Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość viviatka

piękni, samotni i buszujący na kafe

Polecane posty

mam nadzieję że w przyszłą sobotę będzie powtórka z rozrywki :) co poniektórzy powinni się zaopatrzyć w zapas odpowiednich półśrodków rozweselających, albo w latarkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inżynierkaa
w sobotę nie ma opcji cholera :( czyli znowu się z Wami nie napiję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak powinniśmy się umówić na następne chlańsko do monitora, zaopatrzyć się wcześniej porządnie (każdy z oprocentowaną listą wcześniej pobiegnie do sklepu) i będziemy rozpijać się ponownie w rytm kafeteryjnych wibracji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
nie płacz - ten topik dopiero rozpoczął swój żywot na kafeterii :) i coś czuję, że będzie miał długą, długą historię - bo w końcu jednoczy nas bardzo istotna kwestia .......... samotność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczy się kto da rady w sobotę być na kafeteryjnym posterunku :classic_cool: a w tygodniu też zawsze można delikatnie popiwkować, wiem wiem wszyscy zapracowani i zabiegani ale trzeba sobie znaleźć czasami czas na pijaństwo internetowe 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo chętnie - a skąd wiesz, może Twoje samotne dni są już policzone i za jakiś czas zamiast pić z nami będziesz wtulać się w jakiegoś bajkowego królewicza ?? (przypominam - na RUMAKU:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inżynierkaa
ja jestem za tym tygodniem i bardziej niż piwkowaniu to drinkowaniu bądź winkowaniu : ) kółko samotniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam zdradzę że nie pracuję, prowadzę tylko pewne interesy które nie wymagają mojej wielkiej uwagi i z piwkiem dostosuję się z pracującymi, studiującymi w różnych porach dnia i nocy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
oj raczej nie - lubię bajki ale ta raczej nie ma szans się spełnić - facet dla mnie - książę znaczy chyba się jeszcze nie urodził - spotykam same wybrakowane egzemplarze - a to zbroja skrzypii, a to rumak jakiś nie taki :) hahah - dlatego jeśli mi cegłówka na głowę nie spadnie - to będę wierną fanką tego pijanego towarzystwa heheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
ok czyli szefowa wszystkich dogra :) lukas biedaku gdzie ty pracujesz w takich nieludzkich godzinach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh rzeczywiście - skoro zbroja skrzypi to książę nie wart większej uwagi :D myślę że gdy spotkamy swoich nie-książąt którzy rozpalą nasze serducha to od razu jakoś tak bardziej artystokratyczni zrobią się w naszych oczętach :D ja wzdycham niewinnie do takiego jednego prawie księcia ale na bajkach i marzeniach muszę zakończyć niestety, ech nasz nieszczęśliwy żywot księżniczek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo chętnie - to że nie spotkałaś jeszcze takiego księcia, to wcale nie znaczy że się jeszcze nie narodził, pewnie ugania się za jakimiś smokami ;) co do godzin pracy to już się przyzwyczaiłem, pracuję w pewnej hurtoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh nie no mnie tam książęta nie kręcą. Napic sie zawsze mozna, nie trzeba powodu bo zawsze sie znajdzie jakis błachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
ja mu się pouganiam - haha to ja tu usycham a on smoki gania ??? ja mu dam :) I to są twoje stałe godziny pracy? zawsze czy masz jakieś ludzkie zmiany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
witaj effaclara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak - również uważam że wymyślanie powodów dla których się drinkuje jest bardzo prostą sprawą :classic_cool: na to człowiek zawsze znajdzie dobre uzasadnienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuję w różnych godzinach 8,12,22 godziny pracy nie są rewelacyjne, ale nie jest źle, kwestia przyzwyczajenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :)) Vivatka dokladnie wlasciwie jakby się tak zastanowic to powodów jest mnóstwo i z pewnością starczy mi do starosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektórzy muszą najpierw przeżyć trochę przygód ze smokami żeby później docenić swoją królową :D ja bardzo chętnie - nie znasz dnia ani godziny kiedy taki Cie dopadnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
ja nie męczę - ja kontynuuję wątek dżentelmena :) masz rację lukas jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma - bardzo zdroworozsądkowe podejście :) a będę mogła pogadać nie pijąc? bo mi się odechciało po wczorajszym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inżynierkaa
czekajcie czekajcie! ja nie chce królewicza, ja chcę króla!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
dopadanie reflektuję tylko na sianie albo ewentualnie w zbożu :) nie wiem czy jakiś książe by się zniżył haha :) oj baby baby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×