Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takilos

brzydota=skazany na samotność

Polecane posty

Gość takilos
ogólnie chciała zerwać ze mną kontakt bo ja ją KOcham a ona nie mozże mi zaoferować nic wiecej, chciala zewrać kontakt ze mna dla dobra mnie zeby o niej zapomniał ale ja ją prosiłem i błagałem żeby nie ogólnie obiecałem jej że bedizemy sie tylko przyjaźnić przynajije będe mógł ją zobaczyć usłyszeć pomagać jej i zobaczyć jej uśmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotnik3546677777
A ktoś inny będąc jej chłopakiem będzie miał to wszystko co ona Tobie oferuję i jeszcze więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioiopiotrtroepioper
Skoro jesteś z tą dziewczyną na etapie przyjaźni, świadczy to tylko o tym,że nie jesteś tak brzydki jak ci się wydaje, bo inaczej by się z tobą nie zadawała Nie jesteś po prostu w jej typie bo ona szuka kogoś na pokaz Ale nie musisz sam skazywać się na samotność z tego powodu, jedna dziewczyna to nie koniec świata,prawie każdy brzydki lub ładny przeżył zawód miłosny i nie jesteś pierwszy ani ostatni.Ładnym tez nikt sie nie rodzi i każdy się rodzi prawiczkiem lub dziewicą Musisz po prostu nabrac pewności siebie znajdziesz sobie dziewczynę na całe życie,przykładem na to śa twoi rodzice,wygląd odziedziczyłeś po nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotnik3546677777
Prawie każdy to akurat nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takilos
rodzicei heheh :) rodziecie wpadli ze mną :):) przyjaźni sie ze mną nie dlatego że w maire wygladam tylko jak ona powiedziała jkesteś fajny chłopak :):) nie chce bezsensownych pocieszen ze kiedyś itp itd bo ktoś musi być samotny zeby ktos był szczęśliwy tylko BOŻE ja chce jedna jedyna recepte żyć w samotności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotnik3546677777
To zerwij wszelkie kontakty ze znajomymi i zajmij sie sobą. Nie bedą Cię interesować innych problemy bo masz swoje. Stań się egoistą, bo w końcu sam jesteś, no i pesymistą trzeba też być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotnik3546677777
Samotnikiem to trzeba być jakoś dłuższy czas, a nie, że nagle chcesz żyć w samotności a wcześniej prowadziłeś towarzyskie życie, miałeś kumpli itp bo to wróci i nic z samotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takilos
nie chodzi o to żeby mieć tak jak nomrlany gości bajeruje i zalicza pannienki tylko chciałbym mięc ten jedyny wyjątkowy kwiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioiopiotrtroepioper
To widzisz to,że jesteś opierało się tylo na tym,że jedna stronej stronie podobała się druga strona Ja cie nie pocieszam i nie mówię że jesteś ładny dlatego się z tobą zadaje tylko tak jak napisałeś powiedziała,że jesteś fajny chłopak i to w zupełności wystarczy Ona też kiedyś trafi na takiego lub nawet trafiła, który jej powie "wybacz ale ja szukam czegoś innego" Problem to jest w tym,że nie radzisz sobie z tak na prawde błachymi problemami i foch będe sam do końca,życie nie jest usłane różami i nie zawsze jest tak jak bys my chcieli w przyszłosci czekają cie wieksze problemy Po prostu chciał bys być pożądanym przez wszystkie laski, na to też pracuje sie całe życie a do niej tak na prawdę nic nie czujesz, po za pożadaniem sexualnym a do tego podchodzisz tak jak każdy który ma nikłe doświatczenie z kobietami, kwestia czasu jest kiedy sam dojdziesz do tego, wytarczy kolejna dziewczyna w której sie zakochasz i od razu o niej zapomniesz,kwestia jest tego,czy będzie szczęsliwa miłosć czego ci życzę W każdym razie jestes bogatrzy juz o to doświatczenie i nie popełnij nastepnym razem tego samego błędu i może warto popracowac troche nad wyglądem tak na przyszłość skoro jestes fajny chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takilos
to ze jestem fajny chłopak to jest tylko jej taki tekst bo mnie lubi :) pytałem sie wiele dziewczyna na temat mojego wygladu szczerej opini i wiem ze ejstem brzydki :) ona mnie po porstu lubi i nie chce mi powiedziec prawdy NIe to nie jest tak ze ja tylko ją porządam seksulanie nie nie :) to byłoby zbyt proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioiopiotrtroepioper
Po prostu popracuj nad atrakcyjnością fizyczną,skoro nic nigdy nie robiłeś w tym kierunku, to nie dziwota,że jesteś taki jakim cię stworzono a nikt nie rodzi się ładnym wez sobie zjęcie swojej ukochanej jak wyglądała kiedyś,nie rózniła sie niczym od żadnego dzieciaka w jej wieku tak samo ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"o prostu chciał bys być pożądanym przez wszystkie laski, na to też pracuje sie całe życie" Haha bzdura. Jedni po prostu tacy są, a inni wręcz odwrotnie. Nie ma tu pracy nad sobą, po prostu dobre geny i dobre wychowanie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takilos
tylko wy nic nie rozumiecie :) nawet jak sie zrobie na pedałka to i tak nie będe miał szans u niej bo ona nic do mnie nie czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioiopiotrtroepioper
jedni moze maja większe predyspozycje bo sa np sprawniejsi od tych drugich ale wszystkich łączy jedno lata pracy które trzeba włożyć,żeby sobie jakoś wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioiopiotrtroepioper
Na pedałka? Człowieku,dobrze wyglądać nie oznacza wyglądać jak pedał a skoro masz brzydkie rysy twarzy to ci nie grozi chodzi o to czy sie ubierzesz na pedałka czy na dresa, czy normalnie to we wszystkim wygladasz dobrze A ja ci gwarantuje,że nagle do ciebie poczuje,sobie przypomni bo leci tylko na wygląd reszta nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takilos
to całkiem nie o to chodzi.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioiopiotrtroepioper
a o co jeszcze no fakt terapia dodatkowo w twoim przypadku Psycholog czy terapełta może wmówi ci to ,czego sam nie potrafisz zrozumieć plan jest prosty -Poradnia psychologiczna -dermatolog -siłka( po roku solarka, odzywki,kredka, jakieś dziary, po 2 latach anabole, metki,testosteron ale to już sam wybierzesz lub nie) W takiej kolejności Miedzy czasie zrób prawko potem np kategorie A dalsza komstyka typu fryzjer dobre ciuchy to juz jest chuj Za 4 lata poczujesz różnice,bedziesz innym człowiekiem Uprzedze twoje kolejne lamenty Beda ładniejsze od niej, a jak ci dalej bedzie zależeć na tamtej to jest np facebook zresztą sama do ciebie przyleci i powie ci że zmądzała i dopiero teraz docenia twoje uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takilos
nie tego pragnę... pragnę by była szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×