Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość viviatka

piękni, samotni i buszujący na kafe

Polecane posty

dżijzas, chyba mi się myślenie wyłączyło, jakieś niekontrolowane zawieszki mam, to pewnie przez mieszanie trunków, albo kafe tak na mnie działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
badania nad alkoholem wykazały, że wódka z lodem szkodzi na nerki, rum z lodem atakuje wątrobe, vhiski z lodem atakuje serce,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lód to tylko dla burżuazji, ja pijam wódkę z colą w spartańskich warunkach działkowo-nad jeziorkowym gdzie człowiek nie uświadczy takich rarytasów :D a czemu lubuskie nie uznaje lodu ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
wygląda na to że ten pieprzony lód szkodzi na wszystki :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli pijemy wszystko bez lodu i w ten sposób dożyjemy do 67 lat, czyli do emerytury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
lukas skoro mnie kochasz trzymaj się - nie daj się i wytrwaj haha :) rzyłoż sobie lód do czoła - zewnętrznie podobno nie szkodzi hahah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z tego
widze ze sie nam dziewczeta rozmarzyly ;) ale to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o proszę - to już wiadomo że od wódki z lodem się umiera powolną bolesną śmiercią -ACHTUNG :d i dobrze, kafeteria uchroniła mnie przed kolejnymi nieszczęściami :D lukas - niekontrolowane zawieszki ? ja mam tak na codzień i nie potrzebuję kafe ale dziś mógłbyś się bardziej skupić, co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
to wcale nie jest takie pewne - jak się zmieni ekipa żądząca to może się okazać że będziemy pracować do osiemdziesiątki :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
jezu - właśnie odkryłam kolejny skutek picia w sobotę :) błędy ortograficzne hahah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
hahahhahah tak to możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żądzisz mała 🌼 ja też tu już zaczynam walić niezłe orty ale myślę że nasi kafateryjni koledzy i koleżanki wybaczą nam te błędy :D pardon kafetariania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mógłbym się dziś skupić bardziej, ale czasami nie mamy na pewne rzeczy wpływu 80, ja tylu lat to na pewno nie dożyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbuntujmy się i pożyjmy trochę dłużej, wydłużmy naszą średnią umieralność i sprawmy im trochę kłopotów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
przypomniał mi się kawał :) dwóch żuli ( oczywiście nie z kafeteri ... a gdzieżby hahah :) szukało alkoholu, dostali informację że na bocznicy stoi cysterna z alkoholem etylowym i tak się zastanawiają ściągać czy nie ściągać i jeden mówi - słuchaj ale po etylowym traci się wzrok na to drugi no masz rację dajmy spokój. po czym po chwili- ale my już wszystko w sumie widzieliśmy hahah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z tego
gdzie tam do setki kafeteriusze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3city boyzone
heh:) właśnie wróciłem od znajoemego z gibona , wracając zahaczyłem o taki klubik barbados w Gda na pół godzinki , kolorowo po gobonku piękne młode z z wyszczerzonymi dziubkami mające stosunek do wszystkiego falowały sobie taki eszczęśliwe :) heh czysta beztroska, z tego dzieci -pzyszłych płatników netto emeryturek tuskowych ne będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z tego
dopiero 3 ;) wiecej nie mam , ale mam jeszcze soki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulujemy znajomego od gibonka i pięknych klubowych dziewczęcych widoków :D to że dziewczęta ładnie się szczerzyły do chłopców, wywijały dziubki nie znaczy że nie są materiałami na nie płatników tuskowych emerytur :classic_cool: tak myśle.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3city boyzone
heh:) materiał materiałem, jakośc jakością , chodzi o to wykonanie... okrucieństwo , prawie jak akord ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z tego
jablkowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polityka wszędzie swój zapyziały nos wtyka, nawet tu, na kafe, i to chyba jeszcze ja zacząłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uczepiłeś się struktury wykonania dyskotekowych ponętnych dziewcząt, skąd ta niechęć ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak lukas jesteś winien tego emerytalnego akcentu ale myślę że mogę Ci wybaczyć ;) ja bardzo chętnie - ten ostatni drink powalił moją rozpijaczoną babeczkę ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
bardzo was przepraszam ale po pijaku włancza mi się opowidanie kiepskich kawałów moge? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×