Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mężczyźni nie lubią zięciów

Prawda jest taka ze mezczyzni nie lubia zieciow!!!

Polecane posty

Gość mężczyźni nie lubią zięciów

Ja w swoim życiu miałam 4 facetów. Pierwszy mężczyzna mój narzeczony, dla mnie kochany, dobry, mam z nim 8letniego syna ale mój ojciec nigdy go nie lubił. W dniu jak oznajmiłam mu że jestem w ciąży zostawił mnie. Drugi facet był moim mężam ale tylko 3 miesiące. Mój tata również go nie lubił i ten też mnie zostawił. Mój trzeci facet a drugi mąż z którym ma 5letniego syna też nie był dla mojego taty idealny i z nim również rozstałam się. I czwarty facet z którym jestem w trakcie rozwodu też nie był odpowiednim kandytatem na zięcia dla mojego ojca i ten też odszedł ode mnie. Jedno już jest pewne że ojcowie nie lubią chłopaków swoich córek, narzeczonych, mężów po prostu nie i mój ojciec tego nie ukrywał że żadnego z moich mężczyzn nie lubił. I ciągle podkreślał to nawet patrząc na moje dzieci że one wdały się w naszą rodzine (dokładnie to nie w rodzine mamy bo mój tata rodziny mamy nigdy nie lubiał ale w jego rodzine).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyźni nie lubią zięciów
Nie wiem od czego to zalezy. Ja jestem najmlodsza a mam 7 starszych braci. Najstarsi juz sa ozenieni. Jeden ma zone i dwie corki drugi ma tez zona oraz syna i corke. I co? moj tata dogaduje sie z kazda ze swoich synowych a za ziecami nigdy nie przepadal i za kazdym razem to okazywal. Rodzice mojej matki tez mojego ojca nie lubili, wyzywali go od dzieciorobow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyźni nie lubią zięciów
Nie wiem od czego to zalezy. Ja jestem najmlodsza a mam 7 starszych braci. Najstarsi juz sa ozenieni. Jeden ma zone i dwie corki drugi ma tez zona oraz syna i corke. I co? moj tata dogaduje sie z kazda ze swoich synowych a za ziecami nigdy nie przepadal i za kazdym razem to okazywal. Rodzice mojej matki tez mojego ojca nie lubili, wyzywali go od dzieciorobow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
Mam tylko brata,sama jestem mezatka.Ngdy nie odczulam zlego nastawienia do meza.Tak samo jak do partnerki brata.Czasem rodzice staja po ich stronie,gdy twierdza ze maja racje. Mysle z z twoim tata jest cos nie tak.A to ze nie mozsz ulozyc sobie zycia to nie jego intuicja,ale fakt ze czesto corki szukaja partnerow na wzor ojca( podswiadomie) Poprostu nie ogladaj sie na tate tylko zajmij sie budowaniem wlasnego zycia i szczescia,na przekur pogruszkom taty. Powodzenia! uda ci sie ! :;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×