Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izza27

pytanie do kochanek

Polecane posty

Gość fiku miku na patyku....
nudzi się panna a wy dajecie jej żreć, zostawicie trolla bo się zadławi, zajmij się czymś pożytecznym izuniu, np szukaniem pracy, ale ludzie mają nasrane w łbach i to jeszcze w dodatku kobita, koniec świata - e autorko bez obrazy, ale ty nie nadajesz się na kochankę - ani taktowna, ani miła, ani dyskretna, ani nic innego... uff spociły się moje królewskie podpachy od tego pisania:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOSTAWCIE JUŻ TEGO OBOJNIAKA!
UPS. TO ZARABIA NA WAS i Naciąga na pisanie?! ! ! Nie widzisz, że to dziecinanada ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona juz pisala przeciez
dorabia sobie jakis malo zarabiajacy faceciklub /rencistka mloda piszac tu teksty a wy sie na to wszyscy nabieracie :O Przeciez tutaj wiekszosci tematow wymyslaja albo licealisci i studenci dorabiajacy sobie albo osoby piszace posty na zlecenie :D Takze autorko /autorze iza 27 alias kochanica kasica i jeszcze o innych nickach czas zalozyc kolejny watek,tutaj juz zostalas rozpracowana ,ale w nowym watku napewno znajdzie sie sporo naiwnych,ktorzy ci uwierza,wiectroche pociagniesz ten temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No niestety ale
Ja pierdole Iza ty jestes glupsza niz ustawa przewiduje,gdyby za glupote placili to juz bys byla milionerka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona juz pisala przeciez: ale jak rozpracowana? Udowodnij mi, ze jestem "kochanica kasica" i na jakiej podstawie tak uwazasz, a tamta kolezanka niech udowodni mi, ze jestem "karolkiem" i na jakiej podstawie tak uwaza. Bo rownie dobrze ja moge napisac, ze ty jestes stefkiem, ktory zakladal watki 2 lata temu. Ale z tego nic nie wynika. Jezeli nie interesuje cie jakis watek to po prostu go nie czytaj. Takie to trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona juz pisala przeciez
nie pomylilam cie z nikim,ty juz sama tutaj gdzies wczesniej napisalas ,ze zalozylas jakis inny temat na kafe..a w ostatnim czasie jest wysyp tematow o kochankach na kafe i piszesz to ty ,takze daj juz sobie spokoj,ciesz sie ze wkrecilas/wkreciles ludzi ,troche grosza ci przybylo no i ok :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie mnie z kims pomylilas. Tak, zalozylam dokladnie taki sam watek, pod dokladnie takim samym nickiem, dokladnie w tej samej chwili na forum pt.: "zycie uczuciowe". Cos ci dzwoni, ale nie wiesz w ktorym kosciele i sobie jakies rzeczy dopowiadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pierwsze slysze, ze za pisanie na forach internetowych dostaje sie jakies pieniadze, ale widocznie ty masz wieksza wiedze na ten temat:) Powiedz mi kto placi, to chetnie sie tym zainteresuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
no nie:D wczoraj mnie bawiła jedna osoba, dzisiaj .... kumulacja:D ile się zarabia na postach? też tak chcę?:D zabawa niezła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
:D:D:D:D:D:D:D kicia gdzie jesteś? teraz już apogeum zabawy, ktoś chce nam dawać pieniądze za pisanie :D:D:D:D Ale jaja :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzimy w opary absurdu: karolek, kasica kochanica, zarabianie na postach. Ktos tu rzeczywiscie za duzo czasu spedza na kafeteria.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldonnnaa34
Izza/ kurde pisz o emocjach z kochasiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldonnnaa34
Izza/ pisz jak chcesz wysiudać z mieszkania żonę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
Wchodzimy w opary absurdu: karolek, kasica kochanica, zarabianie na postach. Ktos tu rzeczywiscie za duzo czasu spedza na kafeteria.pl A i tak nadal nie mogą Cię dogonić, niezmiennie wygrywasz :) Planowanie związku... baaa... dzieci... z zajętych facetem ..... nie wiem, co jest w stanie Cię prześcignąć w głupocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldonnnaa34
Izza/ jaka ty jesteś super, może mojemu bratu i jego koledze tez zrobisz loda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
12:13 [zgłoś do usunięcia] Aldonnnaa34 Izza/ pisz jak chcesz wysiudać z mieszkania żonę ! Aldona :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D nie wiem, czy więcej wytrzymam:D:D:D:D:D litości ludeczkowie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldona nie wiem czy jest sens kontynuowania tego watku, bo po za kilkoma dobrymi radami, m.in ze strony Alium, ktora nawet polubilam, to polecialy tu glownie wyzwiska, a pod koniec "karolki" i "kasice kochanice".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldonnnaa34
Zapewniam tez są wyjatkowi, mają po te 35 lat są biznesmenami i oczywiście mają żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldonnnaa34
a dlaczego nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
Izza/ jaka ty jesteś super, może........ Aldona, może ........... nie przeginaj!:D Jeśli ona jest taka doświadczona, jak pisze, to wiesz...opryszka rzeżączka itd... Poza tym ona pisała raczej o praniu, gotowaniu i sprzątaniu, a jeśli to lubi, to może ją wynajmiemy za darmochę przed następnymi świętami?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
Jacieeeeee..... ona chce tę żonę wysiudać z mieszkania?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona juz pisala przeciez
no nie rob sama z siebie wała i nierozgarnietej:D:P podobno masz studia :O ?hehe.. Tym ktorych wkrecilas,nie placa ale o to chodzi ,zeby sprowokowac ludzi ..zatem jestes przekonujaca w waleniu sciemy i to jest na plus dla ciebie ,bo wiele osob dalo sie tutaj na to nabrac:P A i tylko nie mow ,ze pracujesz ,bo jedziesz z tym koksem tutaj od rana do wieczora,nawet jak kochas byl u ciebie to pisalas tutaj posty takze widac,ze poprostu nie pracujesz ,ale pisanie tez moze byc praca zatem pracuj dalej :P A kto chce niech ci odpisuje ..:P milej zabawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona juz pisala przeciez: ale za co mieliby mi placic i do czego ja kogo prowokuje? Wez mi to wytlumacz, bo ja naprawde tego nie rozumiem. Tak, jak moj facet byl u mnie w sobote, to dodalam wieczorem jeden wpis, to sie zgadza. A wyzej napisalam, ze od miesiaca nie pracuje. Jesli starasz sie komus cos zarzucac, to musisz sie troche bardziej wysilic, bo to co ty robisz to sa zwykle pomowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
Izza, nie wiem kim jesteś naprawdę ale jedno pewne, tracisz czas na palanta jeśli on okłamuje teraz żonę, to za jakiś czas okłamie Ciebie tyle w temacie na poważnie chcesz, to posłuchaj i daj sobie z nim spokój, nie chcesz, nie słuchaj, ale przypomnisz sobie nasze słowa - może to jest tak, że niektórzy muszą dostać kopniaka we własne 4 litery bo nie chcą się uczyć na błędach innych. :) Ja tam wolę na błędach innych :) zawsze to spokojniej i mnie dupa boli:D No nie, dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
i mniej* :D Schit, kawa mi się skończyła, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzunia izzunia pozdrowić od
Ciebie paulinkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×