Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

smear test a grzybica, prosze o pomoc

Polecane posty

Gość no jak wyleczylas sie
?? Wiem, ze pewnie wiekszosc osob uzna mnie za wariatke, ale na grzybice polecam roztwor sody oczyszczonej (o ile dobrze pamietam 0,5 lyzeczki na szklanke wody) do podmywania. Jest to rada doswiadczonej pani ginekolog :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro ide do sexual healt i tam zrobie badania wszystkim NORMALNYM dziekuje za pomoc zona, ta tabletka pomogla, zaaplikowalam w piatek i mam spokoj, ale wiem ze to powroci wiec trzeba isc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, ciesze sie ze ci ulzylo. normlanie po zaaplikowaniu nie powinno ci wracac no chyba ze to jakis chroniczny przypadek. napisz pozniej czy ci cos na to dali? a tak na codzien to jedz duzo jogurtow, pij duzo wody, nos naturalnia bawelniana bielizne i spij bez majtek, po seksie zawsze siusiu. aha i najwazniejsze.. wiekszosc grzybic powodowana jest przez autozarazanie, czyli wycieranie tylka w kierunku pochwy i przenoszenie w ten sposob bakterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to wycieranie pupy w kierunku pochwy - chcialabym to zobaczyc kto tak robi? :P zona a wiesz moze czy za wizyte w tym sexual clinic cos sie placi? ja dzwonilam i zapomnialam spytac, babka mi powiedziala ze nic ze soba nie musze przynosic normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollilol
Agnieszko tys za to normal na! Hehe Zadnych aspiracji tylkO wozek widlowo lol!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra_1604
no jak wyleczylas sie soda naprawdę, nie pisz takich rzeczy, bo ludzie sobie tylko krzywdę zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiołekPas
mnie tylko dziwi jak ktoś kto kończy medycynę i zostaje lekarzem może takie bzdury mówić !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manadrynka__03
Na grzybice tylko leki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azjatycka heheeee
grzybica pochwy nie powraca sama z siebie, partner was grzybuje, co sie wyleczycie to on was zaraza. Na grzybice oboje partnerzy musza sie leczyc. Jesli to nie skutkuje, facet chodzi na boki. Prosta sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssasha0
ale często kobiety wstydzą się powiedzieć swoim partnera że chorują na grzybice pochwy i facet nie wie i koło się zamyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra_1604
Nie zawsze to tylko partner. Grzybicy można się nabawić i bez partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
azjatycka heheeee - masz po części rację. jeśli partner przenosi grzybicę albo uprawia seks z kobietą która ją posiada rzeczywiście on ja załapuje a później ją nam w kółko przenosi co my się wyleczymy on od nowa nam ją daje, ale zarażamy się nie tylko od partnera.... dlatego tak ważne jest żeby leczyć i jedną i drugą osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czasami na grzybice pochwy chorują osoby, które nie maja partnera a nawet nie zaczęły jeszcze współżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe, ZDZ miala grzybice!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama wszystkich obraza, ale jak to ona ma grzybice, to jest super, nic wielkiego:D dobrze ze z polski wyjechaly takie ograniczone, prostackie babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagrzybiała si-xa
No i co z tego, ze mialam grzybice? Dawalam na prawo i lewo to mnie moi partnerzy zarazili. Potem dostalam po zwiazku lesbijskim z mayor of london. Teraz sie troche podleczylam i juz ser mi nie cieknie po gaciach. Ale ostatnio znow zaczelo mnie swedziec. Moj partner ma ser pod napletem. Myslicie ze to on mnie teraz zaraża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra_1604
Bo grzybicą można się też zarazić korzystając z publicznych toalet czy na basenie. Jest wiele różnych dróg zakażenia, nie tylko współżycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LilacBlossom
proponowalabym albo Clotrimazole, Fluconazole albo miconazole ( sa dostepne jako OTC) . na recepte mozesz spytac po Metronidazole 250mg lub 500mg (tabletki) albo Dalacin Vaginal lub Terazol duo pack. pracuje w aptece jesli masz jakies pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zmagam się z grzybica od lat! powraca średnio co 2-3 mc. leczyłam się w Polsce, leczę się w uk i wszystko tymczasowo. Leczyłam męża, miałam robione testy krwi, glukozę i nic. Na żaden kibel oprócz swego nie siadam, na basen nie chodzę, pigułki przestałam brać 3 lata temu.A to cholerstwo powraca:O Jedyne co mogłoby mnie uratować to prawdopodobnie zmiana diety, odstawienie wszystkich słodyczy ktore niestety uwielbiam, produktów zawierających drożdże, pieczywa, piwa itp. To ostatnio poradziła mi moja GP na długiej pogadance. Trafiła mi się tym razem kobieta i widać że naprawdę chce mi pomóc. Co do leczenia partnera to gdy spytałam o leki dla niego to powiedziała że nowsze badania nie potwierdziły tego że partner nas zaraża. Jestem w stanie w to uwierzyć bo mimo jakichkolwiek objawów mąż leczył" się kilkakrotnie i tak grzybica wracała. Zaczynam wieżyc że to moje przekleństwo z którym przyjdzie mi się zmagać do końca życia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja natomiast polecam abiofem ;) mi pomaga w dodatku jest bez recepty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra_1604
LilacBlossom trochę mocne te leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra_1604
gość Ja też używam Abiofemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiecie eo tym Abiofemie, lekarz wam polecił czy same to znalazłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plotki szybko się rozchodzą szczególnie jeśli chodzi o coś dobrego mi poleciła znajoma i stwierdziłam czemu nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze to nie grzybica, jak wyniki nic nie wykazuja, idzcie do dermatologa, bo moze to byc alergia albo luszczyca... ja tak mialam, tez x lat leczylam sie na niewlasciwa dolegliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebelkka
u mnie to grzybica, miałam robiony wymaz. O łuszczycy pochwy nie słyszałam. O Abiofemie powiedział mi lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łuszczyca pochwy? czego to ludzie nie wymyślą ... tak czy owak mam nadzieje że mnie to nigdy nie złapie. ja się też leczę profilaktycznie abiofemem i nie mam problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebelkka
słyszałam o nim wiele pozytywnych opinii na pewno będę się go trzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×