Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bob Taylor

zdecydowana większość kobiet jest...

Polecane posty

co by nie mówić, ale potwierdzam założenia autora. i tez oczywiście tylko na podstawie doświadczeń własnych. na kilkanaście kobiet z którymi byłem w łóżku, może 3-4 naprawde znały się na rzeczy i lubiły to robić. a reszta? tak jak autor opisał, jak nie drętwo to opory przed eksperymentowaniem, a to coś innego. no i oczywiście jak była gadka przed zbliżeniem to robiły wokoło siebie mocno erotyczną aure, a już w trakcie okazywało się że niewypał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorze nie jesteś gejem? A co daje prawo wam facetom z góry wmawiać nam, że skoro jesteśmy kobietami to mamy obowiązek dawać wam się ruchać w tyłek? Piszę ruchać, bo to nie jest normalny seks.Zakosztuj tej wątpliwej przyjemności a potem sraj jadem, że jesteśmy do niczego bo nie dajemy w tyłek. P.S. A wie ktoś z tych lubiących ten sport, że od dawania w tyłek można dostać hemoroidów.A to poważna i bolesna choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donkapatke -> a Ty to umiesz czytać ze zrozumieniem? bo wydaje mi się ze niebardzo. uwaliłaś się tylko seksu analnego podczas gdy autor wymienił kilka punktów. poza tym sprowadzanie tej formy seksu tylko do środowiska homoseksualistów jest komiczne moim skromnym zdaniem. no i co do srania jadem to takową rzecz jak narazie to Ty czynisz, swym agresywnym pisaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jESTEM Kobietaaaaaąąąą
Ja się dziwię, że dla niektórych kobiet sex analny to wątpliwa przyjemność. Jak jest się podnieconym, odpowienio nawilży i pieści- najpierw jednym palcem, potem dwoma itd jest to, przynajmniej dla mnie wieeelka przyjemność, a orgazm osiągniety przez sex analny jest lepszy niż łechtaczkowy. A co do hemoroidów- można je też uzyskać poprzez ciążę, no i co? Nie będziesz chciała mieć dziecka bo jest takie zagrożenie? Jak partner jest delikatny to raczej nie pojawią się h. chociaż ja w pewnym momencie lubię tak na ostro w pupę.. Och... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakoakkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
To polubisz kobieto zapewne również za parę lat niesprawne zwieracze i wylatujące bez kontroli kupsko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
jESTEM Kobietaaaaaąąąą;) i masz racje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cokto tok yu ktototot
To polubisz kobieto zapewne również za parę lat niesprawne zwieracze i wylatujące bez kontroli kupsko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jESTEM Kobietaaaaaąąąą
Po ilu latach? Ja uprawiam regularnie, dość często sex analny od jakichś 12 lat i nic mi nie jest, to sądzę, że nie przydarzy mi się to już. Zulus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do listy pt. ''zdecydowana większość kobiet jest...'' warto dodać- zmuszona jęczeć na pokaz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jESTEM Kobietaaaaaąąąą -> no to takiej jak Ty rzeczywiście ze świecą szukać. i to nawet nie chodzi mi o uwielbienie do seksu w tyłek, a o ogólna otwartość na takie sprawy. niestety w większości przypadków jest drętwość i pruderia. MotyLitza -> no właśnie jeśli jeczy i to robi na pokaz to też do dupy. ale znów naturalne wzdychanie, wręcz jęczenie, pikantne słówka itp. są niesamowicie kręcące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bob Taylor
Koleżanka Szklanka ... nie nie jestem Paweł. no z tym analem to jest tak że może być przyjemny zarówno dla faceta (ponoc po przez symulacje prostaty facet może odlatywać - nie wiem, nie próbowałem), jak i kobiety bo tyłek ma sporo unerwień ze względu na sąsiedztwo cipki. ale nie o tym tu jest mowa. kwestia podejścia. bardzo dużo kobiet słysząc "anal" od razu reaguje negatywnie, zero ciekawości, chęci eksperymentów, tylko od razu postawa anty i klasyfikuje faceta jako nienormalnego zboka tudzież pederaste. poza tym dlaczego akurat ten anal wywołuje takie emocje? wszakbądź to był tylko jeden z punktów, określających drętwość większości kobiet, których uzyłem w pierwotnym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jESTEM Kobietaaaaaąąąą
No właśnie- ja zawsze do nowości podchodzę z podekscytowaniem, może pozytywne nastawienie sprawia, że mam dzięki temu zawsze dużo przyjemności.. ;) I mój partner również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bob Taylor -> "tylko od razu postawa anty i klasyfikuje faceta jako nienormalnego zboka tudzież pederaste" brawo, sam lepiej bym tego nie ujął ;-) wiesz, jeśli kobieta próbowała i ma złe doświadczenia i poprostu przez to się zraziła do tej formy seksu to ja to rozumiem i uszanuje. ale jak słyszę że np. taki seks urąga jej godności albo tego typu pierdoły to łapy opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jESTEM Kobietaaaaaąąąą
J.W. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bob Taylor
loda robię mojemu tatełe w zamian z to mogę mu wsadzić w anuska, ale tylko 3 minuty trzyma bo potem idzie oglądać tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jESTEM Kobietaaaaaąąąą
od 12 lat kupuję tena lady albo takie pampersy dla dwulatków, schudłam więc wchodzą mi na dupe pampersy i w czym kłopot, wystarczy ze sobą nosić i nietrzymanie kalu nie przeszkadza mi w niczym, w dodatku pampersy chłoną zapach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stttefek
swoje też w zyciu przeleciałem i potwierdzam zdanie autora. wprawdzie nie jestem amatorem analu ani fetyszów, ale takie kłody jakie mi się trafiają to szkoda słów! najpierw zaczepne teksty, jak to ona da mi w łóżku popalić. gdy przychodzi co do czego to dwie pozycje na krzyż, najlepiej przy zgaszonym świetle i wszystko. loda to jak ktoś napisał - myślą że wystarczy wziąć do buzi i jest super. tak samo czas seksu. kobiety zawsze się żalą jak to facet szybko dochodzi. gdy jestem zmęczony to faktycznie staram sie jak najszybciej skończyć. gdy wypocznę to po godzinie dobrego bzykania dopiero się rozkręcam, tymczasem dla wielu kobiet to "dość wrażeń na jeden wieczór" i już mają dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stttefek
dlatego rucham byka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrerewr
Nie seks jest najważniejszy w życiu, Autorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czepiam się? Może i tak, ale nie można kobiety oceniać od razu pod kontem tego na co się zgodzi w łóżku a na co nie.To że świat idzie do przodu a za tym również sypianie z wieloma partnerkami albo partnerami, nie oznacza, że wszystkie kobiety muszą być takie wyuzdane i "nowoczesne" rąbiąc wszystko na co partner ma tylko ochotę w obawie, że dany partner pomyśli o nich źle.Czy to, że nie każda kobieta lubi seks analny albo oralny, musi oznaczać, że jest gorsza i nie zasługuje być z kimś albo sypiać. Nie oszukujmy się drodzy panowie,ale wielu z was brakuje dużo do Bożyszczy seksu, więc idąc waszym tokiem myślenia, też powinniśmy wszystkich facetów, uważać za miernoty.Wielu z was nie wie nawet gdzie kobieta ma punkt G a co dopiero macie wiedzieć jak sprawić żebyśmy szczytowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeździcie po kobietach a sami nie jesteście też gorsi jeśli chodzi o bajdurzenie czego to nie potraficie a w praktyce wychodzi jedno wielkie zero. Może jeśli chcecie po oceniać, zacznijcie od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrerewr
Autorze jesteś egoistą który potrzebuje kobiety po to aby zaspokajała Twoje potrzeby wszelakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stttefek
sorry, ale jeśli ja zaspokajam kobietę na max to nie mogę wymagać tego samego? nie mam nic do skromnych i niedoświaczonych dziewczyn, ale wkurzają mnie te mocne w gębie a cienkie w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×