Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość viviatka

piękni, samotni i buszujący na kafe

Polecane posty

Gość ja bardzo chętnie
nie ja nie jestem smutna :( wcale :( zaraz się napiję piwka - Lukas już mi nalał i będę się cieszyć waszym szczęściem haha :) o i już po smutku kurcze :) córka na mnie dziwnie patrzy bo wyglądam podobno jak dżoker hahah - uśmiech od ucha do ucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, mam koleżankę która ma taką buźkę jak dżoker:) hehe jezzu nie mówcie mi o tym piwie bo się wścieke, mam taką ochote na piwo że japierdzieleee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście opiniania nie najlepsza, ale znajomy u nich rozwoził pizzę dawno temu, nawet był zadowolony, jak na pierwszą pracę oczywiście, ale to były początki pizzy na telefon ;) ostatnio było ama na wykopie o pizzermanie (jak to się powinno pisać? :P ) z pizzyhut, tam to jest hardkor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca jest=zajęcie jest=kasa jest=nowe znajomości są, nawet gdyby to była jakaś najgorsza praca, zawsze trzeba szukać plusów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas, no ja sie troche zastanawiałam po tym jak poczytałam na forum jak sie ludzie wypowiadają, ale zazwyczaj mówili że szefostwo pojebane itd. a wiadomo, nieważne jakie szefostwo zapierdziel jest. ale ja sie ciesze jak dziecko bo pracy się nie boje, fajni ludzie. a pozatym taka praca podzas studiów to mi jak najbardziej odpowiada. Później się wezme za prace maklera giełdowego czy coś hehe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie, ja zawsze w każdej pracy patrze na to z jakimi ludzmi m przyszło przyszlo bo nawet ciezka praca ale z fajnymi ludźmi to odrazu lżej. lukas, daj mi troche piwa, a jake masz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo chętnie - to piątkowe spotkanie ze znajomymi nadal masz aktualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
przeniesione na sobotę z noclegiem :) tylko oczywiście kto będzie musiał ugotować żarcie dla całej tej bandy ?? koncert życzeń już dostałam - tzn menu :) a czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, z ciekawości, jeszcze nic nie wspomniałaś o tym spotkaniu i tak mi się wydało dziwne, tym bardziej że byłaś zadowolona w tych planów ptaszku, a jutro jak pracujesz, też na kilka godzinek? czy już normalnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
robaczki - ja odpadłam jestem trup - chociaż nie żywy trup czyli zombi i idę spać bo o piątej będzie jeszcze gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
no nie tylko ty - różnica jest jednak zasadnicza ty jedziesz polować na fajne laski a ja moją bandę znam od podszewki hehe i raczej potrafie przewidzieć scenariusz tej imrezy - będzie super ale raczej księcia z bajki to tam nie spotkam hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, jutro mam wolne. od poniedziałku zaczynam po 10 godzin, a czzemu pytasz?:) bedziesz sie nudzil jak ja?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż, w takim razie kolorowych snów, szkoda że tak wcześnie, ale rozumiem, gdybym musiał jutro wstawać do pracy też już bym myślał o łóżku :) ja się jeszcze poszwędam po odmętach internetu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
kochani wybaczcie mi idę spać :) rano o siódmej powiem wam dzień dobry :) a jak wstaniecie przed południem to będzieice mi mogli życzyć miłego dna hahah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
pa pa pa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mam polować na fajne laski? nawet nie mam włóczni i sideł ;) :P hahaha, zobaczymy jak to wyjdzie tak się pytam ptaszku czy jutro już Cię zaciągneli do tyrańczej pracy ;) czy jeszcze masz wolne, owszem, przez pewien czas przewiduję nudę, zale przed soboą jeszcze mam trochę spraw na głowie, więc z tą nudą to trochę skłamałem dobranoc ja bardzo chętnie, wpadnij tu jutro, bo jak nie to ja się dopiero odezwę koło poniedziałku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, sobota balet do bialego rana a niedziela kac do wieczora:) wiec milej zabawy Ci życzę:) ja też lecę spać bo cos mi się powieki zsuwają na oczy:P Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc ptaszku, na Ciebie też jutro tu czekamy (oczywiście jak Ci facet nie przeszkodzi, ale chyba było by lepiej gdyby przeszkodził :P) kolorowych snów no i zostałem sam, piwo się kończy :( może się wysilę na jakiś monolog ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
dzień dobry, dzień dobry :) tym którzy jeszcze śpią - nadal kolorowych życzę :D niestety nie każdy ma tak dobrze :( tym którzy już w pocie czoła, rzeźbią dla dobra ojczyzny :) bardzo owocnego dnia :) Kolejny ciężki tydzień prawie już za nami - :) ja mam zamiar trochę oderwać się od rzeczywistości i będę sadzić pelargonie w doniczkach, obsadzać skalniaki - dosiewać trawę a i paprotki też trzeba poprzesadzać :) i oddychać oddychać oddychać :):) ten monolog to ze szczęścia, że w końcu wolna sobota mnie czeka hahah :) Miłego dnia robaczki 🌼 biorę się do pracy - to znaczy idę wypić kawę najpierw :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
o ... nie zauważyłam - Lukas a gdzie monolog??? najpierw obiecujesz a potem guzik z pętelką haha :) typowy facet :P miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki :) piękny dziś dzień, zleciało mi dziś bardzo szybko, a i wieczór też zapowiada się pracowicie, nie będzie mi się chciało jutro rano pakować, więc dziś to trzeba będzie zrobić, wpadnę tu później :) ja napisałem że może się wysilę na ten monolog, a nie że będzie na pewno :P muszę przyznać że te wczorajsze piwa bardzo szybko mnie uśpiły, dlatego nic nie napisałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
hej hej jesteście ??? Lukas ?? ptaszku ??? o viviatce nie wspomne haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
w między czasie ?? a nie lepiej spakować się a potem mieć wolne haha ? a co pakujesz ? mam nadzieję, że sidła i wnyki na jakąś fajną laske heheh ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
a w ajkie rejony jedziesz na to wesele ? Ja kiedyś byłam na śląskim weselu - po obiedzie zebrali wszystko ze stołów i wnieśli tort haha i wódke - byłam przerażona ale o dziwo wszystko było ok - akurat jechało nas tam chyba z dziesięcioro z lubuskiego i myślałam, że chłopaki dadzą plamę - wódka i tort ?? masakra jakaś - ale o dziwo było ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×