Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samotny

Allegro problem z sprzedawca

Polecane posty

Gość niektórzy mają nasrane we łbie
jaka Policja? jaka prokuratura? Transakcja nie doszła do skutku i tyle. Alegro najwyżej da jedno ostrzeżenie i tyle. Co za przygłupy tu piszą. Tak, idź na POlicję i ośmiesz się. Oni nie mają nic do roboty, tylko zajmować się bzdurami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystawia aukcję, pisze w opcjach wysyłka za pobraniem a teraz w mailu stwierdził, że ' nie mam sensu wysłać towaru za pobraniem'', dobrze zrozumiałam? Jakiś dziwny ten sprzedawca. Tak naprawdę poza wystawieniem negatywnego komentarza nic nie zrobić. Nie zmusisz go do wysyłki jak nie chce. A na policje jak ktoś radził nie ma po co iść. Przecież nie oszukał cię - w sensie, że nie naciągnął na pieniądze itp. Po prostu nie dotrzymał warunków umowy. A to nie jest sprawa policji. Kup u kogoś innego. Szkoda nerwów na takich sprzedawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moze zwyczajnie nie wysyla
za pobraniem, a w aukcji zaznaczył przez przypadek. Co za ludzie. Zamiast sie dogadac mailowo to bedzie pisał na forum i szedł na policje :D Szerokiej drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chung. Tzong
jest takie prawo, jesli kupiłes musi ci sprzedac, nie sprzeda musi pokryc straty tak jak bylo że koles wystawil auto na allegro za 1000zł zamiast 100 000zl, poszeł do sadu i wygrał, ale juz nie wiem co tam wygrał, ze musi mu taki towar dac czy rekompensata,, czy co tam bylo. no chyba, ze od teamtych przypadkow zmienili prawo bo oczywistym jest że bylo chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Zamiast sie dogadac mailowo to bedzie pisał na forum'' Autor pisał, że ten sprzedający nie odpowiada na maile. Trudno dogadać się z kimś kto nie raczy odpisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chung. Tzong - W przypadku auta opłacało się iść do sądu i domagać wydania zakupionej rzeczy ( zawarto umowę kupna - sprzedaży, której nie dotrzymano). Pytanie czy w przypadku autora wątku jest sens włóczyć się po sądach? Dla ilu złotych? Albo toczyć spór, który i tak zakończy się niczym ( allegro niewiele pomoże).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chung. Tzong
No, ale my nie wiemy jaka to kwota, czy wartosc a tu sie nasmiewaja z pojscia na policję. Normalne, że jak gra nie warta świeczki olewamy i negatyw, no ale sam widzisz, nie chce w rewanzy dostac negatywa i koles bedzie mial same pozytywy. Jak towar wart zachodu ja bym wplacil kaske i potem poszedł na policje jak by towaru nie dostarczył, ot tak dla zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×