Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izza27

pytanie do kochanek

Polecane posty

Gość Aldonnnaa34
09:05 [zgłoś do usunięcia] karoolek.......... romanse .... hmmmmm widze , ze i tu winni są zawsze mezczyzni , tpo zony biorą sobie drugi gatunek facetów i dlatwego sie tak dzieje , a moze tak odwrotnie ? moze faceci zaslepieni urodą kobiety jak i popedem do niej , no bo jak go nie miec w wieku lat 18-20 jak widzi sie te wszystkie wdzieki , krótkie spódniczki , dekolty , usmiechy itd. a wszystko inne wychodzi dopiero po latach i jzu sie nie chce dymac pustej lalki jak sie okazuje , chce sie dymac kogos calkiem innego .... Iza = krolek ........... CZŁOWIEKU WIESZ TY MOŻE CO TO HONOR ODPOWIEDZIALNOŚĆ I PRAWY MĄŻ ??? za mało rozumu wyparł Ci go instynkt. Ja też to podpucha bo Aldonnnaa34 = GabiVera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka jestes moze z warszawy
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka jestes moze z warszawy
bo myslalam, ze mozie Cie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldonnnaa34
Izka z Poznania jesteś - skleroza Cie dopadła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka jestes moze z warszawy
gorzów czy zielona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldonnnaa34
Forum - strona główna Profil Izza27 = karolek....= Użytkownik: mariner Poznań (ilość tematów: 0, ilość postów: 102) Tlen.pl: nie podał/a Kilka słów o sobie: mam 48 lat ,rozwiedziony singiel ,jestem czynny zawodowo,maluje sobie amatorsko w oleju i akwareli bo lubie ,majsterkowicz, nie pale,pije alkohol tylko towarzysko,zdrowo sie odzywiam ,codziennie gimnastykuje sie bo kiedys bylem czynny sportowo ,lubie ksiazki,sztuke ,wysilek fizyczny, erotyke i inteligentne kobiety , Lubie niebanalne rozmowy na wszelkie tematy ktore obalaja stereotypy,typ wojownika i intelektualisty ,czesto wyjezdzam za granice do pracy bo w Polszy wyzyc sie nie da poszukuje oczytanej mezatki ale tylko z Poznania do nawiazania kontaktu intymnego opartego na dyskrecji tak pisałeś rok temu. he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie wiem kto to jest ten "karolek". Wybacz, ale wyglada mi to na ciezka paranoje z twojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldonnnaa34
No to dobra zostawiamy karolka .... w spokoju ;-) pisz laska o sobie, kiedy spotkanie z przyszłym mężem masz? i czy zaczynacie od kawy czy od łózka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dokoncz z tym "karolkiem" bo sama sie ciekawa zrobilam skad sie to wzielo? Wczoraj juz ktos cos o tym pisal, a ja nie zrozumialam o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldonnnaa34
dowód jak karolek pisze sam do siebie. Karolek czyli nasz mariner "karoolek.................... Prawdziwa babka z jajami Karoolek ma dużo racji, pisze bez sentymentalizmu, z pozycji doświadczenia a nie idealizacji. Bravo chłopie, ze tak długo się trzymasz wśród tych rozmemłanych emocjonalnie bab - i żon, i kochanek! ======================================================== == Moją zaleta jest upór (gdzie mnie drzwiami wywala to oknem wchodzę ) i cierpliwosć ! anielska wrecz cierpliwość (usmiech)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldonnnaa34
No przecież mówiłam - zostawiamy te zbieżności - I PISZ LASKA O SOBIE - czego od tego naszego czcigodnego grona oczekujesz ? Izza27/ zadaj konkretne pytanie, bo wybacz ale takie trochę niedorobione ono było ! A więc konkret !!! słuchamy Cię :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie sobie z tym czyms spoko
nie widac ze ta osoba Was nakreca zeby pisac jak najwiecej ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldona ale jakie zbieznosci? Wyjasnij mi o co chodzi z tym "karolkiem" bo naprawde mnie tym zainteresowalas. Od ciebie niczego wiecej nie oczekuje, tylko tego. I nie rozumiem dlaczego mowisz o sobie "my". Wypowiadaj sie za siebie a nie za innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jezeli kogos nudzi ten watek, to w prawym gornym roku jest czerwony krzyzyk, ktory wystarczy wcisnac a jego problem sie sam rozwiaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izza27 tobie za to płaca czy c
tobie płaca za bycie tumanem czy masz tak gratis?? piszesz głupoty jakbyś dostawała 7gr za każdą literę, nawet jeśli jest coś na rzeczy to sprawy powinnas załatwiac w realu a nie na kafe - no chyba, że masz duuużo czasu, ściemniasz człowieku, masz jakies pobozne zyczenia i tylko tyle..., nikt nie jest tak głupi...a może jednak jest kosmici istnieja i nazywaja się izza27 - kimkolwiek jestes... ET go home....:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
:D:D:D się prawie ...... no cóż.... monitor trzeba wytrzeć, nie ma to tamto ale muszę podziękować tej Izzie, kimkolwiek jest, to niesamowicie dobrze się bawię Aż dziwne, że w XXI wieku są jeszcze aż tak naiwne kobiety :D:D:D:D Chyba się wybiorę na jakieś szkolenie ale oczywiście z panami, którzy są... poukładani i porządni i są .... fair wobec żony :D hahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja córka
iza a ty pracujesz ? uczysz siębg? bo dużo czasu spędzasz przy kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona juz pisala przeciez
jako kochanica kasica niedawno :D ,zz tym ze tam byla juz z tym zonatym 5 lat,nie planowala byc na stałe i slubu z nim ,takze tutaj zaszla zmiana w tym watku,bo jest rok z nim i juz on przenosi do niej rzeczy i planuje za rok dziecko :D Takze jest jeszcze pare innych watkow ,w ktorych ona sie udzielala ,wiec ludzie nie dajcie sie na to nabrac naprawde:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
a może jednak jest kosmici istnieja i nazywaja się izza27 - kimkolwiek jestes... ET go home.... Ej, No! Bez jaj! Szczery by zaprotestował: Nie obrażać kosmitów -to porządni ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona juz pisala przeciez: pomylilas mnie z kims innym. Ale moglibyscie sie w koncu zdecydowac kim jestem czy "karolkiem" czy "kochanica kasica" bo sama juz nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
"...jako kochanica kasica niedawno ...." omasz, psujesz całą zabawę, jak się okaże, że ona jest chora... a wiesz, nie wypada śmiać się z chorego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×