Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Być idealna

BLOGI O ODCHUDZANIU

Polecane posty

Gość Być idealna

Witam Aby zmotywować siebie założyłam blog o odchudzaniu dietach i fitnessie. Chętnie poczytałabym blogi innych ale jest ich niewiele - bardzo dużo nowych mających po 2-3 wpisy z kwietnia. Może znacie jakieś blogi o odchudzaniu. Chętnie zapoznałabym się z innymi dziewczynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaanilewe1989
Ja niedawno znalazłam tego bloga http://projekt10kilo.blogspot.com/ Nie jest dokładnie o odchudzaniu, ale też o fitnesie, klubach w warszawie. Ta dziewczyna (pani?) ma teżciekawe przemyślenia na różne tematy. W każdym razie ja wchodzę codziennie z nadziejąna nową notkę i bo nie chce żeby przestała pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FactoryBody
Zestawy treningowe, przepisy: www.factorybody.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odsyłam - zmaganiazodchudzaniem.blogspot.com W wielu przypadkach jadąc rzeczywiście na czyjejś diecie można faktycznie mocno schudnąć, chociaż tutaj wszystko zależy od naszego podejścia. Bez pełnego zaangażowania nie ma też mowy o chudnięciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ten blog nie jest typowym blogiem o odchudzaniu, dotyczy raczej zdrowego życia w różnych jego aspektach, również tym dietetycznym. Przeznaczony jest dla osób, które chcą dbać o zdrowie, ale nie mają na to zbyt wiele czasu. Zawiera praktyczne wskazówki do zastosowania natychmiast, przytacza aktualne badania naukowe dotyczące wpływu trybu życia na stan zdrowia. Pozdrawiam i zapraszam. http://www.zdrowaja.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam fejsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek

Piperinox to suplement diety wspomagający odchudzanie i ce...ący się niezwykle bogatą formułą, w skład której wchodzi aż 7 naturalnych składników. Kluczową rolę w kapsułkach odgrywa ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (BioPerine®), którego stosowanie prowadzi do spadku wagi. Piperinox stanowi unikalną mieszankę, którą docenią wszystkie osoby dążące do redukcji masy ciała.

Produkt wspiera proces trawienia, przyspiesza tempo metabolizmu, pomaga zachować prawidłowy poziom cukru we krwi oraz pozwala oczyścić organizm z toksyn. Wielotorowe działanie sprawia, że Piperinox docenią wszystkie odchudzające się osoby, bez względu na stopień nadwagi czy otyłości oraz prowadzony styl życia.Link do strony https://nplink.net/fF6aJwbG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mijakakaaa

Ja pamiętam jak pewnego dnia pare lat temu też postanowiłam schudnąć i wiecie co ? udało mi się

Nie było łatwo, próbowałam wiele sposobów, specyfików i diet, ale koniec końców bardzo dużo schudłam.

Założyłam bloga o tym jak mi się udało --- >  dietalux.wordpress.com

Jeśli któraś z was chce znać mój sekret to zapraszam do czytania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×