Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jarek36

Szukam wirtualnej kochanki...

Polecane posty

Jeśli traktować to w kategorii kochanek/kochanka, to rzeczywiście, dość dziwne i ogólnie ... żałosne nawet? Ale jeśli ktoś szuka tylko kogoś z kim może porozmawiać na tematy często nie do końca poważne, a czasem poświntuszyć, to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż z drugiej strony często okazuje się, że osoba z którą miło się na forum rozmawiało, przy bliższym "poznaniu" okazuje się być zwyczajnie dziwna i z taką ilością nierozwiązanych problemów, że aż zadziwia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze jest ryzyko ze trafi sie na kogos kto nie wywola oczekiwanego zainteresowania ... ale ryzko nie jest duze a czasem bywa b. milo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmowy o kafeterii są najwyżej nudne, ja mówię o sytuacji, w której okazuje się, że wychodzą na jaw ewidentne problemy z psychiką i kłopoty z oddzieleniem tego co wirtualne od życia realnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi taki moment ze trzeba stad sobie pojsc, bo kazdy watek tutaj po pewnym czasie staje sie nie do zniesienia ... A fakt jest taki ze czasem warto zaryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywa, bywa, ale pozostaję w nadziei, że uda się kiedyś znaleźć osobę, z którą będę mógł sobie w chwilach wolnych umilić czas przyjemną konwersacją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, szczerze mówiąc, po prostu po kilku wymienionych wiadomościach nastała cisza i tyle :) Może ten ktoś nie ma już chęci, albo może zwyczajnie nie ma czasu, kto to wie? Z resztą ja na tym forum jestem dosłownie od kilku dni i dopiero zaczynam przygodę z takimi rozrywkami, więc może to w zgodzie ze starym przysłowiem że przez ciernie do gwiazd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×