nawet podwojnie skoncentrowane. na pewno nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jesli to jest powracajacy problem to owszem to co ZDZ polecila pomoze chwilowo. Co ja bym zrobila, jesli po wzieciu tego leku znowu ci sie pojawi: nie rob tej terapii sama.l Idz do family planning clinic czy do lekarza GP/ pielegniarki (bo czesc w UK moze wykonywac badanie gin) i popros o swab test. Wymaz ale nie pod katem raka tylko wlasnie infekcji. Jesli cos jest to ci wyjdzie nie tak to bedzie wiadomo co tam siedzi i jaki antybiotyk powinien byc podany. To co podala ZDZ pomaga ale tylko doraznie przy prawdziwej infekcji trzeba cos mocniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o tym mowie pierwsza sprawa dobrze ze to doraznie bo ja czasami wytrzymac nie moge a druga sprawa wlasnie pytalam czy moge poprosic o smear test ale pod katem sprawdzenia infekcji, a nie ktora grupe mam :) wiec zapamietam ta nazwe testu i pojde i spytam mnie wczesniej pielegniarka badala wiec moze teraz tez bedzie mogla mi ten test zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka000
Grzybica pochwy ma to do siebie, ze lubi powracac. Ja sie meczylam z tym dobre kilka lat. W Polsce bralam clotrimazolum, pomoglo na troche, potem wszystko wrocilo, inny ginekolog przepisal mi Nestatyne i dorywczo Lactovaginal, ktora sa bez recepty, zawieraja kwas mlekowy. Jak przyjechalam do UK do znowu mi zaczelo wracac. To co Zdesperowana Domowa Zona ci poradzila, tez mialam. Faktycznie to pomoze, ale na chwile. Mi grzybica po tym powrocila po kilku tygodniach. Poszlam wtedy do sexual clinic. Tam na poczatek kazdym nowym pacjentom najpierw robia badania na HIV. Badania wyszly ok. Potem mialam wizyte u ginekologa, ktory przepisal mi pewien lek dopochwowy, nie pamietam nazwy, bo pierwszy raz to mialam. Poza tym przepisal mi rowniez Flukonazol, ktore sie lyka, jedna tabletka na tydzien. Gdyz trzeba zniszczyc bakterie, ktore rozniez bytuja w jelitach, a potem przechodza do pochwy. Wszystko mi pomoglo i teraz juz prawie 1.5 roku i nie mam zadnej grzybicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wooooow
Zona a Ty to co szkole medyczna zrobilas?? Agniecha idz do Gina a nie sluchaj tej baby co zyje z wynajmu zagrzybialych( hehe) domow;]musialo cie na tym wozku widlowym przewiac:]zmienilo ci sie ph I grzybek gotowy:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wooooow
Zona a Ty to co szkole medyczna zrobilas?? Agniecha idz do Gina a nie sluchaj tej baby co zyje z wynajmu zagrzybialych( hehe) domow;]musialo cie na tym wozku widlowym przewiac:]zmienilo ci sie ph I grzybek gotowy:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trawa zielonobiala
a g n i e s z k a pewnie cie wertyp zarazil grzybica jak cie bral w lesie w starym rzechu swoim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trawa zielonobiala
a g n i e s z k a pewnie cie wertyp zarazil grzybica jak cie bral w lesie w starym rzechu swoim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka ciapatego brudasa
a g n i e s z k a widzisz-ciapol cie zarazil,albo sie nie myjesz a piszecie ze od Polakow wali alkoholem :D tyle ze alkohol odkarza.wasze dziury to dom czerniaka,gadow owadow :D http://youtu.be/XjjxNxep9QQ http://youtu.be/pZp2A2Gy0aI Ofiary islamskich zbrodni honorowych na Zachodzie 18+ http://atlasshrugs2000.typepad.com/atlas_shru gs/2009/03/honor-killing-islams-gruesome-gallery.html http://pokazywarka.pl/0wqowx/ polecam film pt. Obca / Die Fremde (2010) teraz cos romantycznego o naszych gwiazdeczkach dailymotion.com/video/xh17oj_darling-i-lowe-ju-1-3_lifestyle Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. Sokol exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym Pih. uwaga,kazda z nich byla,lub jest z ciapatym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woooow
Nie agonies ja tylko Pani na wozku widlowym:po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezronbo
co jak co ale wstydzilabym sie pisac ze mam grzybice pochwy uzywajac do tego czarnego nicka i umieszczajac zdjecie w stopce...sa jakies granice intymnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość picca
Faktycznie wstyd. Agnieszko, ty teraz sie nie udzielaj przez jakis czas,bo sobie obciachu narobils z ta grzybica... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usa la la la
wstyd o grzybicy pisac... wstyd o seksie.. wstyd, wstyd, wstyd... bo jak sie pozniej ludziom na oczy pokazac? lepiej o pierogah popisac - jak je kleic.. albo o bigosie - jak ugotowac.. albo o murzynach, bo obciach ze sa czarni... my Polacy - zawsze wstyd...i zawsze sasiedzi patrza... a jak mamy problem typu grzybica - to siedziec lepiej cicho, bo to wstyd przeciez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do usa la la la
nie przesadzaj juz z tymi pierogami czy innymi pierdolami, sa poprostu pewne tematy ktore mozna poruszyc z przyjaciolka czy kims bliskim a nie na forum publicznym wklejajac swoje zdjecie, teraz agnieszka zawsze bedzie mi sie kojarzyc z grzybica pochwy, no sorry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekD
Prostaczka z wozka widlowego;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moj wybor
Tez tak twierdze dawac swoja focie na widok publiczny lol ?proba dowartosciowania sie? narcyzm ?a swoja droga jak mozna zwlekac tyle czasu I cierpiec z powodu infekcji vaginy?trzeba zrozumiec ze to jest najwazniejsze zdrowie a nie para nowych gaci:]!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzebny stefan
szkoda ze agnieszka nie wkleila zdjecia zainfekowanej waginy tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×