Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izza27

pytanie do kochanek

Polecane posty

Gość ....ups
Najfajniejsze jest to, że takie myślą,że są pępkiem świata, że ten stan pożądania będzie trwał u faceta wiecznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypilam sok z cytryny
Mlodosc przemija a nie sie zbudowac trwalego zwiazku jedynie na tylku. Co nie zmienia faktu ze takie pannice jak autorka najwyrazniej potrafia zmanipulowac faceta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
wiesz, kiedyś.... dawno.... nawet takim zazdrościłam bo nie wiem, jak to jest tak sobie żyć: zero skrupułów, zero wyrzutów sumienia, taki egoizm w czystej, niemal ambulatoryjnej postaci Co ciekawe, często nie są to osoby o przeciętnym typie urody, ale za to z ogromnymi pokładami przeświadczenia o własnej wyjątkowości ....co w połączeniu z egoizmem daje mieszankę wybuchową --- jedyna szansa to to, że facet nie okaże się dupkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
miało być: często są to osoby o przeciętnej urodzie :D /muszę zrobić jednak mocniejszą kawę/:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
00:33 [zgłoś do usunięcia] Izza27 No niestety ale: mozliwe ze zle zrobilam, ze tu napisalam, bo widze, ze tu same sfrustrowane kretynki pisza. Zapytalam tylko o prosta sprawe. Ja sie mezczyznami potrafie zajmowac, uwierz mi. piękne :D:D:D:D to może jak się mężczyznami /zwróćmy uwagę na liczbę mnogą/ umiesz zajmować, to może uczyń z tego zawód? :D Panowie będą szczęśliwi, a Ty przestaniesz w końcu nudzić na kafe.... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypilam sok z cytryny
ciekawe ilu miala tych mezczyzn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
też ważne.. ale ważniejsze, czy naprawdę byli zadowoleni?:D O to trzeba by było zapytać tych panów :D ale raczej chyba słabiutko z tą jakością, skoro zdecydowała się na trwanie przy zajętym facecie, który raczej woli trwać przy żonie, póki co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka6
Jeszcze ten temat wleczesz??? Poczytałam ciut wstecz i śmiech mnie ogarnął jak to przeczytałam : 21:21 [zgłoś do usunięcia] Izza27 olej smuci mnie. Ale seksu akurat nie uprawiaja, bo jakby uprawiali to by nie szukal szczescia poza domem i nie rozwodzil sie. Powiem Ci, że masz bardzo grube klapki na oczach :D Mój bywał u mnie co wieczór dzień i nawet po kilka dni, ale jak wracał do byłej i nocował to z rana musiał sobie strzelić, bo akurat była blisko, a facet jak ma chcicę i okazję to korzysta. Mimo, że mi przysiegał na kolanach, że nic go z żoną nie łaczyło, to i tak wszystko wyszło na jaw po jakimś czasie. Mnie wciskał, że jej się brzydzi, że go w ogóle nie pociąga i takie tam ble ble. Iza :DO naiwności ! A teraz powiem ,że w ogóle nie uwierzę, że masz tyle lat co podajesz, bo moim zdaniem to masz lat naście i ten temat założyłaś z nudów:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
danka6 śmiech Cię ogarnął..... właśnie dlatego wleczemy .... ;) ja czasami wybucham kaskadami /mam nadzieję, że sąsiedzi nie słyszą/:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
no a za jakiś czas się pewnie okaże,że żona ... w ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka6
albo to karolek jak ktoś wczesniej sugerował :D, ALE JAK ZECHCE POCIĄGNĄĆ TEMAT TO MUSI COŚ CIEKAWEGO WYMYŚLIĆ ŻEBY PRZYCIĄGNĄĆ UWAGĘ.może i ciąża :D Sorry za capslocka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danka6 tak masz racje, mam 16 lat i zalozylam watek z nudow, rozszyfrowalas mnie. Jestes super. ups a co w tym zlego/dziwnego jesli bede w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckicia
hej dziewczyny :) :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckicia
ups a co w tym zlego/dziwnego jesli bede w ciazy? nie ty a żona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kiedy faceci zachodza
w ciaze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka6
bo kurde z nią sypia na bank !!! Ty naprawdę jesteś dzieckiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danka6 nie sypia z nia. Ale oczywiscie ty jako wszystkowiedzaca wiesz, ze jest inaczej. Nie mowiac juz o tym ze od sypiania oczywiscie automatycznie zachodzi sie w ciaze. To ty masz chyba kilkanascie lat z tego wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka6
tylko dziecko może zadać takie głupie pytanie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckicia
oj izza a podobno tak dobrze znasz się na facetach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danka6 wybacz, ale po prostu brak ci logiki. Po pierwsze nie sypia z nia. Po drugie nawet z faktu sypiania nie wynika, ze uprawiaja seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckicia
Po pierwsze nie sypia z nia. Tak ci powiedział...?? :( :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka6
danka6 wybacz, ale po prostu brak ci logiki. Po pierwsze nie sypia z nia. Po drugie nawet z faktu sypiania nie wynika, ze uprawiaja seks. Rozumiem, że materacem jesteś ,albo masz zamontowaną kamerę u nich w sypialni ? Dziękuję za poprawę nastroju:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ckicia tak, tak mi powiedzial. Ale oczywiscie ty, podobnie jak ta druga kolezanka siedzicie pod kazdego lozkiem i wiecie kto z kim sypia, a kto nie. Smieszne to jest troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldonnnaa34
Izka kiedy będzie przytulanko z kochasiem i jakie pozycje preferujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldonnnaa34
no trochę słaba jestem w te klocki, udzielisz Izka rady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypilam sok z cytryny
Przylaczam sie do pytania Aldony :D :D A glosno stekasz? Sasiedzi slysza? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No niestety ale
Ja pierdziele Iza dziewczyny nie piszą tak dlatego że siedzą mu pod łóżkiem tylko dlatego że faceci tak robią po prostu,po co ma bzykac jedna jak może 2 i wtedy żona myśli że cię zostawił bo ją bzyka tak jak kiedyś czyli znów między nimi jest ok a ty też jesteś zadowolona bo tobie zarzeka się że żony nawet jednym palcem nie dotyka,tłumaczą ci jak krowie na rowie a do ciebie ni chuja nie dociera,co ty 5 lat masz że taka naiwna jesteś?wolałby ciebie to by się spakował w mig i już dawno był u ciebie a nie zwodził obietnicami których pewnie i tak nie dotrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×