Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takilos

brzydota=skazany na samotność

Polecane posty

Gość takilos

Kocham dziewczyne do szaleństwa kocham sie w niej od kilku lat, bylo tak ze bylismy przyjaciółmi itp itd i tak wyszlo neistety ze sie zakochałem wiedizlaem ze to nie ma szans bo jestem brzydki ale niestety... Powiedziała mi że nic do mnie nie czuje i ze nie widzi we mnei niby tego czegoś.... ale ja wiem jaka jest prawda. Chciałem zapytać wszystkich co są skazani na samotność czy są tacy co sobie daja rade jakoś z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też ciekawa
boot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaka jest
prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejże
Ale po co sobie wmawiasz, że jestes skazany na samotność. Porażka z pierwszą dziewczyną to jeszcze nie koniec świata, choć teraz może tak Ci się wydawać. Ile masz latek, chłopcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Alaana
moj przyjaciel co sie we mnie zakochal tez byl brzydki i znalazl sobie brzydka dziewczyne ale dla niego jest najpiekniejsza na swiecie. Powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie możesz w ten sposób mysleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 42662362362
Samotnosc nie jest zla, po prostu trzeba sie skupic na jej plusach i nie myslec o minusach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takilos
22 lat nie chodzi o to czy chce miec ladna dizewczyne i co teraz sobie mam znalesc inna tak na siłe czuc cos do niej... Kocham ją od 3 lat mniejw eicej a znam od 6 przyjaznilem sie znia wiedzialem ze nic z tego nigdy nie bedzie to dziewczyna z wysokiej polki co moglaby miec kazdego ale ma zlote serce charakter rozmawiala i chciala sie zaprzyjaznic z brzydalem takim jak ja... chodzi mi tylko czy jest ktos co sie jakos pogodzil z tym ze jest brzydki i zyje sobie jakso bez potrzeby kochac byc kochanym tak po prostu bez potrzebny bycia z kims

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczere serce
Ja sie pogodzilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokohao
Ja się pogodziłem z tym, że jestem brzydki i sobie żyję sam, powoli, nie mam złudzeń że zawsze będe sam, więc skupiam się na pracy, hobby, jedzeniu, piciu, spaniu, i innych duperelach, dzieki czemu mam mało czasu myśleć o swojej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takilos
problem w tym tkwi gdy ty siedzisz na przystanku lub idziesz przez miasto widzisz pare przytulajca calujaca sie taka zakochana taka szczesliwa i to jest tak jakby ktos mnie nożem jechałem po plecach i wszedzie bo to przypomina mi marzenie, marzenie by być z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleś się uparł, że brzydki=skazany na samotność. A mówi Ci to coś ,że przeciwieństwa się przyciągają? Poza tym jeśli masz ciekawą osobowość, a dziewczyna nie jest głupia, to dostrzeże Twoje naturalne wewnętrzne piękno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli jesteś bardzo brzydki, masz jakieś widoczne wady w wyglądzie to raczej każda dziewczyna ci powie, że nie masz "tego czegoś".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotnik3546677777
Ja od dziecka jestem sam. Miałem parę znajomości w szkołach, ale po ich ukończeniu kontakty się zrywały. Jestem sam i to zaakceptowałem. Mój wybór, poza tym często widze jak ludzie się ze mnie śmieją, więc dobrze, że jestem sam. A co do tego by mieć dziewczynę, to nigdy nie będę miał. Da się żyć w samotności, nie ma się co martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajdź sobie dobrą pracę, to i fajna dziewczyna się znajdzie. Może poznasz kogoś właśnie w pracy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 545485484853
"dostrzeże Twoje naturalne wewnętrzne piękno" Czytaj: pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takilos
Nie nie blachary nie nie nie ;) zreszta ktoś mi powie " tego kwiatu jest pół światu" No i huj ja chce tylko ten jeden :) chodzi mi o to że KOcham ją nie chce innej ona mi otowrzyła życie otworzyła to że warto żyć... rozumeim to jestem brzydki nie mam szans spoko.. to nomlrane facet chce miec ladnad dziewczyna tak samo dziewczyna chce miec przsytojnego chlopaka to logiczne... tak to jest cos jest białe żeby było czarne i na odwrót, tak samo jest z ludzmi ktos jest brzydki zeby ktos byl ladny, z kogos sie smieje i szydzi zeby ktos byl szanownay i uweilbiany... rozummiem to Chce bardzo zeby byla szczesliwa i poznala zajebsitaego chłopaka tylko chodzi o to że ja nie potrafie o niej zapomnieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 545485484853
Kiedys zapomnisz o niej, skup sie na czyms innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie potrafisz o niej zapomnieć to nie rezygnuj z niej. Może ona zmieni zdanie o tobie a może wypiękniejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotnik3546677777
Będziesz musiał... Ona widzi chyba w Tobie tylko kumpla, przyjaciela. Ty masz świat, w którym ona jest ważna dla Ciebie. Ona ma świat, w którym Ty jesteś zwykłym... powiedzmy przechodniem, która nie odgrywa tak ważnej roli jak ona w twoim świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotnik3546677777
*który

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takilos
nie wiem jak to wam wytlumaczyc... ona jest jak narkotyk nie da sie.... a tak zapytam jestescei tak pozytywnie nastawieni itp itd?? dlaczego siedzeicie przed kompem na necie a nie na jakiesj imprezie i dobrze sie bawicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem brzydka i samotna i stara już. Poza tym właśnie wróciłam z pewnej powiedzmy imprezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotnik3546677777
Nigdy nie byłem na żadnej imprezie ani zabawach szkolnych typu bal gimnazjalny czy studniówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kloc5555
Ta... Iść na imprezę i podpierać tam ścianę albo siedzieć jak debil i gapić się na innych jak świetnie się bawią i lepiej wyglądają, nie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takilos
:):) wiec wszyscy mamy tu coś współnego :) Niech Ci lepsi sie bawią dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aronia ze śliweczka
DO autora:znam taka sytuację,brzydki gościu podbijal do laski,ale zaczal tak to robic ze laska,znaczy moja kumpela zaczela sie zastanawiac..i poradzilam jej zeby sprobowala,nawet jesli jest brzydki - sa razem 2 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotnik3546677777
Ty przynajmniej masz tą, którą uważasz za jedyną, choć ona ma Cię za przyjaciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takilos
heheheh :):) nie mam jej :) miałbym chociaż ją jakby była szczęśliwa :) mógłbym odejść w spokoju :) że jest bezpieczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotnik3546677777
Ty się sam tak do niej ciągle odzywasz, próbujesz nawiązać rozmowę a ona mówi, że nie masz "tego czegoś"? A ona sama do Ciebie nie zagaduję, tylko Ty musisz to robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×