Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość viviatka

piękni, samotni i buszujący na kafe

Polecane posty

Gość ja bardzo chętnie
nic nie jedz o tej porze bo ci pójdzie w biodra haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas, tak jak pisałam, cały dzien straszny ból głowy, taki może z 2 razy mialam w życiu:) a tak pozatym to pozytywnie, kolejny dzien bez papierosów:) a teraz siedze i ze strachu umieram bo chyba na burze sie zbiera... a ja tu sama siedze w mieszkaniu (jak zwykle :/ ) i sie trzese

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
a ja kocham burze i deszcz :) nie bój się czego się boisz? pioruny kuliste zdarzają się bardzo sporadycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
burzowe klimaty, to są moje klimaty :D uwielbiam taką pogodę, mógłbym pracować jako łowca burz na wzór gości z usa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie, ja też bardzo lubię burze, ale tylko i wyłącznie jak mam moje męskie towarzystwo przy sobie. ogólne jestem dość odważną osobą. ale boje sie sama w mieszkaniu siedzieć (wiadomo, za dużo filmów:P ) a co dopiero podczas burzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
uwielbiam zapach świeżo skoszonej łąki po burzy haha :) sam se,,,,,,,x :) haha kurcze musze iść spać bo już mi odwala haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
ptaszku ?? to czemu póściłaś swoje męskie ramię do domu?? trzeba go było zakuć w dyby i niech by pilnował :) aż burza przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
oj ja też jestem chyba dosyć odważna - w tamtym roku chciałam skoczyć na badgi pod Gubałówką ale mój ortopeda powiedział, że tego się już nie da poskładąć hahah:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
jak to mówią Czesi chyba - to se ne da Pane Hawranek .... ?? czy jakoś tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak, zapach świeżo skoszonej łąki po burzy, coś pieknego :D sam powinien wiedzieć że musi zostać na noc, piątek, burza, i co tam jeszcze, same sprzyjające okoliczności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chciał to go nie bede zatrzymywać na siłe... kiedyś tak robiłam to sie póxniej kłóciliśmy. a teraz to ju troche zobojętniałam na to że tu sama siedze mimo że mieliśmy być we dwójkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
oj - żabko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
a w sumie to gdzie on polazł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to se ne da Pane Hawranek, hahaha, w zeszły roku zrobiłem sobie z tego serialu powtórkę, hahaha zarąbisty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas, proszę cie, nie dołuj mnie... w tej kwestii jestem bardzo niezadowolona z jego niektórych zachowań. ale cóż, nie bede mu mówiła co ma robić, a facet to facet, wszystkiego sam się nie domysli. niech spada, mamusi bajke na dobranoc opowiedzieć... wrrrrr!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo chętnie, no jak to gdzie, do domku do mamy... nie mieszkamy razem, mielismy, ale plany sie zmieniły... i ja siedze sama, no z kotem i szczurami. i huj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszku, nie chałem Ci sparwić przykrości :( jakiś nieogarnięty ten Twój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
kurcze - kobieto :( dobra nic nie mówie :) chyba, że o tym co można robić w czasie burzy haha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
słuchaj a poza nim nie ma nikogo innego na horyzoncie ?? wrrrrrrrrrrrrrrrrróć ") nie było pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no spoko:) w sumie to dusze to w sobie bo nie chce sie z nim kłócić, nie chce też wyjść na zimną suke która tylko oczekuje zeby wogól niej latać. jego mama od ponad pół roku jest sama, jego ojciec zmarł... niby to rozumiem , ale nie do końca każde zachowanie jego jest normalne... jego mama jest dorosła, sprawna i pracująca. ale cóż, tak to już jest z mamuśkami typu :"ojej synku, jak już musisz to jedź i zostaw biedną matkę samą!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jest:) jeden taki nawet nawet, kręci się wokół mnie, kolezanka z ostatniego roku mi mówiła ze wypytuje o mnie... pan wojskowy, chyba 28 lat, no i przystojny:) ale ja kocham mojego ptaszka, mimo jego wad:) jeszcze spróbuje go najpierw troche odchować lub wychować, czasu jeszcze mam trochę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
zabko - poruszyłaś bardzo poważny temat - a ja jestem lekko zawiana - mogę ci nic nie napisać na ten temat dzisiaj ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno z wojskowymi to trzeba uwarzać :) jakaś koleżanka mi tak powiedziała, ja sie nie znam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko:) generalnie to nie ma co rozpaczać:) jakoś narazie daje z tym rade. w sumie kochani to będe powolutku uciekać bo jutro mam szkołę od 8 do 20.15:/ niewiem jak to przeżyję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
porozmawiajmy może o tym w co zmienia się świeżo skoszona łąka haha :P czyli o sianie hahah :) Lukas zazdroszczę ci tego wesela :) weź się spręż i znajdź sobie jakąś fajną laskę ")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
oj oj oj współczuje ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×