Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co ja zrobilam:((

przejchałam kota:(

Polecane posty

Gość chcę zrobić ankietę
ja nie mam wyjebane, że 3/4 społeczeństwa to nieczułe zjeby to nie znaczy że każdy nei przjmuje się losem zwierząt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annia.....................
Greis wypad..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha ... pojeby ;] Bardziej sie martwicie losem zwierząt niz ludzkim losem ;] a ten wypadek to wina kota i tyle ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopak z tatuażem
kot był w szoku i skakał z bólu jak mu łeb rozjechałas i ci powiem że na bank zdechnie. ja miałem przypadek ze moj wlasny lot zginal na moim podwórku jak siedział w nadkolu poloneza od pracownika a ten chuj poszedł przestawić tego trupa i mi przejechał kurwa mojego kotka i tak samo skakał, mózg mail rozjebany i po chwili zdechł. Byłem wkurwiony na maksa ale koty tak maja do sieboe ze wylatuja pod koła w ostatniej chwili wiec nie zadreczaj sie bo to nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopak z tatuażem
kot był w szoku i skakał z bólu jak mu łeb rozjechałas i ci powiem że na bank zdechnie. ja miałem przypadek ze moj wlasny lot zginal na moim podwórku jak siedział w nadkolu poloneza od pracownika a ten chuj poszedł przestawić tego trupa i mi przejechał kurwa mojego kotka i tak samo skakał, mózg mail rozjebany i po chwili zdechł. Byłem wkurwiony na maksa ale koty tak maja do sieboe ze wylatuja pod koła w ostatniej chwili wiec nie zadreczaj sie bo to nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werdykt ostateczny
zjadłem kupe i przepraszam za oskarżenie kotka kot przechodził na zielonym więc nie jest winny, winna jest kretynka co nie umie jeździć i wsiada do starego grata bez hamulców bo tata jej kazał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha...;] Bardziej sie przejmujecie losem zwierzat niz ludzkim ... Przykre troche...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werdykt ostateczny
zjadłem kupe i przepraszam za oskarżenie kotka kot przechodził na zielonym więc nie jest winny, winna jest kretynka co nie umie jeździć i wsiada do starego grata bez hamulców bo tata jej kazał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werdykt ostateczny
zjadłem kupe i przepraszam za oskarżenie kotka kot przechodził na zielonym więc nie jest winny, winna jest kretynka co nie umie jeździć i wsia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werdykt ostateczny
głupie qrwy bez mózgu nie powinny wsiadać za kierownice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoooo matko boska
ale Wy pierdolnięci jesteście ;D aż się Was miło czyta w popołudniowa sobotę :) Dostarczacie mi rozrywki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoooo matko boska
ale Wy pierdolnięci jesteście ;D aż się Was miło czyta w popołudniowa sobotę :) Dostarczacie mi rozrywki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoooo matko boska
w dzieciństwie wyrywałam skrzydła motylom wtedy miałam niezly ubaw, to była mega rozrywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiądz Rafał
Mam nadzieję że temu kotkowi będzie dobrze w niebie. Świeć panie nad jego duszycką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiądz Rafał
Mam nadzieję że temu kotkowi będzie dobrze w niebie. Świeć panie nad jego duszycką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×