Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość viviatka

piękni, samotni i buszujący na kafe

Polecane posty

Gość ja bardzo chętnie
ale wiesz :) coś za coś - albo jesteś piękna i młoda i musisz zapierdzielać na uczelnie - albo już nie jesteś piękna i młoda i wtedy haha zapierdzielasz do roboty hahha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo chętnie współczuje Ci, a ja zazdroszę :) jak sobie przypomnę to pijaństwo na parkingu uczelni, a później na egzamin zionąc wodą ognistą, to były czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, w moim przypadku to jedno i drugie:) raz na rok przerwa na zmiane pracy wiec wtedy tylko jestem studentką:) lukas, no własnie, szukaj laseczki sobie, zobaczysz że na weselichu jakaś fajna się znajdzie:) dobrakochani ja spadam:) tak więc życze wam kolorowych snów, miłej zabawy lukas, a ja bardzo chetnie zycze ci rano zapachu świezo skoszonej trawki:) papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
no jak się ma co wspominać to ok :) ja mam tylko wspomnienia z egzaminów haha :) więc nie wspominam haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa wesela to i tak za dużo, więc ktoś może za mnie pójść na trzecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc ptaszku, miłych snów :) żeby nie zapeszyć to nie dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
dzięki słońce już czuje :) rano wyjde połazić po łące na bosaka :) to się lekko zdiwią haha :) kolorowych i spokojnego dnia na uczelni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
Lukas a ty si ę nie migaj haha - jak to leciało?? wesele = możliwość poznania fajnych kobiet= sznsa n jakiś związek = dzieciaczki = domek pod miastem i żyli długo i szcęśliwie haha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, ja to widzę trochę inaczej, wesele=możliwość poznania fajnych kobiet=mile spędzony czas :P i to by było na tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
chyba za dużo wypiłam ?? ale nie rozumiem ?? co to znaczy to by było na tyle ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli więcej nie planuję, niż ponad to co napisałem, czyli wesele=możliwość poznania fajnych kobiet=mile spędzony czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
nie mam siły się z tobą kłócić= a czy ty nie powinieneś już przypadkiem spać ?? jutro cała noc przed tobą :P oj chyba dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
u mnie pada - jutro idę szukać siana haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie się wybieram pod prysznic:P jutro rano tu zajrzę na sekundę, bo później to sam nie wiem , miłego weekendu :) ja bardzo chętnie, ty też jutro masz przecież spotkanie :P dobranoc , kolorowych znów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
dobranoc i baw się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki misiaczki :D ja wyjeżdżam za chwilę, relację zdam w niedziele wieczorem, bądź w poniedziałek, też sobie wziąłem wolne :D miłego weekendu dla wszystkich :) ja bardzo chętnie, udanego spotkania ze znajomymi :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
oj jak ładnie haha - robaczki misiaczki haha :) proponuje to przywitanie, wprowadzić przez głosowanie oczywiście :D jako obowiązujące na tym topiku haha :) Lukas dobrej zabawy ci życzę, a nawet bardzo dobrej i może wina nie będzie :) i będziesz musiał pić coś mocniejszego i stracisz głowe.... haha :) dla jakiejś pięknej dorodnej ślązaczki :P żabko_ptaszku owocnego dnia na uczelni i nie samotnego wieczoru :) pomyślę o was wieczorkiem ciepło - jeśli oczywiście nie stracę głowy - życie pisze dziwne scenariusze - a nuż widelec przez przypadek jakiemuś pięknemu rycerzowi koń okuleje w pobliżu i trzeba go będzie ratować hah :P viviatko - gdzieś ty kobieto? jak się nie odezwiesz to cię ugryze w nos i potrzebne będzie kolejne operejszyn hah :D :D papa i do niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, ale jazda, 25 km od celu spierniczyl sie autokar, hahaha, nie ma to jak pelna organizacja, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
hahah nie moge - Lukas skup się :P odłóż ten telefon i zacznij roztaczać urok osobisty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Robaczki Misiaczki! ;) Lukas już od samego początku ma niezłe atrakcje, jeszcze przed weselem haha xD ja bardzo chętnie, dziękuje, dzień na uczelni męczący strasznie, już mam dosyć na dzisaj a musze opanować niezły kawal materiału z makroekonomii bo kolokwium mam do poprawki jutro :P teraz siedzę sama, luby jak zwykle grzebie coś w garażach i samochodach... w sumie to nawet lepiej że go nie ma, chociaż mam spokój :) Jest tu ktoś dzisiaj ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki misiaczki, wróciłem :D ale jestem tak zmęczony że idę spać :P relacja (jak ktoś będzie chciał to czytać) jutro ;) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
cześć robaczki misiaczki heheh :P ja też wróciłam i też nie mam siły :) oj Lukas zmęczony ? to dobrze wróży dla sprawozdania zmęczony = balował uczciwie całe wesele hahha - jutro proszę o sprawozdanie na dwie strony - łącznie z kolorem obrusów, menu i fryzurą panny młodej haha - ej a oczepiny były ??? złapałeś muszkę ?? hahha ja śmiałam się i tańczyłam do czwartej rano, skutkiem czego teraz boli mnie brzuch mam zakwasy, kaca i jak pomyślę że za chwile trzeba wstać i zmierzyć się z kolejnym tygodniem pracy to mi słabo :( :( :( księcia z bajki ani rusz nie było ale za to żabko _ptaszku swoimi opowieściami o makroekonomii zafundowałaś mi najgorszy koszmar w życiu hahah - śniło mi się, że jestem znowu na studiach - obudziłam się naprawdę przestraszona haha :):) Kobieto jak ci idzie walka z nałogiem ????? pozdrawiam cieplutko :) dobranoc robaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć misie pysie :P krótkie sprawozdanie, jakoś się udało dojechać na miejsce, ale autokar szlag trafił, trzeba było sobie poszukać innego środka transportu, na szczęście wyjechaliśmy wcześniej, więc był spory zapas czasu :) wesele bardzo udane, wybawiłem się za wszystkie czasy, wytrzymałem do 5 rano, więc chyba nie było tak źle ;) oczepiny były, ale nic nie złapałem :P nie lubię oczepin, więc dla mnie ok :P uprzedzę pytania, nie poznałem nikogo, tzn, samotnej kobiety ;) ale mimo to wybawiłem się w 100% w pewnym momencie to chyba lekko przesadzałem z % ;) ale wyszedłem się przewietrzyć, później potańczyć i było ok :) winko też było, ale chyba z całego wesela sam je piłem, hahaha :P jedzonko bardzo dobre, ale większość osób (ja też) jadła tylko ciepłe dania, a to dla tego że większość czasu przebywało się na parkiecie :D orkiestra robiła przerwę na ciepłe danie, to wtedy wracało się do stołu, a później znów na parkiet :D orkiestra bardzo fajna, przerwy w sumie na posiłki i tyle, tak to non stop grała i zabawiała ludzi, chociaż tego drugiego to akurat nie musiała robić :) jeszcze nie odespałem tej soboty więc za chwilę kładę się spać, jutro szara rzeczywistość :( może jeszcze coś dopiszę a gdybym tu już nie zajrzał to dobrej nocy życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
cześć robaczki :) Julcia kliknęłam - tylko nie wiem o co chodzi za bardzo haha :) pewnie coś chcesz wygrać ?? To w takim razie dla niektórych to był bardzo udany weekend - biedna żabka tylko siedziała na uczelni :( Lukas szkoda, że kobiety jakiejś fajnej nie spotkałeś - albo chcociaż nie złapałeś tej muchy haha :P zawsze byłby to dobry znak :D ale nic to masz jeszcze dwa wesela jakby co :P Ciekawe jak tam ptaszkowi pierwszy dzień w pracy ? Ja niestety nie mogę odespać weekendu i już mam dość poniedziałku haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
oj widzę, że cisza tu okropna :( Lukas chyba faktycznie poszedłeś spać ?? zazdroszcze ja jeszcze niestety obowiązki domowe :( To sokoro ani żywej duszy tu nie ma to ja też się pożegnam :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
dzień dobry wszyskim misiom hehe i robaczkom :) piękny wtorek się zapowiada :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×